LA PESCUIT ( Pt " Mincinosi " )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare,la mine in CL a inceput primirea de documente la ANPA pentru permisele de pescuit tip CARD 2012 -taxa- pert 30 lei la trzorerie si CI serox le depui si astepti 15-20 de zilem.

    Comment


    • Pot obtine permisul de pescuit pentru 2012 fara a fi membru al asociatiei de pescari? Anu trecut am fost membru dar nu ma ajutat cu nimic.

      Comment


      • Da poti. A spus cl 02 ysa conditiile. Te duci la biroul teritorial ANPA(Agentia Nationala pentru Pescuit si Acvacultura).
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • salutare, dragi colegi pescari ( Loganisti ) DUNAREA va asteapta ,a-ti ascutit cirligele ?????????????????????????????????????

          Comment


          • Abia astept.Sa se mai incalzeasca si Stancuta scrie pe mine......

            Comment


            • Pana atunci,PVTV si F&H!
              ubi concordia ibi victoria

              Comment


              • Eu am fost acum 3zile la targul din Piata Constitutiei....m-am imbolnavit.
                Fara Semnatura.

                Comment


                • Salutare, a fost cineva la pescuit pe Dunare intr Oltenita si Fetesti?????? daca da il rog sa imi spuna si mie cam pe unde si daca a si prins.

                  Comment


                  • Pescuit

                    De 1 aprilie o mare teapa, doar 2 guvizi!!
                    Attached Files

                    Comment


                    • Prea frig .....eu astept saptamana viitoare
                      Fara Semnatura.

                      Comment


                      • Spinning

                        Pe 31.03.2012, in aval de intrarea in Cazanele Dunarii s-a desfasurat concurs mare...
                        Rezultatele concursului de spinning "Orsova -Cazanele Dunarii"cupa Wizard,editia a II-a:locul I Militaru Marius Cristian &Deatcu Constantin,locul II Bordea Eugen&Lungu Ionel,locul III Popovici Alin&Fara Eugen,premiul special(cea mai mare captura)Banu Florin.
                        Multumim sponsorilor:SC. Energofish Impex Srl Cluj Napoca,SC.Metronom macarale Timisoara(Papp Csaba),SC.Topo DBM SRL(Orsova)Cican Adrian(Orsova),Raica Harald Iosif(Timisoara),Pensiunea "Steaua Dunarii"Eselnita(Doru Oniga),Pensiunea "Casa Rares"Gratca,SC. Tancris SRL(Fara Cristina),Busu Louis(Orsova),Telteu I. Nicolae I.I.Orsova(Nicolae Telteu).
                        Multumim tuturor concurentilor(48 la numar) pentru participare ,precum si celor care ne-au acordat sprijinul pentru desfasurarea in bune conditii a acestui concurs(Parcul National Portile de Fier-Orsova si Sectorul Politiei de frontiera Orsova).Multumim si gazdei d-l Puiu Ene patronul Pesiunii Miraj(Eselnita) .
                        Attached Files

                        Comment


                        • salutare, daca a intrat cineva in posesia permisului de pescuit ANPA pe 2012 ca cei de la CL ma tot amina, au zis ca sar putea dupa prohibitie sa ajunga la contribuabili .

                          Comment


                          • @ YSA Am inteles ca pe canalul dorobanti si canalul siderurgic de la calarasi sa pus taxa zilnica. Din auzite pe dorobanti ar fi 20 lei pe zii. E adevarat sau nu?

                            Comment


                            • salut, crull pe canalul siderurgic CL nu se stie nimic concret a incercat ceva acu 2 ani dar?????????????? acu nu este nici o taxa la unditari si lansetisti dar vine pol. de frontiere si verifica permise. Pe canal Dorobantu asa am auzit si eu dar ca la uni se tae bilete la alti NU cum trece paza pe acolo.nu este important pretul atunci cind se prinde, numai ca pe Dorobantu asa spunea cineva de la Buc.pe forum ca baga plase scot cind vor ei umbla cu barcile tota ziua ce sa zic (GALAGIE MARE ).

                              Comment


                              • Am inteles ca este prohibitie dar nu mai da nimeni pe balti private ? Sa ne bucure ochiu si nou.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google