LA PESCUIT ( Pt " Mincinosi " )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am intins si eu 2 lansete pe Dunare(intre 599-600) in a 2-a zi de paste dar nimic , apa rece, multa ....
    Fara Semnatura.

    Comment


    • Cred ca ma risc Duminica si merg la pescuit ,unde?????????????

      Comment


      • idei de mers la peste pe langa Bucuresti??( dar nu distante mai mari de 50 km, ca sa nu fac nici prea mult pe drum) cine e bucurestean si vrea sa mearga duminica este invitatul meu!

        Comment


        • M-am hotarit: duminica ma duc la peste; n-am auzit nimc de nici o balta(afara de fundulea 2 unde cica s-ar fi prins ceva, ceva, dar nu-mi place balta),dar o sa ma duc pe Mariuta,balta mea de suflet pe care foarte rar am prins peste,dar pentru prima iesire este ideala,stiti voi teste...

          Comment


          • Pt cine are scule meseriase, si momeli bune Tancabesti 2 este cel mai recomandat.....taxa 50ron de pescar cu 5 kg de luat acasa.Macar ai siguranta ca prinzi ceva.
            Fara Semnatura.

            Comment


            • Am fost Duminica pe 29.04.12 la pescuit pe un canal la noi la CL carasel ca palma si mai mare si mai mic pentru distractie 1,30h - 4,200 kg distractie mare padure de undite. Maine pe 1 Mai cred ca mai dau o fuga de dimineata 5.00h pina in ora 9.30 si dupa la gratar la padure.Distractie la maxim la toti PESCADORI.

              Comment


              • Ieri pe Movilita ,una bucata de 7 kg in cap!
                Attached Files
                ubi concordia ibi victoria

                Comment


                • frumos , tare frumos.
                  abia astept sa ies si eu pe o balta pana sa vina canicula.
                  la ce l`ai prins ?
                  ce taxa are balta , localizare ?
                  mersi.

                  Comment


                  • Movilita este in drum spre Urziceni...e relativ aproape de Bucuresti. Intr-adevar, frumoasa captura! L-ai pupat si apoi l-ai eliberat? :P ))

                    Comment


                    • Venind dinspre Bucuresti,dupa ce iesi din padure de la Sinesti,mai mergi vreo 2-3 km si ai sa vezi pe partea stanga o cladire(singura),care cred ca e siloz de cereale.Din d.n.,faci stanga,pe langa acel siloz(vis-a-vis de cladire este un avion ,asta ca punct suplimentar de orientare)si,urmand drumul, faci dreapta dupa care stanga iar dupa vreo 150 m se vad baltile.Taxa este 50 lei/12h,se plateste plantatul(nu-mi place sa plantez,neam)extra.Daca ajungi pe-acolo,te sfatuiesc sa dai in balta din partea stanga(Movilita 2).Rezultatele cele mai bune le-am avut la bomba cu tehno.Fir intins!

                      Da,da l-am eliberat direct in tigaie!A,si sa nu-mi fie sila de celulita lui,i-am facut masaj cu mujdei!
                      Last edited by dragos firoiu; 8 May 2012, 12:27. Reason: Automerged Doublepost
                      ubi concordia ibi victoria

                      Comment


                      • Dragos,esti tare tata, sunteti frumosi amandoi

                        Comment


                        • salutare am scapat de prohibitie si ploi la CL sa vedem ce ne ofera Dunarea deja am AUZIT ca se prinde somotel alt ceva nimic apa mare si tulbure

                          Comment


                          • ceva idei pentru o balta pe langa Bucuresti??daca se poate cu niste detalii recente(capturi,pret,etc)

                            Comment


                            • Mai avem 1 loc liber intr-un MCV pentru o excursie in delta de 1zi jumate la un pescuit EXTREM.
                              Caterinca , peste mult (ultima data ne-am intors cu 30kg de peste) doritorul trebuie sa vina cu intiativa si maxim 150RON , maxim am spus.
                              Plecare din Bucuresti.
                              Cine doreste , astept pm.
                              Fara Semnatura.

                              Comment


                              • NEAPARAT, la intoarcere, astept impresii, detalii, tot.
                                Am un gand...
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google