Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ati trecut la fineturi?

    Daca as fi actionar la Dinamo, m-as intreba cata rabdare sa mai am cu Alexe, Scarlatache, Stratila, Pulhac, Moti.

    PCH, Alexe a jucat aseara?

    Comment


    • Originally posted by PCH View Post
      Unde era fotbalistul Tu cu PAU...vedetele din fifa 08
      de bine de rau Pau a mai venit cu noi la o miuta
      da dinamo , dinamo mai castiga campionatul ?

      Comment


      • Originally posted by PCH View Post
        Bai Cristineilor, la modul serios, ma doare capul de nervi, nu vreau sa postez aici ca sigur imi iau ban sau inchid intunecatii threadul si vom fi nevoiti sa deschidem altul ..dar in momentul in care golgeterul campionatului si capitanul eschipei este eliminat GRATUIT, de o maniera grosolana in deplasare cu campioana si inainte iti da galben la toata apararea pentru a rata urmatorul joc e strigator la cer. Problema mea e ca la urmatorul meci, foarte greu, eu nu am aparare si cel mai bun marcator in echipa. La Danciu inca nu sunt sigur ca a fost sau nu, am vazut ca ia dat peste picior. HOTII HOTII HOTII...nu mai zic eliminarea din regie. Pazkani, sa faci spumite.
        Usor bre ca itzi da sangele pe nas )) kapetanos a fost eleiminat pentru un cot mai inexistent in meciu cu italienii.....stim ca voi sunteti obisnuitzi cu furatu' dar cat sa va mai suporte pamantul ???????
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment




        • Meci tur CFR-Dinamo, minutul 11 si 12 secunde din video, vedeti cum cade potaia de dinamovist in careu de unul singur, stiind ca are fundas in spate. Cum se mai intoarce roata.

          Comment


          • Unde era fotbalistul Tu cu PAU...vedetele din fifa 08

            Originally posted by CataFOF View Post
            de bine de rau Pau a mai venit cu noi la o miuta
            da dinamo , dinamo mai castiga campionatul ?
            Da da. Eu m-am mai dus, dar EL? Pai asta nu vine ca nu stie sa faca un stop la minge.

            Daca ii spui stop, el cred ca se duce la SEMAFOR si asteapta culoarea rosie!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Daca ii spui stop, el cred ca se duce la SEMAFOR si asteapta culoarea rosie!
              Bine ca nu e si fomeie, ca cine naiba stie ce mai intelegea.

              Comment


              • Originally posted by Ivan Marian View Post
                Alt comment de acolo



                De aici incolo eu propun ca dinamo sa plece de la inceputul meciului cu 2 goluri avans! In felul asta au si ei sanse corecte la titlu si poate poate or juca la final in Europa

                Cine este pt?
                Fratioare , imi pare rau ca-ti spun , dar tu cred ca scrii pe-aici doar sa te aflii in treaba. Cred ca te uiti la fotbal (e un joc sportiv cu mingea între două echipe de câte 11 jucători, fiecare dintre jucători căutând să introducă mingea în poarta celeilalte echipe, lovind-o cu piciorul sau cu oricare altă parte a corpului, în afară de mâini. - Din engl., fr. football.) ca omida la sudura. Scrii doar ca sa-l enervezi pe PCH , nu ca ai avea vre-o treaba cu sTOAIA.
                Ia un xanax si linisteste-te!
                Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                Comment


                • Nu ca Dinamo are vreun punct tangent cu fotbalul englezesc, fairplay.
                  A fost sau nu penalty la finalul meciului? Se impunea acordarea lui? Cum poate sa fie considerat inamic un arbitru care acorda extrem de usor 2 penalty-uri OASPETILOR?

                  Comment


                  • Sunteti penibili .

                    Comment


                    • Arbitrul ala de la meciul de aseara nu a fost partinitor cu niciuna din echipele debusolate ce s-au straduit sa joace ceva asemanator jocului de football. Saracul arbitru s-a ridicat la nivelul jocului ...adica a arbitrat sub orice critica... Marius Niculae nu trebuia eliminat, cel putin nu la meciul de aseara, eventual trebuia eliminat din viata fotbalistica insa aseara nu faultase. Primul 11 metri nu trebuia acordat. Si cel mai ciudat lucru a fost faptul ca au jucat 3 echipe pe teren Otelul 11 jucatori, Dinamo 9 jucatori dupa eliminarea lui Mos Niculae si Steaua cu 1 jucator care a batut extraordinar al 2-lea 11 metri.
                      A mai ramas sa castige si Steaua deseara si treaba incepe sa se aseze asa cum asteapta majoritatea romanilor...pana una alta Fortza Steaua...
                      My ride

                      Comment


                      • Care romani? de la sate da !!!

                        Comment


                        • si de ei (cei de la sate)...ca steaua e iubita si in mediul urban si in cel rural si chiar si peste hotare spre deosebire de dinamo care iubita doar in goapa si acolo chiar daca e in centrul capitalei tot un soi de mediu rural este...
                          Last edited by Mr.Sebi; 22 March 2012, 18:09.
                          My ride

                          Comment


                          • intr-adevar zona floreasca e la tara ! )

                            Comment


                            • Originally posted by Champion View Post
                              Suntem penibili .
                              pai da, chiar ca sunteti , ma mir cum mai aveti tupeul sa ziceti asta de altii .

                              Originally posted by Sebi_NT View Post
                              A Marius Niculae nu trebuia eliminat, cel putin nu la meciul de aseara
                              nu , trebuia sa i se aduca un buchet de flori , dadea din maini parca era la scrima nu la fotbal , cotul in gura este foarte evident .

                              Comment


                              • Originally posted by Champion View Post
                                intr-adevar zona floreasca e la tara ! )
                                nu cunosc Bucurestiul deloc nu stiu ce e aia Floreasca dar daca e vorba de zona in care e stadionul lui Dinamo inseamna ca nu ai prins subtilitatea vorbelor mele asa ca am sa-ti sciu inca odata fara subtilitati:
                                Steaua e iubita si de tarani si de altii mai culti, educati si de cersetorii pe care-i tot expui tu prin diverse poze si de poeti sau profesori pe cand dinamo e iubita de o mana de "spartani autohtoni" aproximativ 500 la numar. Nu ca as disconsidera aceasta clasa sociala dar mi-a placut analogia si nu m-am putut abtine.
                                My ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google