Campionatul Mondial De Fotbal Din Africa 2010.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Finala mica a fost cu mult mai frumoasa decat ce s-a jucat aseara...14 cartonase...

    Eu4yas: Spania - Campioana Mondiala....este o antiteza. Pur si simplu au castigat cum stiu ei mai bine: cu noroc.

    Apropos: Am o pofta de sushi ce nu pot sa descriu
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • eupatruyas cred ca a facut cariera la cules capsuni si portocale pe meleagurile "campioanei mondiale"...altfel nu imi explic...du-te frate cu spania ta!

      Comment


      • Lasati-ma mai nene cu noroc, fara noroc ... Ati primit capacu'

        PCH ai retinut versurile sau ce faci acolo ?
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Salut ...

          Ce noroc ca in a2a repriza a avut 2-3 ocazii de gol Spania ...
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • 300 de ani or sa tina minte CM-ul asta...ca alta cupa n-or sa mai vada. Au facut ca Grecii la Europene...au castigat apoi n-ai mai auzit de ei. Ocazii au avut si "olandejii"
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • a fost joc bun de ambele parti. okazii de ambele parti. nu a fost cu nimic mai presus spania. sincer merita sa castige olanda pentru cele doua finale pe care le a avut. asa ar fi fost fair.
              mie mi ar fi placut penaltyuri

              Comment


              • De greci am mai auzit, se tin tari si fac greve sa nu le taie al 13-lea si al 14-lea salar. Ca n-au cu ce pleca in vacanta puturosii astia care stau toata ziua la soare si zdrobesc masline sa faca ulei.
                Romanasii nu-s buni nici la futbol nici la greve.

                Comment


                • Originally posted by darksid3 View Post
                  Gata? Te-ai si trezit? Preferam sa ia Franta CM-ul decat Spania ))))
                  DECI A CASTIGAT SPANIAAAAAAAA!!! Tuuuuuu tineai cu olanda aseara ?? ce meci ... cate cartonase ... mai multe decat dati voi

                  P.S: Stiu ca ma mananca pielea
                  sigpic

                  Comment


                  • Intotdeauana tin cu cei PUTERNICI...accidentele se mai intampla (cazul Spaniei)
                    N-ai vazut aseara ce torpile ne trimiteam unul altuia? Eu4yas vs Je
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • mama,bine ca am lipsit(imi parea rau ca nu am putut ajunge si eu)dar cred ca il linsam pe eupatruyas acolo!!!!...lasa,ca incepe el campionatul nostru,sa vezi ce te disper!

                      Comment


                      • Huuuuuuuuuuuuuuoooooooooooooooooooooooooo

                        Ce sa linsati voi maaaaaa, eram trup si suflet acolo ... Moama daca-i stii ce i-am facut lui gmv-u ... Aoleuuuuuuu !

                        Spania - Campioana Mondiala!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Hai lasa c-ai avut cateva palpitatii...daca castiga Olanda iesea show si mai mare...pacat
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Deci daca lua bataie, pfffff, muream, imi dadeam ban singur ... Acum e liniste aici ca a castigat Spania ... Sunt multi indurerati!

                            Mi-a stat inima de 2 ori la Robben!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • cica e liniste...HUUUUUUUUUUUUUUUUUUO....capsunarule!

                              Comment


                              • sa transformat al 2-lea chat aici ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google