LoganClub Turnu-Magurele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cea de-a 4-a(sper sa nu gresesc numaratoarea) intalnire LoganClub TrMagurele s-a petrecut saptamana asta intr-un cadru placut(cu toate ca a fost f frig) si pe ora de iarna.
    Invitat special de la LCBuc , Mcd-u.

    Sa recapitulam pe puncte:
    . mcd-u ne-a dat o tura cu sugativa lui,3persoane a cate 1 tura fiecare = 5 litri de benzina. in curand cred ca o sa-si faca imprumut la banca , ca sa alimenteze.
    .. am facut liniutze for fun,cam impropriu spus am facut ca decat eu m-am dat.am avut ca victorii 2-0 cu un reno 19(pe carburator, mie mi se pare ca masina aia trage al dracu de bine la cum arata si la cat de batrana e)si o infrangere cu un 1.6 scor 2-1.(ca detalii in prima tura a avut el o aripa, a 2-a tura am castigat eu, iar a 3-a m-a facut el cu o juma de masina ,ratasem si startu ,dar pt mine a fost interesant pt ca asteptam sa mi-o fur mai rau)deci diesel rullz.
    ... personal m-am pisat in 1 ora de 3 ori ,noroc ca e peco aproape(concluzie am probleme cu prostata )
    .... poze n-am ca pozaciu nu mi le-a trimis inca,
    ..... si tot pozaciu azi m-a ajutat la indeplinirea arogantei de a lipi pe masina de politie o foaie pe care scrie "fun LOGANCLUB"
    ...... dani aia cu intalnirea la dunare are multe defecte si nu merge iti zic eu.in primu rand ca drumu ala pana acolo e de kkt, in al 2-lea rand noi ne intalnim la 17 si la 17:30 afara e bezna deci de unde lumina, si pe urma nici nu cred ca ar bate vr-un alizeu pe acolo ca doar e malu dunarii +ca acolo nu pre poti sa stai de miros din cauza combinatului.
    .......felie a facut frigu , grav
    ........si mcd-u seara a fost invitat la cea mai de fitza disco din tr la vity a fost relativ naspa.
    .........Mav-u m-a mintit ca ma da o tura cu motoru da lasa ca-l tin yo minte.
    ..........si atat

    P.S. ms felie pt sticker, iti dau o bere cand o sa iei permisu
    Last edited by Carmelo; 7 November 2010, 20:48.
    Fara Semnatura.

    Comment


    • carmeloa faci intindere la deget) da a fost tare cand ii spunei lu' mcd) ca era o supernova rosie albastra ) cu un nr cu mai stiu xk pauza )
      Last edited by danxkc; 7 November 2010, 21:10.

      Comment


      • Trebuia mentionat evenimentu , daca nu yo atunci cine

        Iata si pozele.
        Attached Files
        Fara Semnatura.

        Comment


        • sal baieti a fost foarte placut la voi si sper sa ne mai vedem la LOGANCLUB TURNU MAGURELE...CRISTI MA GIREZI SI PE MINE LA BANCA?
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • Salutare! Placut a fost ,insa sper ca vom fi mult mai multi la urmatoarea intalnire! Baietii care s-au dat cu MCD...au avut parte de ceva senzatii tari...asa ca de giranti nu cred ca ai duce lipsa...Liniutele au fost belea Carmeloa....insa....fiind deja intuneric...n am vazut decat starturile si sosirile.Unde este poza cu arogantza de pe masina politiei???;)
            CARPE DIEM!

            Comment


            • @Carmeloa : a fost a 3a intalnire ;)...si da , tura care ma dat mcd-u' a fost de neuitat !
              sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

              Comment


              • Daca nu la Dunare ca ne bate alizeul...atunci nu stiu unde..la stadion parca prea suntem expusi la acuzatia de grup infractional...si ora..ar trebuii modificata ...sa fie mai devreme ca se insereaza cam devreme fiind la ora de iarna.
                CARPE DIEM!

                Comment


                • la dunare

                  iata ce peisaje avem la dunare aici la noi baietii...merge de niste poze si intalnire LC?
                  Attached Files
                  CARPE DIEM!

                  Comment


                  • Mcd-ule te girez ca ne cunoastem de cand eram mici.

                    Asta cu locul si ora de intalneala nu mai am idei.Dar la dunare yo nu ma bag.o sa fie bezna si frig.

                    O sa vina si poza cu aroganta.
                    Fara Semnatura.

                    Comment


                    • cine a zis sa mergem asa tarziu...pe la 14 si punem de un gratar...si de pescuit...care doreste
                      CARPE DIEM!

                      Comment


                      • la dunare e si parcarea de la BAC care e destul de mare ...
                        sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                        Comment


                        • Este mare dar nu stiu cat de luminata este.Iar acolo chiar nu poti sa stai de miros.pe malul dunarii te mai ocoleste , dar acolo pute rau.
                          Fara Semnatura.

                          Comment


                          • ce dracu ma, tot aduci vorba de lumina de miros...eu inteleg sentimentul de putina vreme...probabil trebuiesc curatate lentilele....glumesc tati...voi vorbiti de intalnirea de pe dunare, adica unde e plaja acolo? sau in alta parte
                            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                            Comment


                            • da mcd acolo da e naspa pana mea ....

                              am eu o alta propunere: la botu calului:>?

                              Comment


                              • sal. am reusit sa-mi fac j yeu cont.Cred ca la botu' calului ar fi bn

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google