Perle! De Pe Forum Adunate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • Sent from mobile
    Keep walking...

    Comment


    • [QUOTE=ten;1723724? am avut si eu pe vechiul logan problema asta dar pana la urma am vandut o...[/QUOTE] Cum sa fac sa vand si eu niste probleme?

      Comment


      • io cred ca tre' sa vinzi problema cu masina cu tot...asa deduc din postul colegului, fiindca se referea la o problema de pe fostul logan. deci le dai la oferta, o masina si-o problema. sau la super-oferta, o masina cu trei probleme
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • Bonusul care e? masina sau problema?

          Comment


          • mai conteaza? daca clientul e multumit si vanzatorul e si el multumit, inseamna c-a fost o afacere fructoasa
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • La Logan au inceput sa rugineasca si...furtunele; urmeaza parbrizul?

              Originally posted by anto84 View Post
              si mai e un furtun de la servodirectie, ala care vine imediat langa scut, destul de ruginit, sa-mi fac probleme de la el?
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • Parbrizul e galvanizat, nu prea rugineste.

                Comment


                • aha...deci ionizarea sticlei e echivalentul galvanizarii la tabla...
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • la logan ionizarea sticle se face de la parfumul IONEILOR care lucreaza la ea.

                    si da , furtunele de servo ruginesc pentru ca au si tabla (de Galati presupun)

                    ps: e conducte parca , dar nu mai conteaza
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • Zi-le dom' Costica...
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • Pluralul substantivului furtun este furtunuri. Un furtun - doua furtunuri.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Furtun e masculinul de la furtuna. Furtunele (furtunile mai exact) ruginesc. Când e furtuna e si apa de obicei. Daca iti lai masina în furtuna...

                          Comment


                          • .

                            Fanez te-ai prajit de tot? Mai lasa, dracului, legalele!
                            Last edited by vitriol; 1 September 2016, 20:10.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Hai mai carcotasilor, lasati omul in pace; numai cine vorbeste...corect, nu greseste.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • am incercat timp de 3 saptamani sa sckimb benzina
                                O fi reusit?http://www.loganclub.ro/forum/showpo...9&postcount=53

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google