Campionatul Mondial De Fotbal Din Africa 2010.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gozmin View Post
    Nu îţi ajunge o zi.
    Până iniţiezi actul normativ, până trece de cele două camere ale parlamentului, până se dezbate în şedinţă publică, până se adună majoritatea parlamentarilor să poată vota legea, până o promulgă preşedintele şi până ajunge în monitorul oficial, dragă coleg de forum îţi trebuie un mandat de 5 ani ! Asta ca să nu mai spun că s-ar putea să fie atacată la curtea constituţională şi după aceea îţi dai seama că îţi mai trebuie un mandat....
    Până atunci poate ne-om califica şi noi la vreun european sau mondial.
    Cu stimă.
    daca as fi pentru o zi

    Comment


    • Atunci toate cele precizate de mine se suspendă până la noi ordine.

      Inclusiv eu.
      Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
      sigpic

      Comment


      • intr-adevar,franta are jucatori,dar nu are echipa si nici antrenor...e cam in cumpana cu ei pentru ca schimba antrenorul si e posibil sa joace altceva in preliminarii decat au facut-o in africa de sud!mie oricum imi place franta si sper sa isi revina!noi nu avem sanse din multe motive!

        Comment


        • Abia astept CM 2014...sa fie Spania umilita
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Huoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo o

            Inadmisibil asa ceva ...
            Last edited by Eu4yas; 13 July 2010, 11:23.
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Darkside ?? Olandezule pierzatooooooor ... huuuuoooooooo

              V-a dat capacul Spania ... v-a ras ... supeeeeer tareeeee

              POC CAPACUUUUUU!!!!!
              sigpic

              Comment


              • Spania nu are cum sa fie umilita ! ... asteptam Mondialul din 2014 )


                SPANIA CAMPIOANA MONDIALA ... ce frumos suna !!!
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • pai crezi ca se mai intalnesc capsunarii cu asa ceva in viata vietii vietilor lor?de acum pariez ca nu trec de grupe....mare minune daca se califica pentru european!

                  Comment


                  • Asa asa ... Sa mai zica ceva acum

                    Mama PCH ... Te mai intreb ai invatat versurile juristule ? 4 ani nu aveti voie a vorbi!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • sa vede Europeanul din 2012 )

                      Asta este trebuie sa va obisnuiti cu ideea asta !!! ... ce nu se poate castiga, castiga Spania

                      eu4yas - ce mai am luat si CM si CE estem' bunii rau )
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • Putina modestie nu strica. Asa era si Italia pe val......................
                        acum 4 ani.

                        Comment


                        • Sa nu comparam ITALIA cu spania ca intram in domeniul fantasticului si nu prea mi-a placut nici "la tiganci" nici "lostrita"...ce naibii!!!!

                          Comment


                          • In momentul de fata italia este absolut la pamant ... Nu vad extra mega giga jucatori ...

                            Chiar, daca ar juca in momentul de fata cred ca ia vreo 3 fara probleme de la spanioli!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • verisoare,lasa-ma cu presupusul tau.....nu ai cum sa compari ITALIA cu capsunarii aia,sincer!

                              Comment


                              • Asa este, iti dau dreptate ... Cum sa poti compara italia cu o Campioana Mondiala, nu mere ...
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google