LoganClub Turnu-Magurele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Eu nu inteleg ce are masina politiei cu noi??? Chiar de ne am intalni la stadion...suntem doar niste masini parcate ale caror soferi stau de vorba si impartasesc experiente si pareri! Nu punem tara la cale pt al da jos pe Boc...deci...pana la urma sambata la 17 la ANL-uri...sper sa pot fi si eu prezent..daca ajung de la pescuit;)..dar am sa fac tot posibilul...bafta si succes tuturor...cum fac sa devin si eu membru aici la LoganClub Turnu-Magurele aici pe site...
    CARPE DIEM!

    Comment


    • #77
      @danycristian poi hai sa iti explic eu cum sta treaba cu politia care ne goneste.

      Pana acum ceva vreme era legea astfel:daca esti un grup 10pers la un loc(vb de spatiu public) dupa ora 10 iar din cele 10 pers 1 nu avea buletinul la el , era grup infractionar
      Acum daca esti mai mult 4 pers la un loc dupa ora 10 (cu buletin sau fara) tot te ia garda pt constituire de grup infractionar.Asta e treaba cu politia.Fir intins la peste.As fi mers si yo dar am treaba.sal
      Fara Semnatura.

      Comment


      • #78
        pana la urma unde ne intalnim sambata asta si al ce ora ? eu sambata dimineata o sa vin de la un majorat de pe la saelele asa ca s`ar putea sa intarzai nitel din cauza somnului

        Comment


        • #79
          deci la ora 17 la ANL-urile din catanga ; si momentan politia nu are nimic , cu noi ..... sambata trecuta a trecut pe acolo si nici macar nu au inntors privirea spre noi

          Comment


          • #80
            pai nici nu o sa aiba treaba cu voi. in principiu nu are de ce sa se lege de voi. nu dati spargeri, nu faceti galagie si nu vandalizati nimic, ca atare nu pot face altceva decat sa stea si sa se uite daca vor......ca au si ei logan. poate ii bagati si pe ei in club :d
            Ce noroc nemaipomenit ca roata a fost inventata inaintea automobilului ; in caz contrar , iti dai seama ce scartaituri am fi avut de suportat.

            Comment


            • #81
              Asa ma gandeam si eu...sa le lipim un stiker cu LoganClub pe YUY ala si sa i facem partasi la discutiile noastre pe forum si in Club......ne vedem sambata la 17 ...sper sa fim cat mai multi..
              CARPE DIEM!

              Comment


              • #82
                Da,ramane sambata de la ora 17:00 in parcare ANL.

                P.S. Caut si eu un logan 1.4 sa ma dau o liniutza cu el.Care va bagati?
                Fara Semnatura.

                Comment


                • #83
                  Mah da' MYD'ul meu l'ati vazut?
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • #84
                    Niki_B nu am MYD-ul tau;) ia posteaza ceva poze sa vedem cu ce te lauzi....Carmeloa...eu am 1.4 dar prefer sa nu l fac de ras la vreo liniuta..e puturos rau motorul...la drum este intr-adevar bun...dar pt o liniuta...nu cred ca merge
                    CARPE DIEM!

                    Comment


                    • #85
                      Niki .... yo nu am fost acasa de 2 sapt,deci nu pot sa ma exprim.

                      Dany nu face nimeni de ras pe nimeni,nu ne dam pe bani, ne dam de fun si ca sa am si eu o proba video.daca vrei.

                      Iar ca sa fie si mai fun eu zic sa facem o "cuvasaraie" vb lu JIJI.Facem liniutze cu masina impinsa , sa vezi atunci ras.
                      Fara Semnatura.

                      Comment


                      • #86
                        da...putem pune niste baietii sa ne impinga...si asa sa ducem linuta...filmam si punem pe forum..sa vezi show de show...;)
                        CARPE DIEM!

                        Comment


                        • #87
                          @danycristian Poze gasesti aici
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • #88
                            Niki...sa ai parte de el...frumoasa masina...culoarea e super;)...asteptam mai multe poze si de pe lateral....si interior
                            CARPE DIEM!

                            Comment


                            • #89
                              Numai e a mea... sold in Turnu
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • #90
                                aha...n am stiut ca l-ai vandut la noi...oricine l a luat sa l stapaneasca sanatos!
                                CARPE DIEM!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google