logan masina nu caruta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    bai frate... ce topicuri de toata jena faceti si voi...
    loganul este o masina... indeplineste toate cerintele sa fie o masina... sau ce credeati ca-i telefon sau televizor?
    ________________________
    ar trebui inchis topicul asta!

    Comment


    • #77
      Si eu as vrea sa fie inchis
      If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

      Comment


      • #78
        Originally posted by florin77 View Post
        Csebalyn , cu ce compari tu Loganul ? Sa fim seriosi , normal ca daca ne-am permite una dintre masinile enumerate de tine ( de noua ) am tine-o sute de mii de km . Sa fim realisti totusi , in comparatie cu cele de mau sus este caruta , frigider sau cum vrei sa-i spui . Daca te uiti la aspect , la calitate , la siguranta oferita si multe altele tu ce ai tine Loganul sau......................?
        cred ca-l compar cu ceva ce aduce mai mult a "masina". pretul, pana la urma, face diferenta, in majoritatea cazurilor. numarul de km la revanzare si procentajul din pretul initial e un indice al calitatii unei masini, asta ca sa raspund la ultima intrebare a postului.
        a nu se intelege ca nu-s relativ multumit de loganul meu, se poate vedea pe alte threaduri cum ii combat pe cei care zic ca-i o masina proasta, dar pana la a face loganul o masina super buna, super fiabila (cum incearca unii s-o prezinte), mai e ceva drum. parerea mea....
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #79
          rau cu rau... dar mai rau fara rau.... hai ca acum ne luam la "cearta" pt simplul fapt ca unii o considera "masina" si altii "aproape masina" ... una peste alta suntem toti proprietari de LOGAN si cu asta basta.. sustin parerea celor de mai sus : SA SE STERGA DOMNE' POSTUL ASTA....

          Comment


          • #80
            E sau nu masina?!!! Fara sa fiu ipocrit spun ca e masina pe care mi-am dorit-o dintotdeauna. Mi-au trecut multe masini prin mana, noi si sh-uri. Am stat de vorba cu multi posesori de masini alte marci si mi-au impartasit impresiile lor despre masina. La firma unde lucrez sunt: Skoda octavia, Cielo Daewoo, Vw Passat, Audi A4, A6, A8, Mercedes C class, E class si Logan (cam 20). De cate ori vb cu cei care detin altceva decat logan mereu ii aud de service-uri, de schimbat nu stiu ce chestii, mereu se plang ca nu au cu ce sa mearga ca e masina in service. Eu in doi ani jumate de cand lucrez la firma asta si de cand am loganu, nu am fost in service decat la revizii si in timpul asta mi-am facut treaba fara sa depind de altcineva pentru ca am avut cu ce sa merg. Loganu' nu e masina ca nu o vad aia prin service-uri, sau cum? Eu asta nu inteleg... Eu sincer la ora actuala nu mi-as lua alta masina decat logan si urmatoarea masina va fi Logan 4x4. Aaaa daca vrei masina sa te vada lumea si sa lasi impresia ca iti merge bine, asta e cu totul altceva, dar sincer e tot ce vreau de la o masina in clipa de fata.
            Spun asta pentru ca face exact ce trebuie sa faca o masina, te duce unde ai nevoie si te aduce inapoi fara sa stai sa astepti la taxi sau in statie la autobuz.
            Logan este un autoturism, automobil, cum vreti sa-i spuneti, in adevaratul sens al cuvantului.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • #81
              Masina......la banii pe care ii dai.

              Comment


              • #82
                loganul e cel mai tare
                pacat ca unii nu au votat masina
                sigpic Alexandria

                Comment


                • #83
                  Eu zic ca e o masina si tinand cont de raportul calitate pret e SUPER!
                  Si nu uitati ca pana si in Germania si nu numai vanzarile la LOGAN au crescut ff mult!!!
                  Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                  Comment


                  • #84
                    Si eu am votat masina ca na ce este pe 4 roti are volan ,motor ,cutie viteza masina se numeste nu altceva .Cat timp sunt multumit de aceasta masina nu pot spune ca e caruta parerea mea.Numai bine la toata lumea
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • #85
                      E masina parerea mea si o sustin cu tarie.
                      Cei care au LOGAN si cred ca nu e masina de ce au dat banii aiurea?

                      Comment


                      • #86
                        79,78% masina scade pe zi ce trece
                        sigpic Alexandria

                        Comment


                        • #87
                          Am o dilema(sau mai multe). Poate ma lamureste careva si pe mine.

                          1) Care e diferenta intre prima optiune. "dulap, frigider" si ce-a de-a 2a, "caruta"?
                          2) De ce prima optiune nu e separata in 2, "dulap" si "frigider" ca sa avem un rezultat cat mai concludent,nu? Sa stie Ion cat mai bine ce-are in curte sau in garaj....
                          3)Ce inseamna "un fel de masina"?
                          4)"Un fel de masina" nu e inclus in "mijloc de locomotie"?Daca da, iar avem o problema cu logica pool-ului...
                          5)Tre sa mai beau, poate mai imi vine ceva in minte.
                          6)Tocmai mi-a mai venit o idee. Cum ar fi ca la intrebarea "E loganul masina sau caruta" raspunsul sa fie "dulap" de exemplu? Pe principiul
                          "Daca nu noi, atunci cand?"

                          ps: ptr moderatori: M-am razgandit, va rog nu mai inchideti thread-ul asta ca e bun de caterinca!
                          Mai e mult pana departe!

                          Comment


                          • #88
                            loganul esti cu adevarat o masina care isi face banii nu stiu ce zic altii dar eu sustin ca este masina!!!
                            laureate 1.5l, albastru marin

                            Comment


                            • #89
                              e masina 80,65%
                              asa ca merita banii
                              sigpic Alexandria

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by cristy plus View Post
                                e masina 80,65%
                                asa ca merita banii
                                cristu plus...vad ca au mai crescut procentele la tine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google