Stiri auto de tot felul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by einstein1984 View Post
    P.S. Dusterul cu o roata in aer merge mai departe, deci face si incrusare de punti.
    cu conditia ca roata sa fie de pe spate si drumul la vale. voi va auziti?
    mai iesiti fratilor in lumea reala. am facut probe cu dusterul pe rampa. nu face nimic. ii tii roata cu mana si nu stie sa faca nimic cu ea. aia e o basina, nu ESP de 4x4.

    si dupa ce ai mers aia 100 de km pe asfalt, iar blestemi zilele prostului care a proiectat scaunele.
    Last edited by skd_ozenel; 19 February 2016, 00:23. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • nu face nimic cu roata pt ca nu stie si nu poate sa transfere cuplu separat pt fiecare roata in parte degeaba ai 4x4 cu cuplaj electromagnetic daca nu ai si torque vectoring control

      duster n-am condus niciodata, doar am fost cu un taxi si m-am simtit ca in loganu meu. iar in offroad cred ca il ajuta doar suspensia si garda si ca e usor si nu ramane impotmolit


      in general eu zic ca dusteru full e un pic supraestimat ca si pret nu prea face 19 mii de nici o culoare. platforma de logan, scaune de logan, ai doar suspensia spate independenta si motorul mai potent dar cutia etajata aiurea, prea scurt

      iar cutie etajata scurt+aerodinamica proasta= consum mare, egal ca e tce / dci

      toti jurnalistii s-au plans de aspectul asta

      daca tot a venit vb de scaune...nu esti singurul de aceiasi parere min 3:00

      Last edited by cristi....; 19 February 2016, 00:59. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • frumoasa... alfa romeo da clasa la design.

        http://www.4 tuning.ro/masini-noi/alfa-romeo-stelvio-un-nou-suv-ce-poarta-numele-unei-trecatori-alpine-29528.html?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_283098

        Comment


        • Si numele e fain, Stelvio.
          Din pacate Alfa oferea masini la pret mare cat concurenta premium si n-a facut fata. Cred ca si SUV-ul asta o sa coste o caciula de bani, cat X3, Q5...

          Comment


          • Daca-l echipeaza cu acelasi sistem de "sunet"- galeria de avacuare cu tot cu sistemul de tobe finale ce este prezent si pe 8c competizione garantat va avea clientela in numar mare.
            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

            Comment


            • Originally posted by Oti View Post
              Degeaba, daca nu pune un motor potent, din ala care ia peste 20%. Daca se vrea sa fie " rechin". Altfel este " Panamea"

              trimis de pe mobil
              Motoul Alpine era "performanta prin greutate redusa", si presupun ca au pastrat ideea, ca si o anume Alfa ...
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Astazi, in Rm.Valcea....
                Attached Files

                Comment


                • Oroch in rulaj de fiabiliate, cauta niste gropi.
                  Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                  Comment


                  • Teava aia de esapament se vede ca dracu'
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Ahahahahahah

                      Asta am vrut sa scriu si eu , toba aia vine ca nuca-n perete.
                      Last edited by prometheus; 25 February 2016, 17:35.
                      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                      Comment


                      • cand e standard e presa subtire, cand are tips e prea nush cum...
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • Sa-l ia naiba de tips ca arata penibil.
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • In spate, Oroch-ul afisa un 2.0 iar pe Duster sa zic ca am vazut un Automatic...dar nu bag mana-n foc..

                            Comment


                            • arata foarte misto masinile, ce aveti cu ele?

                              de abia astept pick-upul, sa vedem de ce e in stare



                              ce misto arata noul megane gt

                              Comment


                              • Dacia Duster 2017

                                Daca asa va fi si varianta de productie , pot spune de pe acum ca vor exploda vanzarile.

                                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google