Vrum, Vrum....Formula 1!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sau un abandon la lui vettel. grosjean poae-si face datoria
    glumind, nici ferrari si nici alonso n-au moaca de titlu mondial, nici anul asta. sunt fan ferrari, da' pustiulica de la redbull ii mananca pe toti pe paine.
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • Cu o masina mai buna sunt de parere ca Fernando ar avea alte sanse, e un pilot bun ce scoate 101% din monopostul sau.

      Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

      Comment


      • Una peste alta, si Vettel are 2 abandonuri ca si Alonso, deci sa zicem ca in conditii egale de cursa, RBR s-a dovedit mai buna.
        Alonso a salvat echipa Ferrari, daca nu tragea el de masina deja multi din team isi cautau un job.

        Originally posted by cristi3775 View Post
        weekendul asta nu se da reluare..m-=am uitat pe program.......si nu am cont..
        deci, pana la urma ma poate ajuta cinvea??
        Daca te mai intereseaza, descarci de aici.
        Last edited by mr.K; 29 October 2012, 17:12. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • daca de maine, ross brawn, jean todt si michael schumacher ar veni inapoi la ferrari, ar castiga calutul castrat, pardon, cabrat, urmatoarele curse si daca-i dau o trotineta ferrari lu' schumacher...pe mine nu m-ar tine sa pariez impotriva lor alonso e bun, dar, ca si kimi, nu stie sa puna umarul la constructia unei masini. aici era marele talent al lui schumacher, stia ce sa le spuna inginerilor, ce s aceara de la ei. cascadorii astialalti, daca n-au masina, nu-s in stare sa puna ei osul sa iasa o masina competitiva. doar se plang si sunt vesnic nemultumiti. din 2005 incoace, doar campioni de-astia pe cea mai buna scula din parcare am avut. deci nici unpilot de geniu in vreo echipa de top, cu posibila exceptie vettel, pe care-l vad ca fiind singurul in stare sa demoleze recordurile lui schumacher.
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Schimi freaca metalul la rece de 2 ani langa Brown, banii curg si se duc degeaba.
            Ceva nu mai functioneaza.
            Umflatul ala de Norbert Haug care e sef Mercedes Motorsport cam da rateuri. Pana si BMW le-a suflat titlul in DTM. Ala a fost ziarist, e bun de sef in domeniul asta?

            După ce germanul Michael Schumacher s-a întors pe circuit fără prea multe succese, un alt coleg de generaţie şi de echipă crede că e timpul să se întoarcă în Marele Circ. Este vorba de brazilianul Rubens Barrichello, cel care a fost alături de Michael Schumacher în anii de glorie ai germanului, la Ferrari

            Are 40 de ani şi crede că este apt să concureze în cel mai rapid sport din lume, în ciuda faptului că a terminat doar pe locul 12 în IndyCar.
            Stai acolo, nu veni! Sunt atatia si atatia tineri foarte buni care stau la rand, prin GP2, Renault Series.
            Asta s-a tacanit, daca in Indy a terminat pe 12 aici va fi si mai varza.
            Sebastien Bourdais dupa ce a batut recordul castigand 3 titluri consecutive in Champ Car a facut o fix zero performante in F1.

            Montoya, nu prea multe, tot campion Indy. Cateva victorii, dar si gafe memorabile, singurl pilot pe care-l stiu scos din cursa cu steagul negru.

            Doar Jacques Villeneuve a dat satisfactie venind din Indy, dar avea o masina foarte foarte buna.
            Last edited by mr.K; 30 October 2012, 17:21. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • si ala si-a aratat clasa cand a fost mutat pe-o masina mai slaba
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Exact. La Ferrari si Brawn GP a mai miscat ceva, la Williams i-au zis aia sa miste sa-si ia un bilet pentru un zbor peste ocean.

                Comment


                • Weekendul asta avem F1???
                  Fara Semnatura.

                  Comment


                  • Da...Abu Dhabi!

                    Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                    Comment


                    • Pentru FERRARI si Alonso azi se joaca totul sau nimic.
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • Dupa cum am vazut in antrenamente, s-a cam jucat deja.
                        Doar sa-l lase iar alternatorul pe Vettel.

                        Comment


                        • Iar are poll?

                          Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                          Comment


                          • Nu inca, dar probabil va avea. Calificarile sunt la ora 15.

                            Ma refeream la ce poate masina lui Alonso. Ca nu prea poate, vad ca-l bat si aia de la McLaren, pe langa RBR.

                            Dezamagitor Alonso in calificari.
                            Cand pleci din a 4-a linie n-ai ce face, pierzi mult timp in pluton, esti supus riscurilor de acrosaj.
                            Daca Vettel nu are ceva de rezolvat la masina si sa fie retrogradat pe grila, nu vad cum ar putea trece Alonso de el, sa recupereze ceva puncte.
                            Last edited by mr.K; 3 November 2012, 17:57. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Vettel pleaca de la boxe.

                              In sfarsit Raikonnen!
                              Asa se revine in F1.

                              Alonso a facut ce a putut, din pacate pentru el, Vettel a facut si el destule, ajutat de un noroc fantastic. Fara safety car de 2 ori, nu cred ca urca mai mult de locul 6.
                              Last edited by mr.K; 4 November 2012, 18:45. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Cea mai nebuna cursa pe care am vazut-o in ultimii 2ani.
                                Ma bucur pentru KIMI , a venit si victoria mult asteptata , cam tarziu dar...
                                Dar ce a facut Vettel mi se pare de pe alta planeta....oricum penalizarea primita mi se pare aiurea dar regulamentul este regulament.
                                Plecat de pe locul 21 ajuns pe locul 3....mai rar asa ceva.
                                Fara Semnatura.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google