Perle! De Pe Forum Adunate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Este bieleta antirasturnare care se mai numeste anticuplu si antibalans.

    Comentariul e misto. Anticuplu, adica sa nu ai cuplu prea mare cum e la logan 1,4

    Comment


    • @marian
      da, ai dreptate. m-am repezit ca guvidul.

      Comment


      • (...)cu 138.000 km REALI , inmatriculata cu 3300 de euro. (...)
        http://www.loganclub.ro/forum/showpo...ostcount=10414

        A dat 3300 de euro ca s-o inmatriculeze? Nu prea inteleg...

        Comment


        • Originally posted by zuzu85 View Post
          masina arata f bine nu am zis decat ca, ca km nu este f credibil.masina de familie am si eu, din 2007 luata noua, doar pe Romania are 140.000 acum.Sper sa ma insel, posesorul sa o stapaneasca sanatos si sa fie fara hibe si incidente

          Salata de "vara"!


          Sent from mobile
          Keep walking...

          Comment


          • poate imi explici si mie si celorlalti ce e gresit in fraza, nu de alta dar nu ma prind.Sau doar te plictiseai asa....

            Comment


            • Se plictisea asa cum te plictiseai si tu pe la orele de gramatica :P
              Nu te supara atat, chiar nu se intelege ce scrii.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • mersi pt injuria adusa, cu toate astea ce anume nu intelegi? ma faci analfabet fara nici o scrupula...

                Nu ma supar, dar te rog explica tu daca colegul de mai sus nu a fost capabil

                Comment


                • Pai n-ai cum sa intelegi atat timp cat ai scris treaba aia, tie ti se pare corect, dar incearca sa citesti textul si sa intelegi mesajul lui, daca poti.

                  "masina arata f bine nu am zis decat ca, ca km nu este f credibil.masina de familie am si eu, din 2007 luata noua, doar pe Romania are 140.000 acum.Sper sa ma insel, posesorul sa o stapaneasca sanatos si sa fie fara hibe si incidente"

                  greseli ?
                  cacofonie, dezacord, topica, exprimare de Guță (pă România), punctuatie, ortografie
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • aha deci acum sunt si manelist pe deasupra.Draga coleg de forum mesajul a fost scris in graba, de pe telefon, recunosc cu greseli dar cred ca ideea se intelege.O masina in Romania, luata de noua, face in 8 ani 140000 de km.in consecinta o masina luata de afara este foarte posibil sa aiba mult mai multi km.Daca mergem pe ideea grammar nazi cate pagini sau posturi din acest forum sunt absolut corect gramaticale, chiar si ale tale.Hai totusi sa nu fim rautaciosii unii cu altii pentru ca nu ne cunoastem decat prin intermediul forumului care culmea nu este de gramatica sau lb romana.Genul de oameni care fac referire pe forum la greselie celorlalti in mistocareala, bascalie, aducand injurii fara vreun motiv intemeiat, am asa o vaga idee ca nu prea au ocupatie...

                    Comment


                    • I-ai dat textului o tenta de manelist prin exprimarea respectiva, n-am spus ca esti manelist, dar nici ca nu esti.
                      In legatura cu faptul ca ai scris in graba de pe telefon, e ca si cum ai spune ca ai ai iesit doar 10 minute in chiloți sa iti cumperi o punga de seminte de la Carrefour si ca nu se pune, in general esti la pardesiu.
                      Nu uita ca threadul asta e de bascalie, mai radem si noi, mai glumim, mai gresim, nu tre sa ne bășicăm, daca esti mai scorțos poti evita secțiunea.
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Nu sunt scortos, nicidecum, am recunoscut greseala, nu prea le am cu scrisul pe tel, crenvustii mei functioneaza mai greu pe tocuhscreen.Doar ca nu mi-a placut tenta discutiei cum ca as fi agramat sau manelist.Radem, glumim, e ok dar sa facem "assumptions" de genul acesta nu mi-a parut ok.Am scris randurile din postul anterior fara nici un fel de suparare pe nimeni, sa nu se inteleaga gresit...

                        LE:am uitat sa semnez - Marian un manelar agramat neconvins ))
                        Last edited by zuzu85; 3 June 2016, 13:37.

                        Comment


                        • Stii cum e, e suficient sa bei o data apa din bolul care-ti este adus sa te speli pe maini, ca ti-ai dat foc la palarie si seara aia... nu mai e "seara"
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • fara misto, am un vecin care chiar a baut la un restaurant din bolul ala...cand am auzit povestea m-am tavalit pe jos, deci ma durea burta de ras.Culmea e ca si el rade cand isi mai aduce aminte.

                            Comment


                            • Nici nu vreau sa ma gandesc la cata caterinca e prin restaurante la chestii de genul asta, aia prin spate pleaca acasa cu crampe
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • sau:
                                Spy first. Lady second. Don't miss Spy, in theaters June 5.Susan Cooper (Melissa McCarthy) is an unassuming, deskbound CIA analyst, and the unsung hero behin...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google