Iarna In Localitatea Voastra

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    cam asa arata parcarea.
    Attached Files
    Last edited by Fanez; 11 January 2017, 08:37.

    Comment


    • #92
      Și la noi străduțele sunt îngropate în zapada. Din fericire a nins liniștit .

      Comment


      • #93
        Ninge viscolit in Piatra-Neamt, -6grade.
        La noi, in parcare, lopata a functionat la greu....
        Attached Files
        Last edited by Oti; 11 January 2017, 09:08.
        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

        Comment


        • #94
          Tramvaiul 32 nu circula. Alegeti variante.
          Eu as fi inchis circulatia auto in Bucuresti cu exceptiile de rigoare. Pana la ora 12.00.
          Last edited by Fanez; 11 January 2017, 09:25.

          Comment


          • #95
            Și în Giurgiu a nins azi noapte, dar fata de vineri se pare că i-a prins nepregătiți. De data asta străzile nu mai sunt curățate, vineri la ora 6:00 erau muuult mai ok.

            Comment


            • #96
              Noaptea fara ninsoare la Iasi, abia acum cerne usor, -10 grade.
              Fata de sambata, zici ca-i primavara.
              Se circula bara la bara pentru ca s-au redeschis scolile, dar macar strazile sunt curatate.
              Last edited by mr.K; 11 January 2017, 09:49.

              Comment


              • #97
                Bacau 7:30 ma uit pe geam, nici un fulg. 8:10 curatam masina de 2 cm de zapada. ninge linistit si acum.

                ps: bara la bara ...
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • #98
                  Dimineata la ora 7 , aia rosie e a mea , acolo ramane astazi. Dr taberii. pe langa valea argesului.
                  Attached Files

                  Comment


                  • #99
                    a nins si-n semaforisoara zapada 2-3cm, vreo -5 grade. la ora 8 dimineata circulatia era un pic ingreunata, dar inca decenta.
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • Mdea...a fost ingreunata de acate utilaje erau care imprastiau material antiderapant. Ca de curatat...nu prea ai cum sa cureti (prea putina). Dar parca au inebunit toti asta dimienata (la 7:30 am plecat de acasa...modern->centru->judetean aprox o ora si 10 min)

                      Comment


                      • da, pt ca de azi a inceput scoala, dupa ce doua zile a fost inchisa, fara nici un motiv realist. n-am prins utilaje de deszapezire, ca intr-adevar nu prea aveau ce sa deszapazeasca, insa parca i-a scos Dumnezeu pe toti astia cu scolile de soferi pe strada. taman dimineata la ora de varf s-au trezit sa faca exercitii se stat la semafor cu 20m inainte de intersectie pe rebreanu se mergea cu 30, cand limita e de 70 si asfaltul era "la negru" si se putea merge in siguranta cu cel putin 50-60.
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Ah...da...asta asa este. Ca si eu am fost pe rebreanu...se putea merge lejer cu 50-60Km/h. Era doar umeda soseaua...nu si acoperita cu zapada (decat pe margini)

                          Comment


                          • Situatia drumurilor aici

                            Braila e cam izolata.
                            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                            Comment


                            • Ninsoare in Bucuresti



                              Comment


                              • La ce frumos ninge in Iasi, starea de spirit a copiilor va fi inversa fata de cea a soferilor.:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google