Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vise taica vise,,cum sa zboare MITICA DE LA LIGA asta ar insemna REVOLUTIE in toata regula si sa pice muuuult mai multi de la liga,,adica sa plece de acolo toti MAFIOTII.
    Ce naiba credeti voi ca Mitica face magarii de unul singur?

    Comment


    • Pai ce, sunt interzise visele? Asta noapte am visat ca-s la volanul unui Infiniti. Ce bord............

      Comment


      • si eu am visat aseara ca Alinuta statea in genunchi in fata mea

        Comment


        • Si aveai turta la indemana?

          Comment


          • Iar eu rulan cu X6-le meu cel negru pe autostrada Bucuresti Pitesti cu 5 benzi pe sens cu 230 km/h si dadeam flash cu Xenonul meu la toate ciurucurile care mai participau la trafic....sa vezi cum sareau aia cu "prestij" direct in banda de urgenta cu oglinzile pliate inainte si doua rotiri la 360 de grade...din cauza curentului produs! si ce bord.....


            chiar acum vorbea mitica la sport.ro....nu stiu ce a zis cohn de el si a inceput cu chestii gen, familia lui e nu stiu cum, el e nu stiu cum....am stins televizorul si probabil ma duc sa curat niste cartofi )

            Comment


            • Mergi cum poti! ))))))

              Daca pleaca Mitica sunteti ca si retrogradati.
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Iar voi desfiintati!

                Comment


                • ÃŽncă o lovitură pentru Poli Timişoara: fiscul le-a pus sechestru pe jucători şi le-a blocat conturile! Deşi la un moment dat transferul lui Alexandru Bourceanu la Steaua părea ca şi efectuat, mutarea nu s-a mai realizat deoarece ANAF-ul le-a blocat conturile timişorenilor.
                  8,1 milioane de lei, adică 1,9 milioane de euro, e datoria pe care ANAF-ul susţine că o are Timişoara la bugetul statului.

                  PCH, nu da bani pe abonamentul la strand, mai bine ajuta echipa.

                  Dinamo rămîne fără jucători. 14 fotbalişti au plecat din Ştefan cel Mare numai în 2011.

                  Şefii lui Dinamo se chinuie să facă rost de bani din toate părţile, astfel că plecarea jucătorilor este inevitabilă. Mai grav pentru echipa din Ştefan cel Mare este că lotul se subţiază pe zi ce trece, iar de noi-veniţi nu poate fi vorba.

                  Nu mai puţin de 14 jucători au pierdut "cîinii" în 2011, majoritatea plecînd gratis, aflîndu-se la final de contract. Şi lucrurile nu se opresc aici, pentru că Dinamo îl va pierde şi pe Marius Alexe, care va fi împrumutat la Cesena în schimbul a 600.000 de euro.


                  Nasole, este?

                  Si inca ceva: cum lua Dinamo titlurile, de a trebuit FC Arges sa se dea peste cap ca sa castige un titlu pe merit.

                  24 iunie 1979

                  ÃŽn runda decisivă, argeşenii s-au deplasat în Bucureşti din postura de lideri, avînd în clasament două puncte peste rivali. Totuşi, forţa dinamoviştilor din teren şi din afara stadionului, anunţa o misiune imposibilă pentru trupa antrenată de Florin Halagian.

                  Alb-roşii” au început în forţă şi au deschis repede scorul prin Marin Dragnea. La 1-0, trofeul pe care se trecuse, deja, numele gazdelor, işi căuta locul în vitrina dinamoviştilor, dar, soarta jocului s-a schimbat decisiv, în special, datorită geniului lui Dobrin. Pînă în minutul 25, Radu II a modificat de două ori tabela, iar în repriza secundă, „Colombo” – Doru Nicolae a adus tăcerea în tribunele. Şocul rezultatului nu i-a dezarmat pe “cîini”, aceştia continuîndu-şi atacurile spre poarta apărată de Cristian Gheorghe. Dudu Georgescu a redus din handicap, apoi, tot el a egalat în minutele de final. „Poţi prelungi cît vrei meciul. Dăm un gol mai mult ca ei!”, sunt cuvintele rostite calm de “decarul” piteştenilor chiar în momentul cînd arbitrul Anderco se pregătea să reia jocul. Aşa a şi fost, deoarece “Gîscanul” a ţinut să-şi respecte promisiunea şi a marcat printr-un şut de la marginea careului. Peste jumătate de oră, federalii şi-au terminat şi munca neprogramată prin care au trecut pe trofeu numele ce i-a luat prin surprindere, FC Argeş.

                  Dinamo-curati ca lacrima, arbitrul era in stare sa prelungeasca meciul la nesfarsit. +))
                  Last edited by mr.K; 24 June 2011, 12:53. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • La multi ani Rapid! - 88 de Ani

                    http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                    Comment


                    • La multi ani, dar o sa sarbatoriti fara tort ca l-a trimis copos al vostru in ghencea si la cat e de zgarcit sigur nu mai da bani pe altul
                      My ride

                      Comment


                      • Are fabrica de prajituri, il ia la pret de producator!
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • MrK...alea e minciuni, dupa cum spunea un brav stelist...e minciuni, toate e minciuni!

                          Dinamo trebuie sa rezolve problema antrenorului in urmatoarele zile, apoi se ocupa si de transferuri! stati linistiti ca nu e dracu chiar asa de negru! mai bine analizeaza la tine, cu cine vei tine in viitor!? steaua 2003 cumva? o sa fiti un fel de poli aek fulgerul bragadiru

                          Comment


                          • Mare adevar a grait PCH. Daca echipa aia a voastra isi schimba numele in FC Oaia sau FC JIJI voi cu ce echipa o sa tineti? Am o presimtire ca o fiti fanii echipei din Chiajna, ca o muta pe Ghencea si dupa aia o sa faca toti baza de voi cum fac de Bragadiru lighting aek rocar autobuzul Bucuresti - Timisoara
                            sigpic

                            Comment


                            • Si cu Chiajna daca tinem tot mai multe campionate luate o s-avem mai mult decat voi!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • A castigat Chiajna vre-un campionat si nu stiu stiu eu? Poti face un exercitiu de imaginatie si sa imi raspunzi la intrebare? Eu intreb serios acum, pentru ca pare o situatie penibila si trista in acelasi timp.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google