Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fiti realisti...numai pe tigani de cate ori i-a intepat, e nasul lor ... aiurea..au ajuns si conducatorii lui dinamo ca ciobanul ! Trist

    Comment


    • lu' rapid ii dadeam si eu gol campionatu trecut

      Comment


      • Originally posted by Champion View Post
        fiti realisti...numai pe tigani de cate ori i-a intepat, e nasul lor ... aiurea..au ajuns si conducatorii lui dinamo ca ciobanul ! Trist
        Pai doar in meciul ala a facut ceva. In rest praf pulbere fina. Cand te visezi jucator mare nu stai intr-un singur meci precum speriatu ala de ... cum il cheama ca imi scapa acum... de a facut meci mare in amicalul de Germania si in rest...
        sigpic

        Comment


        • eeeee cum incepe campionatul ...cum s a populat si topicul

          ..eu tare sunt curios cum o sa arate mioveniul la munca......
          Last edited by DISSSEL; 20 July 2011, 11:17. Reason: Automerged Doublepost
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Originally posted by yrman View Post
            Pai doar in meciul ala a facut ceva. In rest praf pulbere fina. Cand te visezi jucator mare nu stai intr-un singur meci precum speriatu ala de ... cum il cheama ca imi scapa acum... de a facut meci mare in amicalul de Germania si in rest...
            Plesan ii zice. Ala care a jucat cam peste tot, fara folos: Craiova, Dinamo, Timisoara, Steaua, Steaua II , FC Volga.

            Comment


            • hahahaha.....eu il pun si pe zicu langa plesan, aceeasi specie!
              Mioveniul nu cred ca o sa faca mare branza, in schimb astept sa vad Astra, Petrolul si U Cluj, pe langa CFR si Rapid! Sunt curios cum o sa mearga Otelul si eventual Vaslui anul asta....mai e si Gaz Metan, vai! Pai acum 6-7 ani imi puneam problema doar de scor cu toate astea....Dinamo-Otelu..cate le dam? oare a scazut asa mult nivelul sau chiar au "crescut" asa mult restul echipelor )

              Comment


              • Liviu Ganea negociaza cu Steaua.

                Deja Goga, Bourceanu şi Nikolici sînt rezolvaţi de Steaua, dar Gigi şi Marian Iancu discută şi despre alţi 2-3 jucători care ar putea fi incluşi în tranzacţia pe axa Bega-Ghencea.

                Nu inteleg un lucru: de ce-l aduc pe Emeghara inapoi? Nu zic, omul are valoare, dar a stat pe la spital ani de zile, nu pe gazon. Nu stiu daca are 15 meciuri in tricoul Stelei, in cateva sezoane.

                Alta acum!!!!
                Comitetul Executiv al FRF a decis ca Universitatea Craiova să fie dezafiliată provizoriu, dar va fi exclusă definitiv de Adunarea Generală a FRF care are de îndeplinit o formalitate. Locul său în liga secundă ar urma să fie luat de Juventus Colentina. Craiova a fost exclusă azi din toate competiţiile, decizia urmînd să fie validată în curînd de Adunarea Generală a FRF. Este, practic, moartea unui club de legendă.

                Pacat. Ambitia si gura mare a unui personaj ca Mititelu au dus la situatia actuala a Craiovei.
                Last edited by mr.K; 20 July 2011, 13:02.

                Comment


                • Ma bucur pentru ei

                  Iar face steaua transferuri

                  Comment


                  • Asta e numai din cauza lui Piturca!

                    Barbugiul i-a terminat se pare. Bretoanele-s la putere acum cum spunea marele Cornel Dinu. Multa sanatate lui!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Are si Mititelu pacatele lui, doar nu l-a pus Piti sa nu plateasca datoriile, sa nu vanda mega-extra-vedetele fratii Costea cand dadea cineva un pic mai mult de 2 covrigi + 1 iaurt la oferta prin carfur.
                      Cu banii pe care ii lua atunci de la pacaliti, facea buget, platea datorii si acum avea echipa de tineri in Liga 1. Dar unii este mai prosti, cum zic oltenii. Mititelu se gandea titluri si alte chestii erotice inaccesibile, acum e la podea si vanat din toate pozitiile, la ce i-a folosit?
                      Pana si Ajax traieste din vanzarea jucatorilor.

                      Comment


                      • Domnul carfur) (carrefour) mititelu vrea sa para prost si invins dar nu e chiar asa...nu ramane el pe 0 sigur...la ce mafie e si in craiova aia ...bine ca s-a terminat si cu craiova...sa vedem cine mai urmeaza?) s-a dus fc arges,s-a dus timisoara, s-a dus bistrita, s-a dus craiova ...next...o sa avem derby fc caracal cu industria sarmei campia turzii in curand in liga 1

                        Comment


                        • @champion: carfur zicem noi pe-aici, daca ai sa citesti mai multe posturi si nu doar pe ultimul.
                          Mai zicem feisbuc.
                          Te rog sa imi ierti ignoranta, promit sa mai fac!

                          Comment


                          • nu am vrut sa raman dator pentru iasi cu i mic;)) )

                            Comment


                            • Originally posted by Champion View Post
                              Domnul carfur) (carrefour) mititelu vrea sa para prost si invins dar nu e chiar asa...nu ramane el pe 0 sigur...la ce mafie e si in craiova aia ...bine ca s-a terminat si cu craiova...sa vedem cine mai urmeaza?) s-a dus fc arges,s-a dus timisoara, s-a dus bistrita, s-a dus craiova ...next...o sa avem derby fc caracal cu industria sarmei campia turzii in curand in liga 1
                              N-ai ramas dator cu nimic, stai linistit.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • @vitriol:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google