Accidente (Must be 18+)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Doar is invatati de mici cu scene de violenta (de la TV) si nu se mai sperie asa usor...

    blablabla...sa fim seriosi,si voi cand ati avut 14-15 ani ati dorit sa aveti un scuter,este la fel ca si cu masinile puternice date la incepatori...
    Sincer cand eram noi de 14-15 ani nu erau la moda scuterele...bicicletele cu multe viteze erau baza

    PS(amintiri din copilarie): mama cat mesteream pe bicicleta, si de mergea bine si vedeam pe unu ca lucra la a lui o desfaceam si io ), ca sa nu mai zic de vopsit ca o vopseam in fiecare luna (am reusit sa o vopsesc si cu atovopant, am crezut ca ii vopsea))
    ...de doi lei :p

    Comment


    • #77
      Voi nu vedeti in intersectii copii de 14, 15 ani, cu scutere inmatriculate pe primarie, cum trec pe rosu fara nicio greata? Ce sa ne mai miram de ala care avea ditamai motorul

      Comment


      • #78
        azi era sa calc un bosorog cu o bicicleta....maralogu mi-o isit in fata de dupa o masina....da cred ca o facut pe el la ce frana am pus...

        Comment


        • #79
          valeu m-au ingrozit aceste imagini!!Sa ne fereasca Dumnezeu de aceste accidente ...!!VIATA ARE PRIORITATE!!!

          Comment


          • #80
            eu am o parere pot sa se faca campanii peste campanii ca accidente tot o sa fie ca inconstientu e inconstient... sincer doar ne ajuta pe uni sa ne mai potolim si sa fim si mai atenti atata tot... asta cu hotii de accidente am auzito si eu... eu am patito mi-au deskis portbagaju si zic ce faci ma aaa pai sa vezi sa dregi ma uitam sa nu curga benzina

            sigpic

            Comment


            • #81
              lol))si curgea? ) cei mai antipaci imi sunt hotii si dobitocii care se leaga de vopsea....ahhh ...sa ii prinzi in fapt...doamne ce leas face,ma leg si eu de pielea lor din cap...X(

              Comment


              • #82
                Ce inseamna sa nu porti centura..asa gadtiva de doua ori inaite sa refuzati sa va puneti centura....
                sigpic

                Comment


                • #84
                  Naspa , asta e dauna totala cred.
                  Dar totusi eu nu am inteles in ce a intrat, ca e lovit si pe stanga si pe dreapta...
                  Sti cumva ce viteza avea ??
                  sigpic

                  Comment


                  • #85
                    pai in ce intrase nush.. din ce mia spus el .. am aflat doar viteza si cam atat... el zicea ca 130... desi eu cred ca viteza e prea mare ptr asa pagube..
                    sigpic

                    Comment


                    • #86
                      Acum m-am intors de la o mica plimbare prin oras si am vazut un BMW grav avariat pe la barierele din mamaia, langa Aqua Magic.
                      Attached Files
                      In tara momentan.

                      Comment


                      • #87
                        Accidentul cu scuterul e cel mai nasol parerea mea. Faza este ca aia in loc sa vada care traieste si etc, faceau poze in prim-plan, parca era sedinta foto. N-am vazut atata indiferenta.
                        Logan Prestige 1.6 16v 105cp stock - 23000km
                        Honda 2.0 Accord Executive M/T - 21000KM

                        Comment


                        • #88
                          Originally posted by dogy_10 View Post
                          pai e distractie pe gratis....
                          cum sa fie distractie? Pentru tine e distractiv un accident?
                          sigpic
                          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                          Comment


                          • #89
                            Originally posted by Cristi_Xp View Post
                            Nu stiu cum sa va spun da mie mi s-a facut rau
                            unde s-a intamplat accidentul?
                            p.S.: cred ca nu mai mananc 3 zile.
                            sigpic
                            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                            Comment


                            • #90
                              Originally posted by Cristi_Xp View Post
                              Nu stiu cum sa va spun da mie mi s-a facut rau
                              si mie mi s-a facut rau...Fereasca dumnezeu asa ceva....
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google