Accidente (Must be 18+)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Marius
    Nu mai fiti ma asa sensibili. Eu mancam in timp ce m-am uitat la poze si n-am avut nici pe dracu. )
    Esti tare frate!

    Acuma pe bune, fiecare din cei care merg cu viteza trebuie sa fie constienti de pericole si in primul rand sa nu riste viata altuia care sta cu el in masina. Cand vrei sa mergi cu viteza, mergi pe cont propriu
    sigpic

    Comment


    • #62
      Un accident surprins la mine in cartier:

      Cum sa intamplat: SOLENZA (sofer incepator) a intors pe line dubla continuua si a intrat in roata stanga dreapta a LOGANULUI (nu i-au puscat air-bagurile pt ca nu a fost imjpac frontal), iar in logan a intrat un PAPUCcare se pare nu pastra distanta regulamentara. Au fost dusi cu totii la spital (nu pareau grav raniti)

      PS: pe aia din logan i-a dat ultima data jos din masina, se pare ca au scapat cel mai ieftin ( o femeie avea buza sparta=a dat cu fata in tetiera din fata)
      Attached Files
      ...de doi lei :p

      Comment


      • #63
        bha ce oamenii...dupa ce ala cred ca abia respira... se mai aduna si vreo 100 langa iei, sa le ia si aerul ramas... peste tot unde am vaz un accident, cat de mic era.. erau adunata lume ca la cinema
        sigpic

        Comment


        • #64
          pai e distractie pe gratis....

          Comment


          • #65
            unii mai vin ca sa dea "primul ajutor" o roata de rezerva un portofel,ceva ce pica.

            Comment


            • #66
              asa-i romanu ! )
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #67
                Da' la SIAB de ce toti furau brichete si taiau bunatate de tapiterie din piele?
                :inlove:

                Comment


                • #68
                  suveniruri se iau si la marile saloanele auto dar le lasa tapiteriile in pace.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by gabriel
                    unii mai vin ca sa dea "primul ajutor" o roata de rezerva un portofel,ceva ce pica.
                    Nemernici. Mi-a povestit cineva(sper ca m-a mintit) ca unul care chipurile vroia sa dea primul ajutor la un accident cu morti in realitate ii controla pe morti de bijuterii.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • #70
                      iach.......
                      Can't touch this !

                      Comment


                      • #71
                        asta l-am vazut si pe youtube...nasol de tot...pacat ca parintii le cumpara scutere la copii ce au sub 16ani (parintii au cea mai mare vina).

                        PS: Dumnezeu sa ii ierte...
                        ...de doi lei :p

                        Comment


                        • #72
                          pe mine ma enerveaza astia cu ragaliile lor de scutere dupa ca ce fac zgomot mai sunt si inconstientii si se baga in viteza printre alte masinii si dupa aia se intreba parintele dc i-a murit copilu?
                          Can't touch this !

                          Comment


                          • #73
                            blablabla...sa fim seriosi,si voi cand ati avut 14-15 ani ati dorit sa aveti un scuter,este la fel ca si cu masinile puternice date la incepatori...
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #74
                              Arata groaznic motociclistul de la prima pagina

                              Comment


                              • #75
                                La videoclipul cu motoarele din cate stiu 3 copii au murit.....dar am ramas socat cum se uitau ceilalti 30 de liceeni la ei ca la cinema ba chiar se mai si invarteau pe langa ei sa-i vada mai bine desi se vedea de la o posta ca erau morti dupa pozitia picioarelor a mainilor si a sangelui care siroia din casti......in mod normal intervine isteria si toata lumea tipa dupa salvare telefoane ,isi intorc capul ,le vine rau etc.....la astia in schimb nimic....si pareau sa aiba 15 ani dreq......

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google