Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu mai zic, promi. Daca nici de data asta nu ne apropiem la un punct, suntem pa. Nu mai pun ca daca CFR castiga, gata, cred ca este deja campioana.
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Eu4yas View Post
      Mars ma. Nu mai scapati de data asta. Gata! Un punct de voi! Va rupem!
      Sa nu folosesc diseara in favoarea mea postul asta...ai grijE.

      Comment


      • PCH, pot sa-ti zic SAPTE PUNCTE?

        Comment


        • Mi-am retras cuvintele. Vedem dupa diseara!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            Eu sunt resemnat, nici nu am urmarit meciul, era o bataie de joc, bambilici. Am preferat juve-inter pe digisport 2....foarte slab.
            Eu m am uita aseara la meci in speranta ca va fi un meci spectaculos cu multe faze de poarta pentru ca si dinamo si vaslui veneau cu orgolui ranit....
            la cum au jucat nici misto nu pot sa fac de voi )))
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Acum vor sa-l mai vanda si pe Balgradean. Iar fac banii verisorii.
              Cred ca-l vand direct la Real, sa-i ia locul locul lui Casillas, cand se va retrage asta.
              Sper ca l-au vazut scouterii in meciul cu Sportu'.

              Stan s-a săturat de prestaţiile foarte slabe ale lui Tatu, care l-a nemulţumit total la Tg. Mureş, dovadă că l-a şi schimbat în a doua repriză.

              Să vedem ce vom face în privinţa lui, pentru că cel din lojă încă nu dă semne că ar fi de acord cu varianta ca Tatu să fie rezervă.
              Eu m-am saturat de handicapatul asta in atac, degeaba e partea stanga buna pe extrema daca ciara asta pierde toate mingile.

              1. Opriţa 1.774 minute consecutive fără gol
              2. L. Tatu 1.276-el negro asta n-a fost rezerva never.
              3. Surdu 999
              4. A. Cristea 837



              Dinu Vama e la Steaua.
              Last edited by mr.K; 26 March 2012, 14:10. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • asta e tare. daca e pe bune mi-as dori sa vad urmatoarea aparitie a lui MM la TV. Vama e un manager bun daca va reusi sa medieze relatia patron-galerie-echipa steaua va face performanta si nu-i vom mai vedea pe tatu si tata in primul 11. sper
                My ride

                Comment


                • MM cred ca se duce la Rapid, sa-i faca lui Jiji in ciuda.

                  Cel mai tare ar fi sa arbitreze Balaj diseara.

                  Comment


                  • Originally posted by Sebi_NT View Post
                    asta e tare. daca e pe bune mi-as dori sa vad urmatoarea aparitie a lui MM la TV. Vama e un manager bun daca va reusi sa medieze relatia patron-galerie-echipa steaua va face performanta si nu-i vom mai vedea pe tatu si tata in primul 11. sper
                    Vamă nu stă mai mult de 01.07.2012 la Steaua. Pun fiftibacs la pariu.
                    Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                    sigpic

                    Comment


                    • pai stai ca deocamdata sunt supozitii...eu unu pun fiftibacs ca nu va semna inainte de 01.07.2112
                      My ride

                      Comment


                      • vama e un bun profesionist dar are coloana vertebrala nu cred ca ar rezista in ghencea...
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Poate nici nu vine, eu nu cred tot ce scrie gazeta, pana nu-l vad cu ochii mei pe Vama langa Jiji.

                          Vad ca atunci cand Dinamo merge prost, toti din anturajul echipei potailor au cate o parere. Si nu de bine. Adevarata solidaritate.
                          Nasol, cand nu mai merge cu niste sampanie.

                          Comment


                          • ce mai zic potaile?

                            Comment


                            • Hau hauuuuuu la luna. Asta noapte era ora 0.30 si habarnistii nu puteau sa taca iar eu nu puteam sa adorm, asa ca am ascultat toata acuzele aduse jocului. (sa dea dracu' in ora asta de vara).

                              Pe scurt: p@#a lot, p@#a antrenor-> p@#a rezultate.

                              PS: zici ca-s meteorit, asa tare stralucesc in cadere libera.

                              PCH (zis si Şapte Puncte) zice ca se uita la Il Calcio, dar sigur a tremurat la fiecare actiune a Vasluiului.
                              Mie mi s-a parut ca aia de la Vaslui nici n-au transpirat, efectiv jucau a lehamite, neavand cu cine sa-si practice jocul.
                              Last edited by mr.K; 26 March 2012, 16:13.

                              Comment


                              • Originally posted by CataFOF View Post
                                ce mai zic potaile?
                                miau miauuu miiiaauuuu

                                sa radem cu dinu vama)))
                                1.
                                - Dinule, ia fularul şi pune-l la gît, să dea bine la prezentare!
                                - Mulţumesc, Rică! ...(zîmbeşte) Pardon, Helmuth am vrut să zic!

                                2.
                                Preşedintele intră furibund:
                                - Gigiii,...ştiu ce transfer facem!
                                Apoi se opreşte uimit. Biroul e gol. Ceva nu e în regulă. Femeia de serviciu îl abordează:
                                -Ce mai faceţi, domnule Dinu? George Copos nu e la birou!

                                3.
                                Gigi Becali vine în vestiar la pauză:
                                - Deci pac-pac, îi batem pe Rapid! Pe cai, războinicii mei,...
                                Discursul e întrerupt de un telefon care sună. Ringtone: "Sîntem peste tot acasă, porţile ni se deschid!"

                                4.
                                Trage aer în piept:
                                -..., galeria Stelei e una din cele mai frumoase din ţară!
                                Se opreşte debusolat. Nu e bine, a zîmbit.
                                - Hai Dinule, că poţi! Încă odată! Mai serios un pic.
                                - Galeria Stelei e una din cele mai frumoase din ţară!
                                Zîmbeşte satisfăcut în faţa oglinzii.
                                - E, aşa mai merge!
                                Last edited by DISSSEL; 26 March 2012, 16:18. Reason: Automerged Doublepost
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google