LoganClub Turnu-Magurele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poi ... doar e LOGAN CLUB ...
    si ce dak nu vin cu masina ...nu uita ca eo am fost cu ideea de intalnire ...si tot eo am deschis si topicul ;):P
    sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

    Comment


    • Poti veni si pe jos Felye sau cu mine Da LoganClub se numeste dar au loc si baietii astia cu o Dacia SuperNova sau Dacia Liberta...deci oricum ar fi copii..nu va certati.
      CARPE DIEM!

      Comment


      • eu am glumit )

        Comment


        • Bine Tizule...Te asteptam si Sambata...Ai grija si nu mai rupe masina aia in doua...Laso si tu mai moale..mai capeti ceva experienta ca si sofer si dupa aia poti incerca vreun mic artificiu fara sa faci cine stie ce nebunii...Drive safe iti spun....O seara buna sa aveti membri LoganClub Turnu Magurele si nu numai
          CARPE DIEM!

          Comment


          • Bha astia , deci va bat.Suntem LoganCLub si poate sa vina lumea si pe jos,cu role,cu bicle,sau cu ultimu tip de porsche.Important e sa fim mai multi indiferent ca e logan solenza,supernova, toate sunt sub sigla DACIA.Felye ,intradevar tu ai deschis topicu asta,dar nu e acum nevoie sa ne dam care a fost ala care a avut initiativa primei intalniri si altele ca nu are rost.poate daca nu erai tu sau eu era altcineva.Asa ca bafta si ne auzim sapt viitoare.

            P.S. Nu am mai fost la ploiesti ca astia din LCBuc , s-au dat toti la fund si nu au mai mers nici macar ca spectatori dar ca participanti
            Fara Semnatura.

            Comment


            • dany ce am facut?)

              TR 71 FRF de ce nu a venit? nu stie nimeni de el? poate vine data viitoare ca sa ii zic ce sa aduca )
              Last edited by danxkc; 14 November 2010, 22:30. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Ii dai forja la masina prea rau , de una lume nu mai stie ce culoare e masina rosie-albastra,albastra-rosie
                Fara Semnatura.

                Comment


                • ) vi se pare

                  Comment


                  • Sry baietzi nu am putut sa vin , a decedat strabunik ....poate voi ajunge sambata viitoare, frumoase pozele

                    Comment


                    • te asteptam dar cati ani ai? vezi ca trebuie sa aduci o sticla de cola 2l si o punga de seminte mare

                      Comment


                      • Mai dan , nu-mi spune k nu-ti dai seama cn sunt

                        Comment


                        • Nu mai scrie gen mirc , ca s-ar putea sa iei ban.

                          Deci cati ani ai ?
                          Fara Semnatura.

                          Comment


                          • FRF Sa nu uiti de cola si de seminte )

                            Comment


                            • Cred ca nici nu si da seama ce este scrierea tip MIRC...Nu mai folositi prescurtari ale cuvintelor ..puteti fi banati!FRF...Condoleante...Cristi te asteptam sambata asta sa ne vedem cu bine!..Ce ai spus tu aia ziceam si eu...poate veni si pe jos si cu orice altceva..importanta este prezenta.Pana la urma si Loganul tot o Dacie este..am vazut-o pe propia-mi experienta.desfacand si mesterind chiar de e facuta sub comanda Renault!!!
                              CARPE DIEM!

                              Comment


                              • Ne auzim sambata.Cu mai multi cai ......
                                Fara Semnatura.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google