logan masina nu caruta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Misto poza,dar ce are a face cu Logan-ul?
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • Avind in vedere ca este un forum dedicat acestei masini nici nu avea cum sa iasa altfel rezultatul decit unul pro pentru acesta masina.Oricum este masina, acum depinde fiecare ce intelege prin "masina".
      Multa lume, putini oameni...

      Comment


      • Originally posted by cristy plus View Post
        e clar ca e masina
        unde se fac inscrieri pentru asfel de modele
        baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

        Comment


        • poza e din 1974
          de cand ......
          sigpic Alexandria

          Comment


          • Pentru banii care o cumperi Loganu' e masina.
            Tot auzi pe unii ca e cea mai proasta masina...niste pampalai.
            Mai alalteieri mergeam cu unul cu microbuzul,ca era tata cu masina la servici si ala imi spunea mie ca el are demarajul mai bun la microbuzul lui de transport...frate las-o naibi de treaba.(el de abia a ajuns la 90)
            Pacat ca nu aveam masina la dispozitie ca ii aratam eu lui.
            Last edited by vdmihai; 20 December 2008, 20:34.
            sigpic
            !

            Comment


            • La un pret de 9000 de euro cit m-a costat si dotarile care le are (1,6 16V, ABS+AFU, AC, 2 Airbag-uri, proiectoare de ceata, radio CD cu 4 boxe, vopsea metalizata, C.B, etc) sunt foarte multumit. Aveo, Clio, Fiat Albea, Peugeot 206 sunt masini mai slabe decit Logan-ul. Sincer!

              Comment


              • Originally posted by cristy plus View Post
                poza e din 1974
                de cand ......
                ...de-o varsta cu tine...

                Originally posted by vdmihai View Post
                ...Mai alalteieri mergeam cu unul cu microbuzul,ca era tata cu masina la servici si ala imi spunea mie ca el are demarajul mai bun la microbuzul lui de transport...
                Pacat ca nu aveam masina la dispozitie ca ii aratam eu lui.
                Pe astia trebuie sa-i lasi sa vorbeasca,oricum nu-i scoti din lumea lor.
                Mai poti sa le-o zici pe aia cu vulpea si strugurii,cine stie?Poate,poate!
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • Original a fost postat de cristy plus
                  poza e din 1974
                  de cand ......
                  ...de-o varsta cu tine...
                  corect............................................ ........
                  sigpic Alexandria

                  Comment


                  • Sal ........Ma numar printre noi membri si cam a trebuit sa citesc pe aicea pana sa imi pot permite a pune un post .......in fine sarim peste astea ...... mai am circa 10 zile si achizitionez un Logan laureat motor 1.6 prin programul remat .......osa ii inveselesc pe cei care au criticat dewoo pt ca chiar un tico duc la remat .....Din ce am vazut am reusit sa trag cateva concluzi (corectati-ma daca ma insel) Logan = o masina cu + si cu - nu este situata nici pe ultimul loc dar nici pe primul......ca dotari ce sa zic un pic amuzant ..... cea ce au masinile straine pe varianta Mediu are loganul pe FULL .....
                    Iar la partea cu service toti romani merg pe mentalitatea " De ce sa schimb distributia acum ca orcum nu am banii .. cand pot sa schimb peste 5-6 luni tot motoru"
                    Doar oamenii plicisitori se plictisesc!

                    Comment


                    • nu toate masinile straine din clasa mica au pe mediu ce are loganul pe full si oricum nu se compara la bani, aici e avantajul mare al loganului, nu in alta parte.
                      cat despre mentalitatea de service, cred ca problema se pune "asa face toate", ceea ce e o problema a lucratorilor din service-uri, nu cred ca cei mai multi posesori de logan nu-si fac reviziile la timp, aia sunt exceptii. si mai degraba vezi chestia asta la posesorii de sh-uri cu miliarde de kilometrii, astia cu masini relativ noi nu-si bat joc de motoare.
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Eu nu inteleg o chestie la cei ce critica Loganul. Toti spun ca service-urile lasa de dorit. Poate, nu zic nu, dar comparativ cu service-urile din Romania a altor marci nu este nici o diferenta. Tot mecanici romani cu aceleeasi mentalitati lucreaza si in unele si in altele. Sunt service-uri dacia jalnice, sunt si service-uri dacia profesioniste la fel ca la toate celelalte marci. Un exemplu de moment: multi se plang de service-ul Peugeot din Braila.
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • Stiu pe cineva care si-a luat 3 loganuri in familie, doua 1.4 si una 1.6 16v... de ce si-au luat toti numai logan ca au avut unul si au fost multumiti!

                          Scrie mai atent si lizibil ca pentru trei cuvinte ne chinuim sa-ti citim posturile si mai foloseste virgula aia...de data asta ti-am corectat eu, data viitoare primesti avertisment "scris"
                          Last edited by darksid3; 13 April 2009, 10:45.

                          Comment


                          • @cristi_lcd: stai sa auzi pareri despre service-ul pejou din timisoara
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • Sau despre service-ul Renault din Arad.

                              Comment


                              • Merci Merci Seba ....Ca deja incepuse sa imi para rau ca iau logan din ce am citit la toata lumea cu probleme si cu "Cazan" , "Frigider" , "cuptor cu microunde" bla bla ......orcum traiesc intro zona mai periferica a bucurestiului unde toti sunt FANI 2000 E masina ne inscrisa si sa scrie BMW sau Golf 3 si cam atata stiu astia de pe aici + mai se duc si pe la intalniri SUN RACER or LOONEY RACER ce pot sa zic...........Si decat sa aud vorba asta "lasa ba ca iti faci treaba cu ea " e ca si cum mi-ai zice ......"mah mi-e rusine sa iti zic ca ai o troaca si te consolez"
                                Doar oamenii plicisitori se plictisesc!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google