Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • seamana cu mioveni - targu mures)))))))))))
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Ce "face" pechineJii?
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • uite si un gol...nu credeam ca vad asta seara)))
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • bina ca l-am vazut in poarta care trebuie
          My ride

          Comment


          • Sa trimita careva o salvare in Militari! Acum!

            Sa opreasca langa cel mai inalt logan posibil!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • sincer la cum s a jucat de slab credeam ca se va termina 0 0
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Sa-mi zica PCH sau Champion ce a facut echipa lor ,ca acum am ajuns acas'.....

                Comment


                • sa speram ca Steaua nu va fi afectata iar de presiunea suplimentara creata de rezultatele echipelor din fruntea clasamentului
                  My ride

                  Comment


                  • Eu nu mai pricep nica din ultimele două etape. Cred că a luat-o fotbalul razna de tot. Cât despre Dinamo eu zic că meritau 3-0 la masa verde pentru că Vasluiul a evoluat la mişto aseară, sau poate şi-a dat seama că Dinamo e sub Braşov.
                    Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by dany p View Post
                      Dinamovisti s-au mobilizat foarte bine in seara asta. .
                      Diessel daca recitesti postul de mai sus o sa ti dai seama ca e nevoie de facultatile alea si pe la voi la steaua ;))

                      Comment


                      • Eu sunt resemnat, nici nu am urmarit meciul, era o bataie de joc, bambilici. Am preferat juve-inter pe digisport 2....foarte slab.

                        Comment


                        • Aseara a fost prima data in campionatul actual cand am urmarit un meci in care a evoluat Dinamo. Am facut acest lucru din doua motive:
                          - Pentru ca erau sanse foarte mari ca Dinamo sa piarda (ulterioar s-a dovedit ca sansele erau de 100%);
                          - Pentru ca Vasluiul a demonstrat ca e o echipa puternica si joaca un football frumos.
                          Din pacate, nu am vazut football de calitate nici din partea moldovenilor in aceasta etapa, am vazut doua echipe care s-au aparat in majoritatea timpului. Diferenta dintre cele doua este faptul ca Vasluiul s-a aparat mai bine decat Dinamo.
                          Daca la Steaua cu Mures s-au desumflat mingile la Dinamo cu Vaslui se pare ca s-au desumflat Dinamovistii.
                          Am convingerea si speranta ca deseara Steaua va juca frumos si va castiga. Daca nici in seara asta nu profita de rezultatele slabe ale celor de la Dinamo, Rapid si CFR (sper) inseamna ca nu merita sa castige campionatul.
                          Last edited by Mr.Sebi; 26 March 2012, 09:02.
                          My ride

                          Comment


                          • Am o propunere: Dinamo sa conteste TOTI jucatorii adversarelor. Cum isi permit sa aiba jucatori legitimati? Sa castige cu 3-0 la masa ecologica toate meciurile.

                            Am si o intrebare: CINE ESTE LIDERU'?

                            Comment


                            • steaua cumva???

                              Comment


                              • dinamo dinamo dinamo! hahahahahahahahahahahha!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google