LoganClub Turnu-Magurele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Lasati ma omul in pace, sa se bucure si el de masina intreaga.
    Attached Files
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • #47
      marpha masina ... hai GHT ... tu ii iai difuzorul , eo ii iau bara fata )
      sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

      Comment


      • #48
        Arata meserie masina Niki....de ce ai vandut-o?si cu cat?
        @felye ce sa faci cu bara fata ca e rosie?a ta e gri ?
        Fara Semnatura.

        Comment


        • #49
          Mai bine nu va spuneam

          Need money, alte planuri pt. moment...

          Masina era super intretinuta, ii schimbasem distributia de curand + cauciucuri noi BF Goodrich Profiler 2 si altele... asta e, sper sa aiba si noul proprietar la fel de multa grija de ea cum am avut si eu.
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • #50
            Aham .....daca e pensionar vezi sa nu dea cu aspiratoru in ea pe fiecare zi.Poate sa aiba grija de ea prin simplul fapt ca nu o foloseste prea des.
            Fara Semnatura.

            Comment


            • #51
              O masina "intretinuta" nu e o masina pe care o aspiri zilnic. Este vorba de revizii facute la timp, consumabile de calitate, atentie la gropi etc.
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • #52
                Ai dreptate.Aia cu revizii la timp si piese de calitate depinde de el,dar aia cu gropile e cam imposibila de realizat in orasul ala.

                Sa faceti si voi poze maine ...... dar poze.Adica veniti si voi unu cu un aparat si faceti poze mai pe ziua asa sa nu va apuce noapte ca sa nu se inteleaga nimic.
                Last edited by Carmelo; 29 October 2010, 19:56. Reason: Automerged Doublepost
                Fara Semnatura.

                Comment


                • #53
                  salut daca maine este intalnirea la ora 6 cred ca o sa absentez 15 minute ma duc pana la tara pe la 4 plec ii dau carja sa ajung repede

                  Comment


                  • #54
                    De la 6seara ii gasesti pe beiati la stadion.
                    Fara Semnatura.

                    Comment


                    • #55
                      eo o sa stau pana pe la 6 si cva ... k plec la majoratu lu varamea ;)
                      da tot o sa vin k tre sa ii dau lu D0RINEL stiker cu logan club pt parbriz si masinuta :P
                      sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                      Comment


                      • #56
                        offf, eu tre sa fac o cosmelie pe la gradina ((.
                        Ce noroc nemaipomenit ca roata a fost inventata inaintea automobilului ; in caz contrar , iti dai seama ce scartaituri am fi avut de suportat.

                        Comment


                        • #57
                          @scriosteanuc - te asteptam saptamana viitoare !! k o sa fim mai multi !
                          sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                          Comment


                          • #58
                            Poze de la intalnirea de pe data de 30 octombrie
                            Attached Files

                            Comment


                            • #59
                              Mha prima poza o inteleg ca e la stadion.Dar restul ? unde erati acolo ca nu imi dau seama? S-a intamplat ce cred yo?V-a imprastiat politia pt "grup infractionar"? ) ) )
                              Daca sapt viitoare nu sunteti cel putin de 2-ori mai multi va desfiintez ) ) glumeam
                              Fara Semnatura.

                              Comment


                              • #60
                                erau la fantana dronii !!!
                                data viitoare ma ocup eo de politie ..am pile )
                                si la anl-uri nu se ia politia de noi k vecinii mei sunt numai politisti asa k ...avem asigurata paza !
                                sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google