Ce telefoane aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lg optimus l5
    http://www.loganclub.ro/forum/showthread.php?t=47556

    Comment


    • Samsung Galaxy Mini editie limitata cu procesor de 832 mhz )

      Comment


      • nokia C7....
        Attached Files
        sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

        Comment


        • Google NEXUS S ... cu Android 4.1.2 ... super
          Attached Files

          Comment


          • LG Optimus Black A.K.A. P970

            Comment


            • Samsung galaxy 2.

              Comment


              • Sansung Galaxy S 2
                my ride - still under construction

                Comment


                • De azi am trecut la Samsung Galaxy S 2 Plus de la orange, Dual-core 1.2 GHz,8 GB storage, 1 GB RAM ,Android v4.1.2 (Jelly Bean) camera 8MP.
                  Attached Files
                  Last edited by GFN; 8 February 2013, 00:57.
                  Captain of the black pearl

                  Comment


                  • iPhone 5 white
                    Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

                    Comment


                    • allview P5 mini, corner gorilla glass, procesor 1 gb, andoid 4.0.4.

                      dual sim, folosit mult pe wi-fi si jocuri tine fix 2 zile. (1700 miliamperi)

                      camera desi e de 3.1 mp este fff slaba in lumina putina, oricum nu pare sa aibe mai mult de 2 mp.
                      Telefonul se misca super ok. rezolutia este decenta.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Care stiti, Android Jelly Bean pentru S2 pe cand in varianta oficiala? Samsung spune ca in prima jumatate a lui martie! Cei care folositi deja Jelly Bean, cum e comparativ cu ICS?
                        Last edited by PCH; 3 March 2013, 14:56.

                        Comment


                        • Am trecut si eu de 2 saptamani la Samsung Galaxy S3 ... Acum incerc sa vand vechiul telefon, mi-e greu sa ma despart de el dar nu am ce face cu el

                          Am avut pe un alt telefon ICS, pot sa spun comparativ cu Jelly Bean la viteza de "scriere" sa zic asa, nu e asa de rapid... Interfata mai rapida la JB...Arata putin mai bine (in sensul in care nu te`ai mai intoarce la ICS)...
                          In quadrant JB-ul are scorul mai mare intotdeauna...

                          Nu mai stiu cu ce sa iti fac comparatii
                          sigpic

                          Comment


                          • si se mai plange lumea ca n-are bani....
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • foloseste cineva telefon mobil cu windows phone 8? cum vi se pare sistemul de operare? in special ma intereseaza nokia.
                              sigpic

                              Comment


                              • Din ce am citit pe alte forumuri, dintre iOS, Android si Win phone8, cei de la Microsoft ar fi pe ultimul loc. Ei dadeau acolo ca argumente lipsa aplicatiilor si faptul ca e nevoie de un terminal mult mai perfomant pentru a obtine aceleasi rezultate. Ti-as recomanda Android si argumente gasesti pe internet. Nu spun ca un Iphone nu se merita dar acolo esti mai limitat din toate punctele de vedere.

                                Si ca sa fiu on-topic, am un Samsung Galaxy Young, probabil cel mai ieftin telefon cu Android insa sunt foarte multumit de el... face cam tot ce am nevoie.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google