Android vs. iOS vs. Windows Phone

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Vin chinezii din spate precum acceleratul de Caracal!
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #62
      Eu am votat Android. Sunt la al doilea telefon cu acest sistem de operare deja (primul a fost un Motorola Dext, iar acum Galaxy Mini) Sunt multumit de sistemul de operare (de device nu prea...) Ma gandeam sa mai astept cateva luni, poate scade pretul la Iphone 4, pentru ca as fi tentat sa incerc si Apple.
      sigpic
      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

      Comment


      • #63
        Originally posted by mr.K View Post
        Sn curios cum va evolua Apple in viitor. Samsung deja vrea sa dea lovitura cu Samsung Galaxy S3 cu o noua versiune Android.
        Apple probabil va scoate iPhone 4s bis, cu aceeasi versiune de soft, dar cu o camera de 10.
        galaxy s2 e la limita de tableta, S3 va fi tableta? )
        Apple se chinuie sa rezolve problema bateriei pe ios5 , iar la ultimul update a nenorocit-o de tot )
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #64
          Amazing Concept iPhone 5. This CG iPhone 5 has advanced iPhone features such as a sleeker iPhone design, a laser keyboard & holographic display all rolled in...
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • #65
            alea-s povesti )
            mare lucru daca o sa ii puna quad core ...ca vad ca pe ipad nu e.
            presimt ca o sa apara un 4gs
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #66
              Au scos chinezii deja, telefoane cu procesoare Quad Core
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • #67
                Pot scoate ei si 17 core, nu cred ca un om de afaceri, un brand-manager sau Tiriac, Bill Gates, Trump vor cumpara asa ceva....chinezii vor acapara doar un anumit segment de piata.

                Comment


                • #68
                  Pai bre PCH, nu vezi cine cumpara Iphone-uri?
                  Eu ma crucesc cand vad cati oameni au Iphone-uri, in conditiile in care unul nou este de la 500 euro, sau 90 euro cu abonament de 50-60 euro lunar.
                  Si mai urlam ca n-avem bani, in conditiile in care aruncam o caruta de bani pe un lucru ce este, uneori, total opus situatiei noastre financiare.

                  Mie imi e greu acum sa dau 500 euro pe un Iphone.

                  Revenind la topic.
                  Am o tableta samsung, dintr-aceia prima aparuta. Are android si merge ok, insa nu se compara ca rapiditate cu Apple. E ok, dar cam atat.

                  Comment


                  • #69
                    Sa stii ca si eu ma aflu in aceeasi barca cu tine, am intrebat de curiozitate la unul dintre operatorii nostrii cat costa un 4, la un abonament decent dpdv al minutelor si internetului avea pretul la peste 500 de euro iar abonamentul zici ca era rata la Sandero Stepway

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by PCH View Post
                      Pot scoate ei si 17 core, nu cred ca un om de afaceri, un brand-manager sau Tiriac, Bill Gates, Trump vor cumpara asa ceva....chinezii vor acapara doar un anumit segment de piata.
                      Stii cum sunt chinezii cu electronica? Cum erau japonezii prin anii '50...si uite ca in 2 decenii s-au impus ca lideri pe piata. Oricum, 90% din ce exista, sunt facute in China.
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • #71
                        eu am platit 18 mil pe iphone cu abonament de 75 lei pe luna,800 min in vdf, 130 nationale si 500mb trafic de net.Daca voi va luati sandero cu 75 lei ... )
                        @Cezar, aifonul a inceput sa fie perceput gen SUV,X6,etc ,ca si cum te-ar trece in alta clasa sociala si atunci e un must have , nu conteaza ca n-are bani sa-si activeze extraoptiunea de trafic de net,sta pe wifi d-acas )
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #72
                          Intreaba si la cosmote....

                          Comment


                          • #73
                            la cosmote e neverlocked , poate si de aia.
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #74
                              @xp: si eu am abonament dintr-ala la vodafone, doar ca am 100 mb trafic insa 230 minute nationale. Sa-i sun si eu sa-i intreb daca-mi dau un telefon cu 16-18 milioane, daca prelungesc ceva. Asa e o suma ok, cam trasa de par, dar merge.
                              Mie imi place cum arata Iphone-ul.
                              Cat despre clasa sociala, da-o-n ma-sa, ca au toti cocalarii infecti.
                              Ma uitam la alternativa, Samsung, insa nu e la fel de frumusel, chiar daca stie sa faca mai multe lucruri.

                              Comment


                              • #75
                                poti suna, eu am prelungirea pe 2 ani.Da cred ca si online poti cumpara si face comanda din myvodafone.
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google