Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca restituia DNA-ul valiza, lua jiji toata echipa, ca era la reduceri .

    Comment


    • Steaua da bani pe brichete si echipe intregi, nu se incurca cu Barboieni!

      Comment


      • Acum ne batem pe cine tine fularul. Domne' ala clar a fost un gest voit, dupa interes, clar nu s-a sfiit de nimeni si nimic.
        Acum, intreb si eu cum e mai penibil? Sa incepem sa cantam cu micul Messi sau chestia asta cu fularul?
        A doua zi pe la tv domnul Torje voia sa ne convinga cum ca de fapt ei cantau vine vine vine vineeeeeeeeee Borcea cu spartanii si ca acea melodie a fost pusa pe fundal. Cat de penibil sa fii sa minti in halul asta?
        Asta macar a fost pe fata, s-a dus acolo, apoi prin UCL , si-a urmarit interesul, dar baieteii astia ai vostri? Cum a fost treaba?
        O sa intre PCH sa ne minta si el ca vezi doamne a fost caterinca. Pai ce caterinca frate cand Pulhac urla de mama focului , DJ de DJ )))))), Goian si el, Ropotan saracu era cam rusinat, cred ca statea fata aia langa el si gata, era UD! )))))
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • PCH canta-ne te rog: Vine Borcea cu spartanii.........
          Si uitam de Torjica. Pentru 5 minute.

          Comment


          • Mai bine iti vezi lungul nasului decat sa comentezi tu baietii aia...normal ca a fost caterinca! si eu am aparut la un fulger anul trecut cu melodia aia BLANA! ce inseamna asta? ma filma unu, ma posta undeva si uite-l pe PCH, stelistu'! nu vezi ca nu ai minte....ambele situatii sunt penibile! Mascariciul ala cu Dinamo, ca daca nu eram noi, jucati in Liga Campionilor cand zbura tramvaiul fara escala pana la Los Angeles si aia erau la ei in casa, se distrau, faceau caterinca, treaba lor ce faceau.....aia de a postat asa ceva pe net o duceam la padure si o legam despoiata de un pom in locul lor! asa e, cand nu ai ce comenta la adresa lui Dinamo te agati de orice rahat, vezi ca este un pom netuns in curte langa bazinul de polo, hai sa radem si de asta!

            tu esti sigur ca aia sunt stelisti nu? vaaaaaaai

            MrK, stai asa ca imi scade glicemia cand vad ca tovarasu' iar bate campii! cred ca se plictiseste!
            Last edited by PCH; 1 April 2011, 10:14.

            Comment


            • Pentru combaterea scaderii glicemiei ia un baton de Mars.
              Ca tot cand vor ajunge pe Mars navele spatiale ale Romaniei, va juca si Dinamo in UCL.

              Comment


              • Iti recomand sa iei DOUA si sa mergi sa-i scandezi numele lui Torje!!!

                Numai baliverne debitezi!!!!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Prefer sa iau titlul macar o data la doi ani si sa nu intru in UCL niciodata decat sa termin pe 2, 3, 7 ca altii care au jucat doua meciuri acolo si pun ghivece de flori in "singurul muzeu de fotbal" pentru ca nu au cupe!

                  am un Twix si :

                  GABI TORJE....GAAAAAABI TORJE!!!....GABI TORJE!!!


                  striga si tu acum, banel si dodel!


                  apropo, e si o cismea tot langa bazinul de polo, in parcul Dinamo, e nevopsita, radem si de ea?! sa ai si tu subiecte, nu de alta!
                  Last edited by PCH; 1 April 2011, 10:20.

                  Comment


                  • Din vara Torje vine in Ghencea. Ca tot stie melodia.

                    Comment


                    • Exact, si-o sa faca trenuletul ))))))))) cu Dooooodddddeeeeeeeeellllll.

                      Sa vezi petreceri de petreceri atunci, cu muzica gen Vine Iancu si Penescu sa il bata pe Lupescu.

                      Du-te ma nene si lasa-ne cu cupele tale )))).

                      Nu se veeeeeedddddeeeeeeeeee nimic!!!!!!!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Eu stiu ca vine mai devreme, chiar luna asta, in Sambata Mare vrea sa va defloreze grav ....iar rupe coloana la doi - trei stoperi de la echipa mondiala!

                        Comment


                        • Sa va bucurati daca scapati cu 3 .

                          Io zic ca Torjica se da lovit sa nu joace cu Steaua ... e numai una !
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • daca o fi baut apa dupa chivu sau radoi e posibil!

                            Comment


                            • Sau dupa Radu Stefan.

                              Comment


                              • Bai baieti, e gluma sau e serios?

                                http://www.prosport.ro/fotbal-intern...aleala-8119382
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google