Ultimul Film Vazut.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alice in wonderland...vazut la IMAX,dezamagit si de film si de "marele" cinematograf!....efecte 3D bunicele dar nu recomand cu tarie sa mergeti la filmul asta,pe mine nu m-a dat pe spate!

    Comment


    • ultimul film vazut azi este District 9, un sf. exceptional, vi-l recomand! nota 9
      lipsa text

      Comment


      • Am vazut The man who stare at the goats , cu g clooney si k spacey si jeff bridges (proaspat castigator al unui oscar, din fericire nu pt filmul asta) , si ewan mcgregor. Deci o distributie de zile mari , dar filmul este o porcarie. Am pierdut 2 ore din viata degeaba.
        Un film bun tot cu clooney este up in the air. Nota 8 din 10 .

        Comment


        • Inglorious Basterds - un film cu actori care joaca demential si cu multe Oscar-uri.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • The Hurt Locker, nota 7, ma asteptam sa fie mult mai tare decat Avatar dar nu e!
            lipsa text

            Comment


            • From Paris With Love - nota 9 ..un rol extraordinar jucat de Jhon Travolta

              Comment


              • Legion nota 7,5
                Alvin and the chipmunks partea 1 si 2 nota 7-7.5
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Bleizer View Post
                  The Hurt Locker, nota 7, ma asteptam sa fie mult mai tare decat Avatar dar nu e!
                  Eu nu pot sa imi dau seama pentru ce a luat filmul asta oscarul . Pentru mine e o dezamagire totala . dar ma rog, gusturile nu se discuta . Probabil ca au vrut sa ii dea o lectie lui Cameron .

                  Comment


                  • Angels & Demons (2009).mkv - bun, un film exceptional, chiar se merita vazut si merita nota 9
                    lipsa text

                    Comment


                    • The box- interesant dar,lasa de dorit...se putea mai bine.
                      Law Abdicted Citizen- ff interesant
                      UP- ...trezeste spiritul de aventurie din tine...
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • am vazut ieri the hurt locker. nu este chiar ce ma asteptam. ziceau ca e mai tare ca avatar. prezinta o realitate dura intradevar dar regia se putea mai buna.

                        Comment


                        • Brooklyn's Finest foarte bun filmul
                          Last edited by bogdan_1984; 10 March 2010, 16:06.
                          sigpic

                          Comment


                          • The Wolfman - nota 8-9 , ma asteptam la ceva mai spectaculos

                            Tooth.Fairy -nota 10 ..am ras mult ...tare rau The Rock

                            Percy.Jackson.and.the.Olympians.The.Lightning.Thie f - ma asteptam la ceva mai specaculos

                            Comment


                            • Frate,daca doresti ceva "specaculos" priveste Dinamo!!
                              vad ca toata lumea este dezamagita de rivalul lui Avatar la oscar,oare pentru ca nu e bun ca film sau sunt pretentiile mari pentru ca a luat mai multe premii decat avatar?

                              Comment


                              • ARMURED-nota 9
                                Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
                                -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
                                Silent Coat.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google