Vrum, Vrum....Formula 1!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poti sa te uiti la spectacol.Pentru mine nu contează cine iese campion mondial.
    Vetel,Kimi,Hamilton,Rosberg,pot face o cursa sa fie spectaculoasa,la fel si Grosjean si Perez cu ambitiile lor.

    Comment


    • Pai nu va mai fi spectacol la acelasi nivel daca nu se lupta pentru un trofeu, asta e clar.
      Pentru mine conteaza castigatorul titlului in F1. As prefera sa fie Kimi, dar e imposibil anul asta, se pare.

      Comment


      • Eu as prefera sa nu fie Vettel, dar e imposibil anul asta, se pare.

        Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

        Comment


        • De aia imi place DTM, acolo au sanse mai multi.
          Victorii au si BMW, si Audi, si Mercedes.

          Comment


          • Originally posted by sanduploiesti View Post
            ÃŽncă o cursa reușită pentru Vetel si una ratata pentru Ferrari!
            Nu pot decât sa ma bucur!
            Ar trebui sa le fie rusine ca iau bataie de la echipe motorizate de Renault gen Lotus sau Red Bull (nu ca ar conta motorul prea mult in ziua de azi, in afara faptului ca trebuie sa fie fiabil). Si au inceput sa ia bataie si de la Mercedes!

            E dezamagitor sa vezi cum o echipa cu asa multa experienta si care face astfel de masini pierde constant si nu mai e in stare sa castige vreun titlu. Mai mult, iau bataie de la o companie de bauturi energizante cu motoare Renault! Pai sa fiu Montezemolo, mi-ar fi rusine!

            Originally posted by sanduploiesti View Post
            Poti sa te uiti la spectacol.Pentru mine nu contează cine iese campion mondial.
            Vetel,Kimi,Hamilton,Rosberg,pot face o cursa sa fie spectaculoasa,la fel si Grosjean si Perez cu ambitiile lor.
            Cand lupta sa da pentru titlu, spectacolul e mai interesant! 2011 a fost un sezon plictisitor pentru mine, desi nu sunt impotriva lui Vettel.

            Originally posted by mr.K View Post
            Pai nu va mai fi spectacol la acelasi nivel daca nu se lupta pentru un trofeu, asta e clar.
            Pentru mine conteaza castigatorul titlului in F1. As prefera sa fie Kimi, dar e imposibil anul asta, se pare.
            Si eu, dar ma indoiesc. Sa vedem totusi cu ce update-uri vin echipele la Spa!

            Comment


            • Se pare ca Raikkonen a semnat cu Ferrari pentru 2 ani (2014 & 2015)!

              Don't miss a Formula 1 moment – with the latest news, videos, standings and results. Go behind the scenes and get analysis straight from the paddock.


              Cam surprinzator, avand in vedere faptul ca Ferrari l-au vrut afara inca din 2008 cand au vorbit cu Alonso si Santander.

              Comment


              • O miscare surprinzatoare , dipserata (a celor de la ferarri) ...
                Fara Semnatura.

                Comment


                • Disperata? De ce? Pentru ca au facut un transfer care spera ei sa fie bun? Probabil si Bayern Munchen a fost disperata odata cu aducerea lui Pep Guardiola...

                  Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                  Comment


                  • Unii spun ca ar fi o miscare disperata de a bate Red Bull, dar eu cred ca Massa a fost inlocuit pur si simplu pentru ca nu avea rezultate. Alonso l-a dominat tot timpul, iar Massa nici nu reusea macar un podium atunci cand Alonso castiga.

                    Comment


                    • Asa zic si eu , este o miscare disperata de a bate Red Bull...
                      Nu cred ca a avut nici o legatura inlocuirea lui Kimi la Ferarri cu Masa , din pricina faptului ca nu scotea Massa nici un rezultat...
                      Acum ai 2 grei la ferarri , Alonso si Kimi , banuiesc ca pionul principal va ramane spaniolul , dar sincer nu il vad pe Kimi pe pista zicand "hai ca ma dau la o parte , ca sa treci tu!"
                      Relatiile dintre cei doi vor fi exact cum au fost cele de la red bull intre Webber si Vettel...(la cutite);sa nu uitam ,Kimi a mai fost la ferarri.

                      In alta ordine de idei observati diferenta intre aceste 2 generatii de motoare :
                      1 - http://www.youtube.com/watch?v=Czw1pB6ZDRM --> frumos , agresiv , tipator , zgomotos , ture multe.
                      2 - http://www.youtube.com/watch?v=kzCfsxRJ0w0 --> zici ca e scuter, moped , WTF
                      Last edited by Carmelo; 18 September 2013, 09:47.
                      Fara Semnatura.

                      Comment


                      • Vettel si ... atat.
                        Ma bucur pentru Kimi ca va scapa de trotineta Lotus Renault.

                        Comment


                        • Originally posted by Carmelo View Post
                          Asa zic si eu , este o miscare disperata de a bate Red Bull...
                          Nu cred ca a avut nici o legatura inlocuirea lui Kimi la Ferarri cu Masa , din pricina faptului ca nu scotea Massa nici un rezultat...
                          Acum ai 2 grei la ferarri , Alonso si Kimi , banuiesc ca pionul principal va ramane spaniolul , dar sincer nu il vad pe Kimi pe pista zicand "hai ca ma dau la o parte , ca sa treci tu!"
                          Relatiile dintre cei doi vor fi exact cum au fost cele de la red bull intre Webber si Vettel...(la cutite);sa nu uitam ,Kimi a mai fost la ferarri.

                          In alta ordine de idei observati diferenta intre aceste 2 generatii de motoare :
                          1 - http://www.youtube.com/watch?v=Czw1pB6ZDRM --> frumos , agresiv , tipator , zgomotos , ture multe.
                          2 - http://www.youtube.com/watch?v=kzCfsxRJ0w0 --> zici ca e scuter, moped , WTF
                          Sunt fan FERRARI, dar din pacate nu i-am suportat si nu o sa-i suport pe viitorii coechipieri.O sa vedeti ca nu se vor intelege si va fi un mare dezastru, sper din tot sufletul sa ma insel...........
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • Asa cum eu n-am putut sa-l suport pe Schumacher si am ignorat Ferrari pana a venit Kimi.
                            Ce depasire pe exterior i-a administrat Kimi azi lui Button...

                            Comment


                            • Originally posted by FastFurious View Post
                              Sunt fan FERRARI, dar din pacate nu i-am suportat si nu o sa-i suport pe viitorii coechipieri.O sa vedeti ca nu se vor intelege si va fi un mare dezastru, sper din tot sufletul sa ma insel...........
                              Un incapatanat si cu un betiv nu se vor intelege nici o data............
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • Un ingamfat si un fost betiv nu se pot intelege. Spune lumea cum ca ar fi curat Kimi. Apa plata cu lamaie. Cica trage tare sa fie pe podium tot timpul pentru gura aia de sampanie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google