Perle! De Pe Forum Adunate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai cum se calculeaza declivatia, nu in functie de orizontala ?!

    Comment


    • declivitate bre, nu declivatie.

      Comment


      • Ma gandeam ca zici ca n-am vazut un drum cu o curba de 45 de grade. La o declivitate din aia, nu mai e drum, poate rampa de acces prost construita. Drumurile in general sunt sub 30 de grade.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • Cred ca Stoicanu foloseste Explorer.
          Attached Files
          Last edited by vitriol; 11 November 2014, 13:36.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • Pai si? Tot in noiembrie suntem!

            Comment


            • Nu neaparat de data era vorba, ci, cum e in caricatura de langa, intre timp s-a intrebat altceva.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • Stoicane, schimba browser-ul! N-am mai stat sa dau paginile ca sa vad cu cat timp in urma s-a intrebat de Riken.
                Attached Files
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • deci, nu e perla dar e amuzanto-trist...
                  las-o incolo de indemanare...

                  kit tuning dacia logan,evacuare dacia logan,spoilere dacia logan ,jante dacia logan, chiptuning dacia logan


                  cat ar fi romanu de inventiv, dar sa pui tevi de canalizare si sa ai pretentii de sunet SPORT...cred ca de la etichetele de la codul de bare, alea fac totul...
                  DA-i DRACULUI CU UN TERMOLCONTRACTIBIL CEVA; NU LE LASA ASA CA ARATA CA UN CXR!
                  Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                  Comment


                  • Bine ca te pricepi tu. Esti un invidios clar!!!!
                    Ce, esti ofticat ca n-ai gasit tu solutia cu burlanul pt rahat?
                    HUA!!!

                    Comment


                    • http://www.loganclub.ro/forum/showpo...09&postcount=1
                      Last edited by popavlm; 13 November 2014, 11:38.
                      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                      Comment


                      • Poate ii trebuie o tastatura si un mouse. Zic si eu...
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Originally posted by Alex Matei View Post
                          .................................................. .................................................. ..
                          Pt masina asta sunt in stare sa fac orice... e o legatura intre mine si ea...Plus ca dupa ce imi va veni pe mana doresc sa fac din ea cel mai puternic Logan!
                          Uhh...that's some deep shit!

                          Lasa-le drecu de "legaturi" cu masina si apuca-te(le) de(pe) gagice...de unde vrei tu!
                          Last edited by Kojak; 26 November 2014, 19:44.

                          Comment


                          • Are 16 ani, ce vrei?
                            Asta de mai jos e pt aici sau pentru topicul limba romana?
                            Originally posted by Alex23 View Post
                            Pacat de ea, este o clauza pierduta...
                            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                            Comment


                            • dar si patitul e tare... dar cred ca mergea mai bine in topicul cu limba romana. daca sunt off imi cer scuze.
                              dar mi-a placut cum "vede aia" "cai" verzi pe pereti.

                              "Din cauza jegosilor care te vede cai depasesti si se fac spre tine si dupaia fug
                              Masina daca nu se vinde pana sapt care vine se dezmembreaza precizez ca are taxa platita modelul ambiance 31.000km reali motorul merge ceas."

                              Last edited by B997NDL; 27 November 2014, 18:07.

                              Comment


                              • Originally posted by Drogas View Post
                                Eu zic ca in opinia mea merita o astfel de masina la acest pret in dauna unui logan la acelasi bani.
                                aia-i tata! "care este"!
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google