Perle! De Pe Forum Adunate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta e buna!
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • Nu necesita router
      Asta e ceva nou, eu credeam ca ai nevoie neaparat de router

      Comment


      • da, tu ai idee ce e ala router ?! sau la tine router e doar ala pe care-l pui ca sa ai semnal la laptop, tableta, telefon... ?! routerul e ala care se baga in usb la majoritatea mouse-urilor ca sa il legi la pc.

        Comment


        • si-a dat cu stangu`-n dreptu` Razvy! cine sapa groapa altuia...
          Keep walking...

          Comment


          • Uite o perla la perle )
            jonnie, tu chiar crezi ce zice NDL-ul ?? Era ironic, dar sa trecem peste

            Ca veni vorba de ce da semnal la tableta sau "smartfon"... ala e wireless, sunt si routere normale, sa va explic de alea cu 1-3 WAN-uri si 2-16 lan-uri ?

            Comment


            • Eu cred doar in patriarhu` Daniel buzunar adanc!
              Keep walking...

              Comment


              • "ELF Evolution este fostul ELF Competition."

                Comment


                • Si care-i smecheria?
                  ELF Evolution 700 ST 10w40 e chiar fostul ulei ELF Competition STI 10w40, cel mai iubit ulei al taximetristilor de pe Logan.

                  Comment


                  • smecheria e ca i-a fost lene sa mai tasteze si a iesit ca elf evolution a fost elf competition. punct fara 700, fara nimic...
                    ca ai mai bagat tu niste litere si niste cifre ca sa dea bine, asta e alta problema.

                    Comment


                    • ca ai mai bagat tu niste litere si niste cifre ca sa dea bine, asta e alta problema.
                      Tu citesti toate astea in topicul
                      Vand 4l de ulei ELF Evolution 700 10w40

                      si-mi zici mie ca am bagat niste cifre?

                      Nu crezi ca se referea fix la uleiul pe care-l vinde? Hai bre, ca baiatul stie ce a vrut sa spuna, si se intelege si din topic ce e cu comparatia.
                      Last edited by mr.K; 2 August 2014, 22:26.

                      Comment


                      • stiu, dar o fac si eu pe Gadea. e usor sa scoti din context.

                        Comment


                        • Gadea are salariu cat 2 Logan din astea noi si bengoase, full opsan, pe luna, sa scoata si noaptea din context, ca e motivat.

                          Comment


                          • eu zic ca bate inspre trei ligheane. eu am fost voluntar. recunosc ca m-am grabit si ca am fost cam bulangiu. mea culpa !

                            Comment


                            • Originally posted by Sorette View Post
                              Si eu vreau un cric ca roti am rotile de rezerva de la celalant logan. si as dori sa stiu daca pot activa fuctia de inchidere usi la o anumita viteza la loganul asta serie limitata fara cric si roata )
                              semianalfabetu` zilei!
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Voiai sa zici: Semianalfabetu' zilei.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google