Unde Fac Scoala De Soferi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    golane..vezi sa nu-i tunezi masina instructoruluui ))
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • #17
      Hihi al meu are servo e un DCI, cu 90.000km si se tine bine....app acceleratia are o cursa "moarta" de 2cm sa zic, asa e la DCI?sau e al meu bushit?
      sigpic

      Comment


      • #18
        buna baieti si noroc fetelor..........vreau sa zic ca am facut scoala pe o dacie din '69 si am invatat soferia clasica plus ca am crescut si 3 cm pe brat

        Comment


        • #19
          eu mai am pana vineri inclusiv orasul si gata. saptamana viitoare cred ca am primul examen la politie, pe care trag sperante sa il iau la sala, testele care le-am facut pe calculator(simulator test politie) am facut un test cu 22 puncte, doua cu 23 si unul cu 24, iar respins am fost de vreo 6-8 ori. important e ca cele care le-am 'promovat', le-am luat din prima cand am ajuns la sala. adica nu l-am picat pe primul, si l-am luat pe al doilea. sper sa am norocul asta si la politie, sa il iau din prima si pe urma sa ma concentrez la trafic
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #20
            Daca nu reusesti du-te in arges sau sf.gheorghe

            Comment


            • #21
              de pitesti stiu, dar cu sf gheorghe n-am prins care-i faza
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #22
                la sf gheorghe e cam aceiasi treaba

                Comment


                • #23
                  am vazut acuma la tv

                  am reusit sa mi-o rezolv cu pretestarea. l-am fraierit oleaca pe ala de acolo de la birou. deci maine imi incheie carnetul elevului de la traseu si luni am dosarulD. cred ca am examen saptamana viitoare la sala...inca nu stiu
                  Last edited by B 83 RMJ; 12 March 2009, 20:46.
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • #24
                    Iti urez bafta multa la sala Aline !!!
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      bafta si din partea mea

                      Comment


                      • #26
                        multumesc la amandoi. va tin la curent
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #27
                          bafta Alin
                          b 89 plk

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google