Ce telefoane aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • În timp ce eu am Lumia 730, și sunt foarte încântat. Cel mai bun telefon din gama și prețul lui.

    Micutzule, imi pare rău de cei cu telefoane de la Allview. Am prieteni care și-au achiziționat modele de telefoane de la Allview si regretă.

    Comment


    • Tizule,asa.i cand te uiti,vezi la altii ca.s multumiti..Intrebare..daca merg de 3 ori in service si nu se rezolva problema, teoretic ar trebui sa primesc alt telefon..sau aberez eu..?
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • Daca ei iti spun ca nu ii pot face nimic, si telefonul este in garantie, atunci ei iti vor da unul nou, adica asa se procedează la toti, nu stiu exact cu cei de la Allview. Daca l-ai luat direct de la ei, cel mai sigur asa trebuie sa facă, daca ai cumpărat telefonul de pe site-uri cu nume, depinde de aia cu cine au contract de garantie, ca poate sa te plimbe si nu iti rezolva nimic.

        Comment


        • Prin cei de la Digi e luat..O sa vad cum o rezolv.
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • La Digi era odata cineva cu probleme de grafica la ecranul unui Alview nou, i l-au schimbat pe loc.

            Asa se intampla cand un telefon e produs prin asamblarea pieselor chinezesti de calitate mai slaba decat celelate piese chinezesti ce compun Samsung, iPhone...
            Pot sa fie mama performantelor mai bune pe hartie, daca telefonul nu functioneaza cum trebuie. Aud des expresii: are procesorul mai tare ca Galaxy S5, camera e mai tare ca la iPhone...
            Last edited by mr.K; 17 June 2015, 08:49.

            Comment


            • Micutzu. Am auzit si bune si rele cu cei de la Digi, dar cred ca vei avea norocul sa iti rezolve problema.

              mr.K. Mereu va exista nivel de comparatie la orice capitol intre telefoane cu mai marii din industrie. Sunt si cazuri cand "ce este pe hârtie se face".

              Comment


              • Samsung S4 Black Carbon, merge de rupe, trante de trante luate (la ultima tranta era sa sparg gresia din aeroport ), nicio problema de functionare. A sarit doar cromul pe ici pe colo, are 1 an si 2 luni, forjat la maxim.
                Last edited by dani55wss; 31 July 2015, 01:45.
                http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                Comment


                • lg g3s, so far so good

                  are sub 1 an. a luat cateva lovituri (cazaturi mai bine zis) din greseala dar de la inaltime mica si pe suprafata soft si protejat de husa de protectie care e dintr-un material moale

                  rezista si la caldura vad, m-am jucat un joc iar temp procesorului a ajuns la 71 de grade, frigea carcasa

                  inaintea lui am avut un huawei g510, tinut 2 ani, nici o problema nu am avut cu el, si el a luat cateva cazaturi, cea mai urata a fost pe gresie, am tinut husa telefonului cu susul in jos, din neatentie, si mi-a scapat pe gresie de am crezut ca se face bucati, de la inaltimea mea dar nu a fost asa. chinezaraia a dovedit a avea "capu" tare
                  Last edited by cristi....; 31 July 2015, 02:01.

                  Comment


                  • Samsung S3 si Samsuns S Advance.

                    Sent from GT-I9300 using Tapatalk

                    Comment


                    • Samsung galaxy note 3 și Nokia 1110 de serviciu.

                      De note sunt super mulțumit.

                      Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk
                      My Ride ! B - 29 - TmT

                      Comment


                      • Allview V1Viper S, sunt unul dintre cei carora nu le-a facut probleme. Il am de 1an. Inainte am avut un Samsung S2 care se bloca in fiecare zi. Ma declar multumit de acest Viper S.

                        Comment


                        • Nokia Lumia 730 şi Microsoft Lumia 640 4G. Fără obligaţii. Telefoane foarte bune. Dintre cele două îl aleg pe primul clar.
                          Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                          sigpic

                          Comment


                          • Eu detin seria galaxy s de la samsung. Toate
                            Attached Files

                            Comment


                            • si toate-s de vanzare.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nu, niciunu. Nu le vand

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google