Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au dat cu piciorul la o mare sansa de a se apropia. Pacat. Era un prilej bun! Acum trebuie sa o ia de la capat dar etapele se scurg repede.
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Nu e nimic pierdut, au meciuri directe cu cei din fata, cei din fata vor juca si ei meci intre ei si tot asa.
      Dar, inca 1-2 meciuri ca aseara si e gata. Au pierdut prea multe puncte cu echipe mici. Degeaba esti neinvins cu cei mari.

      Comment


      • Trebuie un antrenor la echipa. O echipa ca steaua, cu jucatorii ce se considera de valoare, trebuie sa castige meciurile cu adversari puternici si sa faca scor cu echipele mici. Steaua a tratat superficial adversara de aseara si dupa parerea mea aici e vina antrenorului.
        Si tot vina lui este si atunci cand il titularizeaza pe Tatarusanu dupa ce a pierdut singur cateva meciuri sau pe Tatu care nu face absolut nimic. Pe tatu nu l-am vazut sa faca o preluare corecta. toate mingile le preia foarte larg si nu mai reuseste sa le ajunga inaintea adversarului. nu reuseste sa centreze (mingile centrate de el ajung in careu la seminaltime sau la firul ierbii) e varza...
        My ride

        Comment


        • Tatarusanu si Tatu sunt introdusi de patron.
          Cred ca Stan dadea o sansa si celuilalt portar, mai ales dupa meciul cu Twente.

          Oricum, la Steaua se schimba greu portarii catastrofa, doar dupa ce o comit de 250 de ori, vezi Carlos, Zapata.
          Cred ca tatarusanu va ramane titular, ca trebuie vandut pe bani buni.

          Comment


          • Daca mai ramane titular si dupa meciul asta inseamna ca omul chiar are pile .
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Plus ca Steaua are o problema. Incepe meciul de la 0-1. Apoi alearga dupa egalare.
              Exemple: cu Astra, cu Tg. Mures, cu Dinamo. Da-o dreaqu, sa intre in joc mai repede.

              Comment


              • CS Mioveni-Pandurii Tg. Jiu 2
                Concordia-U Cluj X
                Sibiu-Sportul 1
                Astra -Tg. Mureş 1
                FC Brasov-Rapid 2
                Dinamo-FC Vaslui 1
                Ceahlaul-Petrolul 1
                CFR Cluj-Otelul 1
                Steaua-Gaz Metan 1

                APARA PLAVANUUUUUUULLLLLL

                Comment


                • Originally posted by Eu4yas View Post
                  Iar tiganu ala de kirita, nu e decat maimutoi aiurit care mai ciupeste niste bani. Camataru dreacu!
                  Originally posted by Eu4yas View Post
                  kirita e recunoscut pe-aci prin Colentina ca fiind un camatar si legaturi super dubioase cu lumea interlopa. FYI. Chestia cu fotbalul cred ca este decat de fatada asa.....

                  Cand s-a iscat scandalul a venit el sa dreaga el, sa faca el, sa nu stiu ce. Apucaturi de macaronar si tigan imputit!
                  Bai dar multe mai stii tu ma....invata dreacu sa mergi pe strada si dupa vorbeste de Kirita ca va cumpara ala.

                  Comment


                  • Echipa rusinii si a satelor nu a mai vazut podiumul din AUGUST 2011 ) repet PODIUMUL ... echipa cu pretentii ) ce sapaligi obosite !!!
                    Last edited by Champion; 23 March 2012, 17:08. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Originally posted by PCH View Post
                      Bai dar multe mai stii tu ma....invata dreacu sa mergi pe strada si dupa vorbeste de Kirita ca va cumpara ala.
                      E normal ca tu nu stii. Nu e ceva nou pt mine! As always!

                      CS Mioveni-Pandurii Tg. Jiu 2
                      Concordia-U Cluj 2
                      Sibiu-Sportul X
                      Astra -Tg. Mureş X
                      FC Brasov-Rapid 1
                      Dinamo-FC Vaslui 2
                      Ceahlaul-Petrolul 1
                      CFR Cluj-Otelul X
                      Steaua-Gaz Metan 1
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • CS Mioveni-Pandurii Tg. Jiu X
                        Concordia-U Cluj 2
                        Sibiu-Sportul X
                        Astra -Tg. Mureş 1
                        FC Brasov-Rapid 2
                        Dinamo-FC Vaslui 1
                        Ceahlaul-Petrolul 1
                        CFR Cluj-Otelul 1
                        Steaua-Gaz Metan 1

                        Comment


                        • CS Mioveni-Pandurii Tg. Jiu 2
                          Concordia-U Cluj x
                          Sibiu-Sportul 2
                          Astra -Tg. Mureş x
                          FC Brasov-Rapid x
                          Dinamo-FC Vaslui 1
                          Ceahlaul-Petrolul 1
                          CFR Cluj-Otelul x
                          Steaua-Gaz Metan 2

                          Comment


                          • ma pch , pune la meciu dinamo vaslui 2 ma , nu 1

                            Comment


                            • CS Mioveni-Pandurii Tg. Jiu 2
                              Concordia-U Cluj 2
                              Sibiu-Sportul X
                              Astra -Tg. Mureş 1
                              FC Brasov-Rapid 2
                              Dinamo-FC Vaslui X
                              Ceahlaul-Petrolul 1
                              CFR Cluj-Otelul 1
                              Steaua-Gaz Metan 1

                              noi ne scoatem ochii pe aici, si pe aia ii doare la banana toti sunt la fel de slabi

                              Comment


                              • Ascult de cativa ani buni postul de radio sport total fm....in special emisiunea 11 metrii cu Radu Banciu si Andi Stanescu. Astazi discutau despre problemele din arbitraj...lasand la o parte nivelul extrem de slab al campionatului cu jucatori care acum evolueaza inclusiv la echipele mari, Dinamo si steaua, spunand ca acestia nu aveau loc nici la divizia C acum 15-20 de ani. Cartile sunt facute, mocirla este foarte adanca, totul este stiut inca de la inceperea campionatului presa are interes sa acopere mizeria pentru ca isi trag multi bani din drepturi si reclame. Eu nu mai ma agit si va recomand si voua sa faceti la fel, astia isi bat joc de noi si de nervii nostrii. Se vede in Europa nivelul, nu spune nimeni sa te bati de la egal cu Milan, Real sau Benfica....dar si cu toti pescarii sa ai probleme....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google