Perle! De Pe Forum Adunate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • la 3000 de ture ai fix 100 km/h la 1.2 modelul nou .... numai la 1.4 avei 2800 la 3000 ture
    Adica la motorul de 1.4, cand ai 2800 de ture, ai 3000 de ture... si daca mergi 100km/h, mergi 110km/h.

    Comment


    • Nu ma, cred ca a vrut sa zica ca la 1.4 ai 2800 de ture fata de 1.2 la 3000 de ture la aceeasi viteza.
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • De crezut poti sa crezi in biserica. Aici ne amuzam de ce s-a scris.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • Fiind in revizie nu merg cu mai mult de 3000 de ture. Cam 2500.

          Nu e bine sa depasim 3000 de ture cand suntem in revizie...
          Colegul ii raspunde:
          Chiar si in rodaj eu zic sa mergi si cu 2800 - 3000 ca nu dauneaza.

          Deci si in revizie dar si in rodaj...

          Comment



          • viteza pe autobahn 175 benzina( imi era frica sa mai dau, dar nici nu cred ca mai mergea, era blana acceleratia)
            Imi era frica sa mai dau, dar nici nu mai aveam cum ca era pedala lipita de podea. De frica sau din cauza podelei, m-am hotarat sa nu-i mai dau. N-avea rost sa bag pelada sub podea...
            ...turatii la ambele 5-6000, surpriza mare pe la 5000 de turatii nu mai se audea asa turat motorul.
            Pe la 5000 de turatii nu mai e chiar asa de turat motorul. E turat doar pana pe la 4900, de la 4950 in sus, mai subtire cu turatiile...


            .....am pus o teava si am prins.o cu corniere.....
            Cornier de cat?
            Last edited by Fanez; 14 June 2016, 08:23. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • de 35x3.5, cum i-am facut eu pat etajat lu fii-mea. pot sa sui tancul la ea in pat si sa fac si sex pe tanc si tot nu se indoaie patutul
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Inseamna ca nu mai cade teava aia... l-o fi sudat sau l-a prins in suruburi?

                via Tapatalk

                Comment


                • nu stiu. glumeam cand am zis ce fel de corniera a folosit. n-am glumit insa la cum am construit eu un patut pentru copii...pe care l-am prins de perete cu conexpanduri de 12mm diametru
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • E mai sigur decat sa-l prinzi cu coliere .

                    Comment


                    • Originally posted by bolovan
                      ...am schimbat capetii de bara...
                      si bieletii ???
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • pai, ce vrei si tu ?! are masina de baieti. daca era fata avea capete de bara, bielete... etc dar in schimb, el are tacheti, nu tachete, ca fetele.

                        Comment


                        • O sa schimbe si amandoi planetarii.
                          Si nici astia de la lucru nu ma mai lasa sa plec...tot...doar daca vreau pe bucati sa plec de la lucru.
                          N-am reusit sa inteleg cu pleaca pe bucati daca nu poate sa plece tot.

                          Comment


                          • Asta da perla.
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • ghici care bucata pleaca prima... cea cu cea mai multa durere in p....

                              Comment


                              • Poate se referea la vreo "bucata" de gagica de la servici , na nu poate pleca tot de la lucru , ci poate plecat cu una "bucati".
                                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google