Ce telefoane aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plus de asta windows consumă multă energie, un prieten de-al meu a avut nu mai ştiu ce nokia cu windows şi îl ţinea bateria nici măcar o zi (adică 12 h) fără să facă nimic cu telefonul.
    http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

    Comment


    • Aveti aici un thread special, unde puteti discuta mai pe larg
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • LG Optimus 2X cu ICS(custom ROM DjangoManouche 1.4). Multumit, momentan, si mandru ca am primul telefon cu procesor dual core(cam asta mi-a ramas mandria, ca in rest e depasit de tot ce-a aparut acum).

        Comment


        • ce ziceti de telefonul asta? http://www.to2c.com/tooky-t86.html
          am o cunostinta in China care aduce telefoane din astea in tara la 100 $.

          Comment


          • De astazi sunt posesorul unui samsung s3 ,baterie trebuie formatata sau a venit gata formatata de la produator?

            Comment


            • Sa-l folosesti cu placere, nu trebuie formatata!

              Comment


              • Multumesc!!!

                Comment


                • Originally posted by radu2008 View Post
                  De astazi sunt posesorul unui samsung s3 ,baterie trebuie formatata sau a venit gata formatata de la produator?
                  la ce bani l-ai luat Radu? ab sau liber?
                  Keep walking...

                  Comment


                  • L-am luat de la altex cu 1650 ron la liber.

                    Comment


                    • si eu tot s3 am si sunt foarte multumit de el. am instalat si igo si merge perfect. jhoonie preturi la s3 in jur de 1200-1400 noi si 1000-1100 second. eu l-am luat cu 800

                      Comment


                      • EU unul sunt un fan sa zic asa al telefoanelor dual-sim astazi am dat comanda de acesta http://www.emag.ro/telefon-mobil-all.../pd/DN7CXBBBM/ stiu ca multi o sa zica ca e romanesc nu stiu ce..... dar am mai avut un p5 si un a5 tot de la ei si am fost foarte multumit de ele

                        Comment


                        • Eu am avut pana acuma allview p1 printre primele modele dar nu o sa imi mai cumpar,l-am cumparat pentru ca aveam nevoie de dual-sim l-am,acuma noile modele sunt facute mullt mai bine !

                          Comment


                          • Originally posted by gaboneygg View Post
                            si eu tot s3 am si sunt foarte multumit de el. am instalat si igo si merge perfect. jhoonie preturi la s3 in jur de 1200-1400 noi si 1000-1100 second. eu l-am luat cu 800
                            gabone eu am i5 ..era si s4 o treaba...dar mi se pare urias!
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Eu de ~ 3 saptamani am trecut la Orange San Remo (Alcatel One Touch Idol) Sunt foarte multumit de el , se misca ok , design placut , filmeaza si fotografiaza clar , ecran de 4,66".
                              Vreau sa ma interesez daca pot sa il deblochez la Orange fara a pierde garantia (l-am luat pe abonamentul tatalui , al meu expira in decembrie si renunt la Orange) . A fost 620 lei la prelungire Delfin 8 .
                              I changed her oil , she changed my life
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by radu2008 View Post
                                L-am luat de la altex cu 1650 ron la liber.
                                E 1200 in mai toate magazinele online, de ce nu folosesti compari.ro sau google inainte de a cheltui banii? :|


                                Eu momentan "uzez" un Lumia 710 iar in decembrie cand imi prelungesc abonamentul, trec la ceva mai performant. Inca nu stiu daca Nokia sau HTC, dar sigur wa fi tot cu windows.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google