Stiri auto de tot felul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/watch?v=xNC2lHUFrII clipul asta a fost? Duster vs discovery?
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • Vrei gardă la sol, capabilități de trecere peste/prin orice și ai bani iei un ШЕРП
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • P.S. Dusterul cu o roata in aer merge mai departe, deci face si incrusare de punti.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • cel mai frumos break din segment

          Versiunea break a lui S90 este mașina de familie prin excelență. Și, în versiune suedeză, oferă o ambianță și tehnologie de siguranță de vârf într-un pachet estetic care nu are cum să te lase rece.


          p.s

          dusteru merge si cu o roata in aer pt ca cuplul este impartit 50:50 intre punti, dar nu cred ca poate sa transfere pana la 100% cuplu pe o singura roata ca sa se miste

          Comment


          • Uite vezi diferenta, tu nu crezi si scrii asta pe forum, eu stiu ca ESPul stie sa faca asta (franeaza roata aflata in aer) si l-am vazut facand asta. Scrie si in manualul de utilizare chiar cand sa faci ASR off.
            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

            Comment


            • nu e vorba ca nu cred, am vazut si eu cum joaca dusteru sotronu in 3 roti





              un 4x4 de lux





              e destul de capabil si dusteru in offroad, stiu

              DUSTER OFF ROAD TÜRKİYE16 Şubat 2014 Ömerli Barajı Çevresi Gezimiz


              Last edited by cristi....; 18 February 2016, 16:02. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • nu arata rau, dar puteau renunta la proiectoarele incastrate, gen juke.

                Comment


                • eu zic ca proiectoarele fac tot farmecul

                  masina arata super bine, cu proiectoarele alea, vazuta de sus masina, arata ca un rechin care vine sa te pape )

                  interiorul e iar un +, scaunele au o sustinere minunata laterala

                  masina seamana totusi din fata cam mult cu una care-mi scapa acu numele... ori fiat ori alfa; o rebranduire a unui model sport nou din usa in Europa...
                  Last edited by cristi....; 18 February 2016, 18:49.

                  Comment


                  • Cu Panamera seamana .

                    Comment


                    • Degeaba, daca nu pune un motor potent, din ala care ia peste 20%. Daca se vrea sa fie " rechin". Altfel este " Panamea"

                      trimis de pe mobil
                      Last edited by Oti; 18 February 2016, 19:28.
                      „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                      Comment


                      • motoare cu puteri intre 250 si 300 de cai (1,8T), montate central, pe 1100 kg masa totala (cat loganu meu )

                        0-100 sub 4 sec parca

                        suficient

                        cu fiat spider seamana din fata
                        Last edited by cristi....; 18 February 2016, 21:15.

                        Comment


                        • dar daca o sa coste cat un M3, degeaba au mai facut-o.

                          Comment


                          • cum sa coste cat un m3? bmw m3 sau megane 3? ca pe forumu asta e o ”varza” generala in ceea ce priveste acest acronim, m3 referindu-se in 90% din cazuri la banalu megane 3 )

                            daca e bmw m3, posibil, ala cat e? eu zic ca pretu va fi undeva intre 40 si 50 de mii de euro, in media clasei zic....

                            audi tt cat e? 2.0tfsi

                            cat un M3 nu cred sa fie, nu se ridica la nivelul masinii aleia asta e asa, un hothatch, nu o bestie

                            masina se adreseaza in special pietei din SUA, nu cred ca urmaresc sa rupa gura targului in Europa

                            iar apoi, americanii au masinile lor adevarate, nu trotineta asta mica

                            de ce si-ar lua un america davvero un renault alpine in detrimentul unui mustang, unui corvette, unui dodge charger/challenger hellcat, dodge viper si alte asemenea care au motoare de 6,2l , nu drujba de 1.8 )

                            in plus, sunt si mai ieftine masinile astea enumerate mai sus decat un renault

                            50 de mii de dolari e un charger hellcat de 6200cmc si 707 cai, cea mai ieftina masina supersport. ce om normal ar da aceiasi bani pe una no name pe piata americana de 2 ori mai slaba

                            Like what you see? Click here to keep up to date with my latest reviews! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=saabkyle04Hello and welcome to ...


                            designul este reusit, trebuie sa recunosc

                            retrouvez toutes nos vidéos sur www.autotest.frLe show car Alpine Vision, de la nouvelle Alpine A120 se dévoile pour la première fois aujourd’hui à Monaco. L...


                            test cu megane 4

                            Saffet Üçüncü otomotiv dünyasının nabzını tutuyor. Dünyanın en önemli fuarları, otomotiv endüstrisinden son gelişmeler, en yeni model araçların test sürüşler...


                            de când cu kadjar si talisman, se pare ca asistam la o noua epoca renault, incep sa faca si ei masini
                            Last edited by cristi....; 18 February 2016, 21:43. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Fac masini din "pix", cu design, lasa sa treaca 20ani, dupa, spunem da , sunt Masini Renault. Daca ajungi sa dai roata jos ca sa schimbi becul......rad astia din State de europeni, suntem toti acum in aceeasi oala.

                              trimis de pe mobil
                              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                              Comment


                              • nu numai la renault trebuie sa demontezi toata fata ca sa schimbi un bec, ci la mai multi

                                in ultima vreme insa, se incearca o simplificare, a acestor operatii banale

                                in principiu sunt de acord, americanii cred ca se uita la masinile europene ca la urs )

                                mai ales la partea de tehnica, motoare; la ei compartimentele motor sunt foarte aerisite, chiar daca ai baritai v8-u, ai mult spatiu liber de manevra

                                la europeni totul e ingramadit, nu mai ai loc sa arunci un ac

                                ce q7, range rover si alte chestiuni europene...uite aici suv full size de familie

                                Like Us on Facebook! https://www.facebook.com/pages/Camerons-Car-Reviews/349462695066112?ref=hl Follow Us on Instagram: cameronscarreviews Snapchat: camscarr...


                                de remarcat layoutul motorului (+ motorul ales, nu 3l ca pe 95% dintre masinile echivalente din Europa) , pe langa design , finisaje, insonorizare, rafinament - peste tot ce am vazut in Europa

                                si la condus pare a fi f ok

                                For the best video experience, we encourage you to wear headphones or earbuds. The audio in this video was recorded with in-ear binaural microphones. Because...


                                si asta e f misto
                                ce Toyota hilux sau nissan pathfinder...nici poveste

                                Forget big towing, horsepower, and torque numbers—the best truck is always the one best-suited to your needs. The 2014 Chevrolet Silverado may look like a th...
                                Last edited by cristi....; 18 February 2016, 23:57. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google