Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc,dar de data asta nu.
    Data viitoare cu siguranta.Urmatoarea etapa miercuri,nu??
    Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

    Comment


    • poli- steaua 0-0 pentru poli la pauza
      sigpic #

      Comment


      • incep sa cred ca tot campionatul asta este o mascarada, nu stiu de ce!

        Comment


        • tot 0-0 pentru poli si la sfarsit
          sigpic #

          Comment


          • Timisoara n-a jucat nimic, vad ca Alexa spune ca a fost un rezultat echitabil, nici vorba, Iancu (pt care aveam o oarecare stima) se vaita ca a fost maltratat, furat, baliverne penibile.
            Credeam ca Poli este mult mai puternica dar n-am vazut asta. Sper ca Otelul sa castige campionatul.

            PCH trece pe primul loc, si este 1-0 pt pandurii .
            Attached Files
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • iancu ala bate in penibil....nu inteleg de ce nu vede ca in afar ade faza lu' alexa nu au jucat nimic si atuci alexa s a incurcat in ale lui picioare
              ...auzi la pch u "am dat punctele" daca era 3 , 4 - 0 avea 2 pagini pana acum)))
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Originally posted by DISSSEL View Post
                iancu ala bate in penibil....nu inteleg de ce nu vede ca in afar ade faza lu' alexa nu au jucat nimic si atuci alexa s a incurcat in ale lui picioare
                ...auzi la pch u "am dat punctele" daca era 3 , 4 - 0 avea 2 pagini pana acum)))
                Originally posted by Eu4yas View Post
                Timisoara n-a jucat nimic, vad ca Alexa spune ca a fost un rezultat echitabil, nici vorba, Iancu (pt care aveam o oarecare stima) se vaita ca a fost maltratat, furat, baliverne penibile.
                Credeam ca Poli este mult mai puternica dar n-am vazut asta. Sper ca Otelul sa castige campionatul.

                PCH trece pe primul loc, si este 1-0 pt pandurii .

                Pai probabil nu poti sa joci foarte bine in fiecare meci, mai prinzi si meciuri slabe, se vede si la echipe mai mari da na oierul ala zice ca timisoara n-are fata de campioana bine ca are steaua de pe locu 6 sau pe cat e.
                si iancu are dreptate, a fost penalty la curtean, oricum sunt convins 100% ca daca era invers dadea 11m pt ciobani, dar na tara de c...t si lume la fel
                Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                Comment


                • Nu stiu de ce, dar baietii astia de la "bragadiru lighting" tot timpul se plang de arbitraje. Imi pare rau pentru timisoreni dar aia nu e Poli, oricat ar vrea ei si ar visa echipa aia nu a fost nu este si nu va fii niciodata Politehnica.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by pervert_dory View Post
                    Pai probabil nu poti sa joci foarte bine in fiecare meci, mai prinzi si meciuri slabe, se vede si la echipe mai mari da na oierul ala zice ca timisoara n-are fata de campioana bine ca are steaua de pe locu 6 sau pe cat e.
                    si iancu are dreptate, a fost penalty la curtean, oricum sunt convins 100% ca daca era invers dadea 11m pt ciobani, dar na tara de c...t si lume la fel
                    La cum a atacat Iancu Steaua eu daca as fi fost in locul lui Becali i-as fi replicat si mai rau. Vorbesc serios! Chiar am spus ca aveam o oarecare stima pt el dar observ ca nu-si vede lungul nasului. Mai bine si-ar critica jocul echipei sale care nu a avut nici o ocazie concreta de a marca. Cum spunea si MM, scorul ocaziilor in acest meci este Timisoara 0 - Steaua 4.
                    Legat de faza lui Curtean, eu spun ca acela nu este un penalty clar, pana si el nu era foarte convins. Oricum va convine si 0-0 iar la cum s-a desfasurat jocul cred ca ar trebui sa va declarati multumiti de acest rezultat.
                    Respect pt publicul timisorean dar atat.

                    Dupa 2 etape, dinamovistii sunt pe primele locuri in joculetul nostru, au fler .
                    Deja maine se joaca iar, mai continuam cu pronosticurile?
                    Attached Files
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma pufneste rasul sa vad cat de multumit e PCH ca au luat-o pe coaja de la U. Daca Niculescu a dat goluri pentru Dinamo, are voie sa le dea si lui Dinamo, conform logicii dinamoviste.
                      Eu4yas, normal ca trebuie sa continuam cu joculetul. Trebuie sa recuperez din handicap. Daca nu eram asa optimist cu bazatii astia de la Dinamo si puneam victoria lui U.......

