Vrum, Vrum....Formula 1!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci clar, devin fan Indy.
    E si Montoya pe grila, singurul pilot de F1 caruia am vazut ca i s-a aratat steagul negru. F1 are nevoie de piloti ca el, nu ca Grosjean.

    Comment


    • RTL transmite? Parca am postul in grila...hmm

      Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

      Comment


      • eu totusi am incredere in renault.apropo a inceput campionatul ca nu stiu.
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          RTL transmite? Parca am postul in grila...hmm

          Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
          RTL da. Spre surprinderea mea, Rai1 nu a transmis cursa.

          Pe net, poti vedea transmisia Sky, e singura valabila, gasita de mine.

          Daca nu vrei player HD, inchizi dupa cateva secunde tot ce obtureaza imaginea.

          Cine nu are net de la Romtelecom, nu poate viziona transmisia livestream Dolce, decat cu cont platit.


          eu totusi am incredere in renault.apropo a inceput campionatul ca nu stiu.
          Faci bascalie sau habar nu ai de F1, fanule Renault?
          Last edited by mr.K; 19 March 2014, 10:05.

          Comment


          • Ayrton Senna - 54 de ani de la nasterea sa

            Lasand de-o parte concurenta dintre echipe pe plan sportiv, este timpul sa devenim cu totii o echipa si sa aducem un omagiu celui care a fost Ayrton Senna. Cred ca merita cu atat mai mult cu cat google aduce un omagiu lui la 54 de ani de la nasterea sa.
            Attached Files
            Last edited by Urmelinho; 21 March 2014, 11:46. Reason: adaugare atasament

            Comment


            • cand este urmatoarea cursa,intreb din lipsa de timp in fata tv.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • duminica pe 30, dar poti verifica: tvr1 , teletext, pagina 234
                ex Dacia Logan Preferance 1,5dci E3/03-2006-->08-2012(76.100km) BV 29 --H

                Comment


                • Originally posted by leo_negrescu View Post
                  cand este urmatoarea cursa,intreb din lipsa de timp in fata tv.
                  Sau poti intra si aici, sunt o gramada de informatii, plus calendarul: www.formula1.com/

                  PS: Ce a patit mr.K de si-a luat ban?

                  Comment


                  • Mercedes face legea momentan in F1 ... 3 din 3
                    Trecerea de la aspirat la turbo rastoarna clasamente.Red Bull este in genunchi ,de Ferarri ce sa mai zic
                    Fara Semnatura.

                    Comment


                    • Mai este mult pana...departe, dar la momentul asta ai dreptate.

                      Sent from 9105P using F.R.
                      Mai este mult pana departe ...sigpic

                      Comment


                      • Anul asta e anul lor. Asa pare...

                        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                        Comment


                        • Transforming Formula One: 2014 Rules Explained: CGI ClipA new clip from Red Bull sees Daniel Ricciardo and Sebastian Vettel explain the 2014 Formula One regu...

                          Cat de frumos este clipul asta...ce grafica
                          Nici nu vreau sa ma gandesc cat a costat...
                          Fara Semnatura.

                          Comment


                          • Asteptam "prestatiile" pe masura videoclipului!

                            Sent from 9105P using F.R.
                            Mai este mult pana departe ...sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Carmelo View Post
                              Mercedes face legea momentan in F1 ... 3 din 3
                              Trecerea de la aspirat la turbo rastoarna clasamente.Red Bull este in genunchi ,de Ferarri ce sa mai zic
                              Mercedes-4 din 4.
                              Astept Ferrari sa arbitreze lupta dintre Hamilton si Rosberg, au sef nou astia cu masinile ca oole de Paste...se pare ca o sa tot am de asteptat.

                              Comment


                              • Kimi are probleme cu masina! Alonso, ca de obicei face ce poate cu ce are, dar nu e de ajuns! Ma indoiesc sa depaseasca Mercedes AMG.

                                Cum spunea Martin Brundle in comentariul de la cursa din China, e greu de crezut ca vreo echipa va depasi Mercedes! E greu sa ii ajungi, dar sa-i mai si depasesti... Chiar daca vor face progrese, ma indoiesc ca Merc vor pierde titlurile. Prevad un nou sezon 2009...

                                Sper sa avem totusi o lupta intre Rosberg si Hamilton, desi l-a batut Hamilton rau si daca nu avea problema aia cu cilindru' in Australia, sunt convins ca ar fi castigat si cursa de la Melbourne!

                                PS: MrK de ce ai luat ban? Daca nu te superi ca intreb.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google