Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!

    Ma serios ca esti super funny azi!

    Blasfemie!

    P.S. M-a bufnit rasul aici la birou si e seful in spatele meu, taci naiba din "tastele" alea .
    M-am inrosit tot! Vai!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • PCH: A facut Dinamo macar vreun egal cu echipe alea cu care e in aceeasi oala? Cred ca vorbim de alta bucatarie.
      Iar de jucat cu echipele alea, Dinamo a jucat in tururi preliminare sau amicale.

      Comment


      • Asta este adevarul gol-golut, Cristi, uite poza atasata, vezi tu stelele alea? pai crezi ca de prosti au pus aia 8 in stema? Aia din mijloc e Dinamo, restul Milan, Manchester, Real, Bayern, Liverpool si inca doua cluburi din vestul Europei pe care nu le mai stiu! )


        @MrK....i-am si batut! :

        1965/1966 - Turul 2 Inter Milano 2-1 0-2
        1975/1976 - Turul 1 Real Madrid 1-0 1-4

        Toate il Liga!
        Attached Files
        Last edited by PCH; 30 March 2011, 16:00.

        Comment


        • Nu mai posta ca ma dau astia afara!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Pai la anul, FIFA a decis sa inlocuiasca steaua aia din mijloc, care este a lui Dinamo, cu litera D...dar scris de mana!...stai sa pun o poza sa iti dai seama de care D e vorba! deci sigla UCL o sa fie exact cum o stim azi, doar ca steaua aia mare din mijloc o sa fie D-ul din poza atasata aici....foarte tare, trebuie sa fim mandrii!
            Attached Files

            Comment


            • PCH, ce faci cu steagul Austriei? Ai copyright? Iar umblati cu furaciuni? Pana si la sigle?

              Auzi, dar victorii macar de prin anii'80 cu aia ai?

              Comment


              • Bai, alea sunt singurele, am scotocit tot internetul si sediul din Floreasca, nu am gasit altceva! singura echipa bunicica a europei cu care avem rezultate este Steaua Bucuresti, dar o sa ziceti ca aia nu sunt buni, ca ce au facut aia, cine sunt aia! pai va zic eu ma! AU CUPA CAMPIONILOR si SUPER CUPA SI CUPA INTERCONTINENTALA!

                Comment


                • No, Cupa Intercontinentala inca nu.
                  Mai aveti si un 0-0 cu Milan prin anii '80. Dar n-am stat mult pe site-ul lui Dinamo, sunt radiatii ca la Fukushima.
                  Si tot de prin anii '80, sut Hagi de la 40 de m, Moraru este invins. De paste pregateste pileala, o sa ai nevoie de suparare.

                  Comment


                  • nu nu nu, de paste iar va inauguram tabela!

                    Comment


                    • Sa nu zici ca-s rau, de Paste trimit eu niste vin de Cotnari dupa meci, daca de suparare nu mai nimeresti magazinul. Rosu demisec e bun? Asa, ca pentru caini.

                      Comment


                      • cu fotbalul nu prea ma omor dar odataaaaa tineam cu steaua asa ca sa ma bag si eu in seama
                        :sign_war

                        Comment


                        • Odata vaccinat cu Steaua, asa ramai.

                          Comment


                          • mieii lucerna viseaza ...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by MumuJack View Post
                              cu fotbalul nu prea ma omor dar odataaaaa tineam cu steaua asa ca sa ma bag si eu in seama
                              Sa inteleg ca ai fost o perioada un Caz Pierdut......se pare ca ai reusit cat de cat sa iti dai seama de realitati! Felicitari!)

                              Cristi, in tabelul facut de tine, nu crezi ca trebuie sa mai pui o coloana unde sa treci rezultatul meciului? imediat dupa coloana in care ne prezinti meciul sa pui coloana rezultatelor
                              Last edited by PCH; 30 March 2011, 18:36.

                              Comment


                              • baieti o poza de stadion care are echipa
                                Attached Files
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google