A Aparut GTA IV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Aparut GTA IV

    A aparut gta 4 pe filelist si alte trackere , deabia astept sa-l joc dar pana il iau mai dureaza ca are 13gb .
    b 89 plk

  • #2
    NU FUNCTIONEAZA . NU TE AMBALA . LANSAREA VA AVEA LOC LA ORA 00:00 in USA . Adica peste cam 6 ore ;) Cel de pe trackerele noastre e varianta pentru PS3 arhivata A facut unu` de pe PIRATEBAY o gluma si a lansat torrentu` acolo iar noi il luam ca nebunii . Asteptati varianta RELOADED , RAzor , sepultura sau altele oficiale nu nebuneli
    1.6 MPi Icy White

    Comment


    • #3
      Stiu de aia cu fake-u a fost pus ieri...De varianta asta care e pusa acu nu stiu ce sa zic..O iau sa vad..)
      b 89 plk

      Comment


      • #4
        NOp ... La fel ... Sunt 2 imagini ... Dar nu au ce le trebuie
        1.6 MPi Icy White

        Comment


        • #5
          L`am luat..L`am instalat dar acu trebuie sa asteptam sa apara si crack !
          b 89 plk

          Comment


          • #6
            Me too;) Deabia astept sa ma joc
            Cumpar volan de Duster

            Comment


            • #7
              Daca o sa mearga vre-un crack(daca apare la cele doua variante aparute acuma)ma bag si io sa le dau jos, daca nu o sa astept varianta reloaded!Aia mai mult ca sigur merge!
              Numai sa speram ca apare si crack, ca ce-i de la rockstar au zis la un moment dat ca au investit multi bani in jocul pentru pc si e aproape imposibil de crackuit!
              Dar cum omu-i descurcaret,tare cred ca o sa apara crack,sau o varianta crackuita cat mai repede Acestea fiind spuse, asteptam jocu !Muhahahaha ))
              sigpic

              Comment


              • #8
                Sa speram ca apare crack, daca nu, ma pun si strang din dinti pana adun 50$ pentru versiunea originala de pe STEAM.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Maverick, si dupa aia ni-l dai la toti si-l copiem ))), bine ce dam la schimb vedem noi ))ne intelegem (glumeam)
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Vaai de capul meu citesc de pe diverse trackere comentarii aduse asupra jocului, si din cate am inteles astia de la RockStar Games au facut treaba buna de data asta, nu stiu nimic concret deoarece nu prea m-am interesat. Deci e un crack acum pe filelist, dar persoanele care au instalat jocul se dau cu capul de pereti. Au dat cica 200 000 de dolari doar ca sa nu fie jocul hackuit recunosc ca sunt un fan inrait GTA dar, sincer, mai astept sa apara in magazine deoarece nu are rost sa imi fac zile negre cu un amarat de crack. Sunt admin de retea la o sala de internet, poate il prostesc pe seful meu sa cumpere jocul si asa sunt obisnuit cu tot felul de jocuri noi si in sala sunt si calculatoare cu configuratii foarte bune asa ca rabdare

                    Comment


                    • #11
                      Am si eu o intrebare ca sa nu mai deschid topic degeaba:Pt SA-MP2 din san andreas stie cienva coduri pt servere?
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Cauti ceva de genu GTA.SA-MP.Cheat-H@X0R presupun, cauta pe google si vei gasi...

                        Comment


                        • #13
                          Crack care functioneaza este pe filelist, pus azi. Mie imi da eroare ca nu am windows sp3 . Fac un update la windows si sper sa pot sa ma joc.
                          b 89 plk

                          Comment


                          • #14
                            Am observat si eu, dar din cate am vazut.. Nu merge cum trebuie sa mearga.. Merge sacadat..

                            Comment


                            • #15
                              Acum depinde si ce calculator are fiecare.La mine merge bine.
                              b 89 plk

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google