Accidente (Must be 18+)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by bodyn
    fratilor de cand m-am uitat la pozele de aici i-am dat mai incet cu masina...si in primele poze cu motociclistul ala praf facut(yo m-am dat cu un motor al unui amic si am mers cu 280 cu el)si nu mai cred ca ma mai dau cu el ca m-a ingrozit poza aia

    scuzati-ma dar asta realitatea si trebuie sa ne reveni sa nu mai mergem cu viteza....acest baiat"nevinovat"sia omorat prietenu,avea 120km/h,era baut si nu avea nici o protectie pe el(era cu motoru).Dzeu sa il ierte si Sal odihneasca in pace!
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • #47
      Ii dau dreptate lui Pipan.
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • #48
        Originally posted by Christnacht
        Ii dau dreptate lui Pipan.

        mss frate!dar ar trebui sa imi dea toti dreptate in legatura cu viteza!
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • #49
          daca pe la noi in tara nu sunt piste de dragster...am vazut la tv in USA acolo piste daca iti arde sa mergi cu viteza te duci frate platesti si te disperi acolo
          sigpic
          astra h 1,7 cdTI

          Comment


          • #50
            omg.. :-s

            Comment


            • #51
              cine are curaj sa se uite pana la capat ca eu nu am reusit
              atentie sunt foarte socante!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
              sigpic

              Comment


              • #52
                m-am uitat pana la capat.......ce poate face viteza......si de multe ori teribilismul si inconstienta!
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #53
                  Omenirea e croita sa se autodistruga... Tocmai mi-am stricat ziuacu site-ul ala
                  :inlove:

                  Comment


                  • #54
                    Nu mai fiti ma asa sensibili. Eu mancam in timp ce m-am uitat la poze si n-am avut nici pe dracu. )
                    numar secundele

                    Comment


                    • #55
                      Ororile alea nu-s ceva nou dar trebuie sa te puna pe ganduri...macar un pic. i-ai vazut pe tembelii aia din BZ care au luat la suturi o pisica? Aia provoaca accidente de calibrul ala...fereasca
                      :inlove:

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by unic
                        cine are curaj sa se uite pana la capat ca eu nu am reusit
                        atentie sunt foarte socante!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
                        http://www.accidente.as.ro/
                        50% din ce e acolo e vrajeala credeti-ma nu sunt pe bune decat 3-4 faze din alea...restul sunt modificate in PS....deci sa nu punem botul la toate falsurile.....va dau un exemplu si eu....este atasat si este falsificata poza.
                        Attached Files

                        Comment


                        • #57
                          imi pare rau ca nu am filmat pe baiatul si fata aia care au murit striviti de basculanta aia acum o saptamana pe plevnei in bucuresti cu motocicleta erau

                          fratilor am trecut la 3 metrii de ei si fata era calcata pe cap si gat iar baiatul era cu roata dubla pe burta si cu matele afara ,deci m-am albit la fata si acum sunt socat de ce am vazut

                          a dat si la televizor si in multe ziare

                          dumnezeu sa-i ierte pe toti cei care nu mai au viata si pe noi sa ne feresca dumnezeu de asa ceva
                          "cromul este placerea mea"
                          "cui nu-i place , valea"

                          Comment


                          • #58
                            ma gandeam la acel motociclist taiat in doua(mai la sfarsit) si ma intrebam de ce nu e sange pe jos mai deloc?acolo e un om taiat in doua,nu intepat la un deget
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #59
                              oricum,nu cred ca mai mananc shaorma prea curand........
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • #60
                                eu l-am vazut vineri pe baiatu care sa sinucis in constanta in parcarea de al delfinariu... cel cu datorii la cazino etc care si a taiat gatu... doamne a fost groaznic avea gatu secerat cu cuteru si atarna peste tetierea aproape....

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google