Android vs. iOS vs. Windows Phone

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ca fost posesor recomand orice decat s3, mai ales in varianta neo care e mai slaba decat i9300 ce am folosit eu
    I9301 se misca greoi pentru androidul cu care ruleaza
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Ai avut S3?
      Parcă țineam minte ca ai trecut de la un LG la S4.
      Sau l-ai avut înainte de LG?
      '
      De Moto G ăsta ultimu' am citit lucruri bunicele, cică merge foarte bine androidu' pe el ptr.resursele pe care le are.

      Îs în dubii...

      Comment


      • un htc m8 plus cu 900 de lei la abonament 19 euro nelimitat.
        eu am dat 500 lei la abonament 25 eu, pentru fi-miu.

        Comment


        • Iesi din dubii, cumpara Moto G2. Se comporta excelent fata de S3 Neo, la orice capitol, plus ca la Moto G2 primesti update-uri de la Google direct, fata de S3 Neo care e uitat demult, exceptand ROM-urile create de userii de pe xda.

          Ce bine ca ploua (:

          Comment


          • Am avutt lg l9 apoi s3 pana l-am spart, de s3 m-am bucurat putin
            Acum s4 e LA alt novel, ti-l recomand insa depaseste bugetul...
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Am avut S3 si e varza...l-am dat sotiei si acum butonez un A5... e avion fata de S3....
              Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

              Comment


              • In bugetul de 1500 pe care l-am alocat unui telefon am urmarit in special calitatea ecranului, puterea procesorului si upgrade la lollipop
                S4 a fost cel mai potent si n-am stat prea mult in cumpana

                Kojak, mergi pe motorola, s3 e depasit bine
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • Eu am S4 mini si e varza, nu mai cumpar samsung cat traiesc.
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • Bun, părerile despre S3 sunt unanime, din câte văd.
                    În plus, înțeleg ca tot ce e Samsung la sub 1000lei, nou, la liber, e cam praf, plătești firma și cam atât.

                    Atunci rămân în cursa Moto G2 și...orice alt model decent ca preț (max 1000lei) și performante, din categoria medium budget.

                    Nokiile (Lumiile), cum se mai prezintă, e ceva de capu' lor, la banii pe care-s dispus sa-i dau? Vreun model demn de luat în considerare?
                    Last edited by Kojak; 3 June 2015, 21:24.

                    Comment


                    • La 1000 ron poti incerca bb q10. Se misca bine in comparatie cu orice rahat de Samsung si android. Momentan am un S2+ care se misca in reluare pe net fata de bb q5 al sotiei. Astept sa se mai ieftineasca un pic bb q20 si probabil in 2 luni sper sa-l pot achizitiona. Samsungurile sunt cam proaste in ultima vreme, nu mai vorbesc de semnal ca este cam praf cu orice alt telefon.

                      Comment


                      • Aris, e bine sa nu generalizezi ca sa nu cazi in extreme
                        Tu compari s2 cu un telefon de ultima generatie, nu-i prea corect
                        Nu toate samsungurile sunt de rahat, nu toate pierd semnalul, nu tot ce e android se misca prost
                        Lumiile sunt din ce in ce mai ok, cu faptul ca windows le e dedicat se misca bine cu resurse putine
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • Eu am Lumia 730 si din punctul meu de vedere sta foarte bine la orice capitol. Fluid, buguri extrem de putine, nu iti da crash-uri, camerele excelente pentru număr de MP, datorita lentilelor.

                          De aceea am achizitionat telefonul, era singurul care ma interesa.

                          Aplicatiile s-ar putea sa nu te bucure prea mult, nu sunt la fel ca cele de pe Android, majoritatea neavând aceleași caracteristici si se poate sa duci dorul unora, care nu sunt pe WP.

                          Iti recomand si 735 daca vrei 4G.

                          Comment


                          • Citesc lucruri interesante despre Lumia 735....e de luat în considerare.

                            Comment


                            • @827sam daca intri pe un alt forum de comunicatii, vei constata ca toate telefoanele cu probleme de semnal sunt pe samsung.
                              La nokia in general nu se ofera cablu de date si casti, in cazul in care le folosesti in mod uzual.

                              Comment


                              • Și chiar 640 e cel puțin la fel de ok, la un preț mai bun decât 735.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google