                      Forza Steaua!

                      PS: daca Timisoara asa stie sa joace, sa se abtina de la UCL. Cum am mai zis, n-au fata de campioni. Vine Vasluiul.

                      Comment


                      • Eram super convins ca Niculescu le-o da-n ate. El se tot agata cum va spuneam de niste tertipuri de-astea de-ale lui, in sfarsit.
                        Acum sa vi-l spun ce-a facut Vineri seara , sper sa nu se supere.

                        Eram in masina, mergeam spre casa cand suna telefonul, era PCH. Ce faci etc etc etc ...
                        El: pai am iesit un pic afara frate ca ma doare capu' rau!
                        Eu: De ce?
                        El: pai centrare "cutarescu" de pe dreapta cap Niculescu si 1-0 pt U. Ma duc sa ma plimb ca nu mai pot !
                        Eu: Ahhhhhhhhhhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaha!
                        El: Macar un egal sa scoatem si noi .
                        Eu: Aaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahhaaaaaaaaaaaaaa ! Sunteti praf! ))))))

                        Etapa viitoare avem 2 jocuri tari la Galati si la Cluj, acum:

                        Victoria Branesti - Sportul - 1
                        Bistrita - U Cluj - X
                        Steaua - Urziceni - 1
                        Gaz Metan - FCM Targu Mures - 1
                        FC Timisoara - Astra - X
                        Otelul - FC Vaslui - 1
                        Dinamo - FC Brasov - 1
                        U Craiova - Pandurii Tg. Jiu - 2
                        CFR Cluj - Rapid - X
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Lasa ca la Dinamo vine Piti. Si le ia la astia jucaria.
                          Ma uit la Andone si vad un om lipsit de orice motivatie, calm, resemnat chiar. Il doare-n cot ca poate sa fie dat afara. Eu nu l-as tine nici pana la Paste. Nu poate sa faca ordine sau nu i se da voie. Asa-i cand in casa sunt mai multi stapani/actionari.

                          Victoria Branesti - Sportul - X
                          Bistrita - U Cluj - 1
                          Steaua - Urziceni - 1
                          Gaz Metan - FCM Targu Mures - 1
                          FC Timisoara - Astra - 1
                          Otelul - FC Vaslui - 2
                          Dinamo - FC Brasov - 1
                          U Craiova - Pandurii Tg. Jiu - 1
                          CFR Cluj - Rapid - 1

                          Comment


                          • Salutare!

                            Bai fratilor, am fost praf etapa asta! (Eu4yas, poti folosi afirmatia asta ca si semnatura)

                            Victoria Branesti - Sportul - X
                            Bistrita - U Cluj - 1
                            Steaua - Urziceni - 1
                            Gaz Metan - FCM Targu Mures - 1
                            FC Timisoara - Astra - 1
                            Otelul - FC Vaslui - X
                            Dinamo - FC Brasov - 1
                            U Craiova - Pandurii Tg. Jiu - X
                            CFR Cluj - Rapid - 1
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Hai ca totusi ti-au iesit vreo 3, te poti declara satisfacut.

                              Sumudica e mare figura de antrenor. Cascadorii rasului ce sa mai. A batut si el in prima etapa si-a dat pantalonii jos , aseara a mai batut si el pe Gaz Metan de-a luat-o la fuga pe teren . Saracu' de el ce trairi are . Ma-ntreb oare daca se califica intr-o primavara europeana sau bate pe cineva mai de doamne ajuta ce se va intampla? Ia trenul in spinare si fuge cu el pana la Arad?
                              Caricatura mare ce e .
                              Attached Files
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • bai, vad ca faceti bascalie pe seama mea aici )....U Cluj a luat 6 puncte cu Dinamo anul asta....Walter, patronul clujenilor este inca actionar la Dinamo, si are de luat bani de la Dinamo! Aia sunt la retrogradare, daca va uitati pe clasament o sa vedeti ca fara aceste 6 puncte luate de la Dinamo erau la gara! Nu spun ca Dinamo joaca in mare fel, sau incerc sa acopar jocul penibil si formula de start gandita de Nea Ando, doar ma gandesc ca exista si aceasta posibilitate! La Timisoara a fost penalty clar, eu4yas iar incepe ca au facut au dres, au dominat....dar au facut egal sau au pierdut ca in meciul tur cu Dinamo!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google