Android vs. iOS vs. Windows Phone

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    apple 4ever !!!

    Comment


    • #47
      Posturile ca asta sunt sarea si piperul pe un forum. Kudos, tot timpul am apreciat opiniile solid argumentate.
      '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

      Comment


      • #48
        Mr.K ...S2 mai un pic si trece granita la tablete
        Pai Samsung Note e tableta din start, doar cu numele e telefon.

        Comment


        • #49
          Eu am ramas pe Nokia (din motive de deplasari multe s.a.m.d) sotia si copilul sunt pe Android asa ca socul e 1 la 3
          sigpic
          Ambition 1.5 dc

          Comment


          • #50
            Originally posted by dan.gutu View Post
            Pana sa cumpar iPhone4 am vazut asta http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw dar tot nu m-a facut sa renunt
            off ! Am reusit sa il trosnesc si eu astazi ,noroc ca se gasesc piese de schimb.
            Attached Files
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • #51
              Vai de capul meu, ai trosnit un Iphone 4? :|

              Al meu galaxy s plus este in teste....se restarteaza uneori in momentul convorbirii si il mai gasesc inchis :|

              Comment


              • #52
                I-ai facut Root? (Galaxy S) Daca i-ai facut root incerca sa ii schimbi softu! Asa am patit si eu la al meu i-am facut root pe android 2.2 si se restarta,stingea,se bloca si i-am facut update android 2.3.4 si am scapat de aceste probleme!

                Comment


                • #53
                  Nu i-am facut nimic, este stok, asa cum l-am cumparat. Are android 2.3.3.

                  Comment


                  • #54
                    rooteaza-l si pune-i un soft optimizat facut de astia meseriasi , n-o sa mai ai probleme.Al prietenei mele avea probleme si cu 2.3.4 oficial .
                    Tot asa , se trezea cu el stins,se oprea cand vorbea,se stingea de capul lui, suna de capul lui la numere din agenda... d-aia nu-s eu fan android
                    @dan.gutu ai dat cu ciuda ?
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #55
                      Acum ii fac un update de soft....sa vedem ce si cum!

                      Asa spune si a mea, ea il foloseste, ca se inchide in timpul convorbirii, il gaseste inchis....puii mei, bine ca nu a costat mult!

                      Comment


                      • #56
                        ma gandesc ca luai lejer un 3gs la banii aia )
                        Nu prea rezolva updateul.
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #57
                          Mi-e ca pierd garantia daca il rootez, are nici 3 luni telefonul Daca mai face fite si dupa update, il duc la garantie sa se spele cu el pe cap.

                          Traiasca Nokia

                          Comment


                          • #58
                            Voi comparati un Sistem de Operare prin prisma unui anumit device, ceea ce este total eronat!
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • #59
                              Sn curios cum va evolua Apple in viitor. Samsung deja vrea sa dea lovitura cu Samsung Galaxy S3 cu o noua versiune Android.
                              Apple probabil va scoate iPhone 4s bis, cu aceeasi versiune de soft, dar cu o camera de 10.

                              Comment


                              • #60
                                Ar fi cazul sa faca ceva cu versiunea asta de Android....

                                Acum am versiunea de soft 2.3.5 si e ok....nu s-a mai restartat, dar inca e devreme de tras concluzii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google