RCS-RDS Pregăteşte Oferte Cu Tablete şi Televizoare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Razvane eu sun goporicky golanistul de care aduceai vorba abonamentul meu de rds este de 85 ron atita a fost si va fi si inainte si eu mi-am luat televizorul de la ei si platesc 50 pe luna timp de 2 ani si cu doua in avans si nu iti cere nimeni dobinda la el

    Originally posted by Razvy View Post
    Fane, tu ai abonament de 60 de lei. Daca il aveai de 30 ca multi altii, te obligau sa-l ridici la 60.
    Adica 30 rata + 30 in plus la abonament, = 60.
    60 * 24 = 1440. Cam atat e unul nou prin diverse magazine de electronica
    Cel putin atat e LG-ul de care se vorbea mai devreme, nu stiu ce ai tu.

    Un coleg golanist din TM (Goporiky), are abonament de 35 lei/luna. I se cere sa treaca la 60 lei/luna + rata 30 de lei pentru un tv. Sincer nu mi se pare normal ;)
    de unde sti tu ce abanament am eu mai razvane aberezi mai ?
    citeste postu de mai sus si lasa prostiile ca nu aveti dreptate deloc din ce vb de rds
    Last edited by goporicky; 15 April 2014, 18:37. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • #77
      Tot mai multi ieseni se plang de faptul ca o firma de telefonie mobila nu livreaza la timp televizoarele si tabletele comandate in cadrul campaniei de fidelizare, derulate inca din luna martie. Clientii din judet au profitat de ofertele pe care RCS-RDS le promoveaza de aproape doua luni si au comandat produsele. Acestia au asteptat insa o perioada lunga de timp fara ca produsele sa fie livrate si se asteptau sa le primeasca inainte de Paste.

      Odata semnat contractul, care prevedea prelungirea serviciilor pe o perioada de 24 de luni, clientii puteau ridica produsele de la centrele autorizate. Totul s-a desfasurat in conditii normale pana in momentul in care o parte din iesenii care au fost interesati de oferta s-au trezit ca primesc cu intarziere produsele promise, iar unora li s-a prelungit contractul cu operatorul de telefonie mobila fara sa fie anuntati.
      BZI.ro - Cotidian local de investigații și anchete politice. Accesează site-ul nostru pentru a fi la curent cu informația zilei.

      Comment


      • #78
        in oferta de retentie se pare ca tv-ul LG 42LN5400 a fost inlocuit cu LG 42LB5500-ZA... nu stiu pe cineva sa-l fi ridicat doar am vazut discutii pe un alt forum
        Laureat 1.4mpi, gris platine

        Comment


        • #79
          eu am ridicat tableta 3g , model 1... este vorba de allview ax4nano .... se misca foarte bine..sunt multumit..tinand cont ca nu am platit absolut nimic in plus....doar prelungirea abonamentului...
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google