loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In cazul asta m-am scos........fericitul de mine)

    Comment


    • Hai lasa,nu-i dracu' chiar asa de negru.Cu timpul vei avea experienta.Ce nu te omoara,te intareste.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • A mea scumpa asupritoare cred ca confunda buzunarul de la usa din dreapta cu un cos de gunoi(probabil scrie pe undeva pe acolo URBAN si eu nu vad).In schimb ma ajuta la facut curat in masina si nu oricum,ci prin felul prin care intelege ea sa ma ajute.De ex eu aspir in masina, spal covorasele de cauciuc.....ea merge sa o salute pe vecina pe care de fiecare data o saluta c-am 30 min.Eu sterg bordul.......ea intra sa o vada pe cea mica a vecinilor putin,etc.Dar la final primesc rasplata.....tot nu aai terminat?Mai mult mangai masina decat pe mine.In concluzie.......LOVE IS IN THE AIR.

        Normal ca nu e dracul asa de negru.Dar am vazut ca va descarti aici cei asupriti, si am gasit si eu un loc in care sa vorbesc desspre asta.In plus am inceput sa ma obisnuiesc pe sistemul..........cainaii latra, urasul merge.
        Last edited by seandru80; 23 October 2011, 13:14. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Meanwhile...s-a schimbat ceva?Nu cred.Poate doar ne-a disparut curajul de a ne confesa

          Comment


          • Un topic de nota 20! Ahahaha ma bucur ca l-am descoperit si ma ingrozesc cu gandul ca in curand va veni ziua in care voi fi si eu asuprit!

            Comment


            • Originally posted by seandru80 View Post
              A mea scumpa asupritoare cred ca confunda buzunarul de la usa din dreapta cu un cos de gunoi(probabil scrie pe undeva pe acolo URBAN si eu nu vad).....
              Asta-i un defect comun la modelul asta. Si eu patesc la fel. Ar trebui o rechemare pt remediere.
              Sezi bland ca-s din Maramu' ❗️❗️❗️

              Comment


              • Idem.... Tot cos e si la mine....
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google