Ultimul Film Vazut.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • filme pe care le-am vazut si mi-au placut:
    Wall-E 9/10
    Garfield 10/10
    Yes man 9/10
    Masca 10/10 prea tare filmu
    Transformers 9/10
    cam astea sunt filmele care mi-au placut

    Comment


    • 1. Avatar IMAX - 10/10
      Cele mai bune efecte speciale vazute (de mine) vreodata. Am mai avut o senzatie similara cand am vazut prima data Star Wars.
      2. 2012 - 9/10
      Un film cu efecte bune. Categoric, merita vazut.
      3. This is it - 10/10
      Fenomenal! Nu filmul in sine, cat MJ!

      Am mai vazut si o gramada de balarii, dar nu le mai trec.

      Comment


      • How high / 8/9
        Comedie cu/despre 2 negri care "fumau" putin mai mult...
        Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele! Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata!

        Comment


        • 2012 si Avatar...7/10
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • Whiteout (2009)

            Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

            Comment


            • dragi cinefili.... hai sa va prezint si eu cateva filme vazute de mine si memorate

              A Nightmare On Elm Street - Filmu copilariei mele chiar daca primul film e din 1984 .. pe vremea aia chiar te speriai la asa ceva
              Windtalkers - un film din 2002 dar super tare cu Nicolas Cage despre batalia de la Saipan (mereu am avut o simpatie fata de genu "war")
              Bedtime Stories din 2008 o mica comedie..
              Surveilance - Frumos..
              Mutant Cronicles - BESTIAL
              Angels & Demons la fel
              District 9
              G I Joe The Rise Of Cobra - doar efectele au facut special filmu povestea e varza
              Gamer - f reusit
              Inglourious Basterds e tot legat de razboi deci e pe primu loc
              Law Abiding Citizen
              Public Enemies
              sigpic

              Comment


              • avatar
                9-10....un film frumos cu multe efecte speciale...dar sunt reusite

                Comment


                • The proposal - un film de vazut cu sotia sau prietena....nota 9
                  Avatar....foarte reusit (parerea mea), nota 9.50
                  Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                  Comment


                  • am vazut zilele astea Inglorius Basterds si The curious case of Benjamin Button . Bine joaca Brad asta.

                    Comment


                    • Inglorius Basterds chiar ieri l-am vazut si eu...actiunea putin confuza... dar are niste faze la care iti cam intoarce matu pe dos ( mai ales ca mancam )

                      Comment


                      • Avatar, nota 10/10, povestea filmului, efectele, sunetul, totul merita 10.

                        Comment


                        • am si eu o intrebare pentru cei care au dat nota 10 filmului avatar. In afara de efecte speciale ce are filmul ala? Eu sincer in afara de efecte speciale pot spune ca e un film banal. Poate sunt eu nebun, dar sincer nu am vazut nimic iesit din comun la acest film (in afara de efecte speciale).
                          sigpic

                          Comment


                          • re

                            gamer-foarte bun-nota 10

                            Comment


                            • Daybreakers, Town Creek, Its Complicated, The Lovely Bones, The Invention of Lying, Whiteout. astept variante cu calitate mai buna la filmele: Sherlock Holmes, The Road si Avatar (cu toate ca l-am vazut in 3D)
                              iar notele la filme le puteti gasi si pe IMDB cu un numar de voturi mult mai mari decat aici
                              Originally posted by yrman View Post
                              am si eu o intrebare pentru cei care au dat nota 10 filmului avatar. In afara de efecte speciale ce are filmul ala? Eu sincer in afara de efecte speciale pot spune ca e un film banal. Poate sunt eu nebun, dar sincer nu am vazut nimic iesit din comun la acest film (in afara de efecte speciale).
                              bineinteles ca nu are cum sa ne placa la toti acelasi film...
                              Last edited by bogdan_1984; 2 February 2010, 14:39.
                              sigpic

                              Comment


                              • the punisher
                                the punisher -war zone
                                The Boy in the Striped Pyjamas - un film care m-a impresionat ..
                                mr. bean in vacation

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google