Vrum, Vrum....Formula 1!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu nu m-as hazarda in ce-as face, poate grosjean il scoate si pe vettel o data si-atunci isi spala pacatele; pana la urma mai tre' sa-si ceara si scuze alonso sau sa-i dea flori drept multumire
    Pana una alta, ambii de la Lotus l-au scos pe Alonso, cate o tura. Bine, la Kimi a fost cam la limita, dar Grosjean merita ce am zis din partea multora. Cica multe echipe a cerut excluderea lui. Aia de la Sauber ce sa mai spuna? Lor le-a scos ambele masini, Jănica asta.
    Zici ca Jean cel gros e bila si ceilalti sunt popicele.
    RBR e masina aia care e aproape sa nu ajunga la final, s-a mai intamplat si era gata sa se intample si acum. La performante sunt buni. dar au avut noroc cu fiabilitatea. Sa vedem cat ii mai tine.

    Comment


    • de 3 ani, tot erau sa nu ajunga la final si uite ca-i c@c@ pe toti daca grosjean e bou, atunci senna al mic cum e, monument de imbecilitate?
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • Macar Grosjean e rapid, indiferent ca merge prin lanul de porumbi.
        Senna ala mic na-re ce cauta in F1 ,gasim in GP2, F2, Renault Series nu unul si mai multi piloti mai buni ca el. Dar F1 e marketing, si bunicu' Bernie a vrut inca un brazilian cu nume cunoscut.
        Daca pe Marinescu il chema Senna, cred ca avea o sansa oferita de Bernie in F1, chiar de el e de mijlocul clasamentului si in panarama aia numita F2, nu stiu de ce, ca nu e competitia secunda ca valoare, GP2 ii da ceata ca piloti si bugete.

        Comment


        • Cate etape mai sunt pana la final? Am urmarit si eu ultimele doua curse...sincer sunt cu Alonso, sper sa ii faca pe red bull, cu toate ca e greu. Au reusit sa faca pana la urma o super masina astia iar vettel e tare competitiv.

          Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

          Comment


          • 4 etape, daca se tine si GP din USA, Austin.

            Comment


            • marinescu fara bani de gume si de antrenamente, uite ca e pe locul 4-5 in f2. a si castigat curse, spre deosebire de senna al' mic...
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Il urmaresc de mult timp pe Marinescu. Poate avea orice la dispozitie, atata poate.
                Cand e pe locul 4-5 in cursa, acolo intepeneste. E incapabil sa faca depasiri.
                Plus ca F2 e o competitie extrem de slaba, comparativ cu GP2.

                Comment


                • Pare ca Vettel nu-i da sanse lui Alonso, mai sunt si cei de la McLaren care vad ca se misca bine.

                  Dar, nu se stie, poate interveni hazardul, parola e "Grosjean".

                  Comment


                  • Nu zice "ho pana nu sari gardul",deci.......vorbim maine dupa cursa.
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • am si eu o mica rugaminte....imi puteti inregistra cursa de maine?...cineva?.....si sa o pot downloda dupa ora 2....??....
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • Nu ai cont pe filelist? E foarte probabil sa o gasesti acolo!

                        Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                        Comment


                        • Originally posted by cristi3775 View Post
                          am si eu o mica rugaminte....imi puteti inregistra cursa de maine?...cineva?.....si sa o pot downloda dupa ora 2....??....
                          Cand cursele sunt dimineata, Digi le da si in reluare dupa amiaza. Pe Digi Sport 2 sau 3 de obicei.

                          Comment


                          • weekendul asta nu se da reluare..m-=am uitat pe program.......si nu am cont..
                            deci, pana la urma ma poate ajuta cinvea??
                            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                            Comment


                            • Sunt curios daca la finalul cursei, team managerul Red Bull se va cocota pe monopost strigand in gura mare "aduceti-ne masini sa ne intrecem ca nu avem cu cine!"
                              Deja ma enerveaza VET.

                              Ce muc si-a luat WEB de la Alonso!

                              Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                              Comment


                              • RBR n-au sediul in Pipera.
                                Din pacate pentru el, si Alonso si-a luat muc de la Vettel.
                                13 pct diferenta inseamna ca Alonso sa fie pe 1 si Vettel pe 2 in doua curse, iar in a 3-a sa fie in fata lui Vettel. Greu.
                                Last edited by mr.K; 28 October 2012, 16:43.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google