LoganClub Turnu-Magurele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Atentie )

    Eu pot veni cu dacia 1310 ? :-?? )

    Comment


    • Eu stau si ma gandesc daca astia au dat sumele alea astronomice de aprox 80mii euro pt loganurile astea, pt cupra aia sau pt EVO X ala cat or fi dar?

      @liviuflorin91 tot sub sigla dacia de afla si 1310.tot fiare sunt,dacia ,bmw,haudi,etc.din partea mea esti bine venit.important e sa fim cat mai multi.masinile sunt pe locul 2.
      Last edited by Carmelo; 11 November 2010, 23:59.
      Fara Semnatura.

      Comment


      • carmeloa da-mi add la id-ul : rasfatzat_ul

        Comment


        • sambata cum ramane cu inalnirea?eu numai pot ajunge ca am avut un mic incident cu masina mai exact am intrat in unu cu o skoda superb pt ca nu mi-a dat prioritate...

          Comment


          • Aoleu Bogdane...asta s a intamplat la plecarea la Pitesti? Banuiesc ca acolo ...ca pitestenii nu prea dau prioritate mai ales la vederea altor numere decat ale lor de AG!...E grava? Cu intalnirea va fi cam la fel cred ne vom intalni in acelasi loc dat fiind ca nu am stabilit alt loc! Si eu sper sa ajung..maine am de montat instalatia geamuri electrice fata la masina mea impreuna cu al meu cumnat...va dura ceva asa ca...sper sa fiu prezent.Liviu Florin poate veni si cu Dacia...pana la urma si Loganul este tot o Dacie..chiar daca e facut de Renault...Clubul poate contine membri si cu altfel de masini..cum spune si Cristi Carmeloa...principal sa fim in numar cat mai mare...se vine si cu bicicleta dar cu masina;))
            CARPE DIEM!

            Comment


            • imi pare rau body...
              chiar imi doream sa fi la intalnire ...
              sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

              Comment


              • LiviuFlorin91..te asteptam cu Dacia la intalnire...vezi ca noii veniti in Club..aduc o cola la 2l si seminte...Acum ramane sa stabilim ora si unde...si ridicati mana care dintre voi vor venii!!!!
                CARPE DIEM!

                Comment


                • eo vin cu tn dany ;)
                  sunt cu mana sus da nu ma vede nimeni )

                  deci ...sambata (13.11.2010) , ora 16:oo , intalnire LOGANclub TR-MAG , la fantana dronii !!!
                  sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                  Comment


                  • Bine Felye te iau...ca doar nu te car in spate..asta ca sa nu mai racesti! Cristi este normal ca si Politia Romana sa fie dotata cu astfel de bolizi..romanii sau tiganii..au din ce in ce mai multe masini puternice.Nu puteau sa ramana cu batranele Dacii...sa se ia dupa vreunul cu Aston Martin..Masserati...BMW ..Porsche si altele
                    CARPE DIEM!

                    Comment


                    • Din ce stiu, Leon si EVO, sunt date spre utilizare/reclama de catre importatori Politiei Autostrazi...
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Nu stiu cat de importate pt reclame sunt dar stiu ca evo ala s-a luat dupa niste loganari de ai nostri pe autostrada.Stiu ca e singura masina capabila de pe autostrada.
                        Fara Semnatura.

                        Comment


                        • cel mai nasol nr de masina

                          Ia uitati baieti la acest nr de inmatriculare! A-ti putea conduce o masina ce are un asa numar? eu unul m am strambat de ras...si am umblat dupa el pana s a oprit pe soseaua de centura la vulcanizare sa surprind numarul!
                          Attached Files
                          CARPE DIEM!

                          Comment


                          • Originally posted by danycristian View Post
                            LiviuFlorin91..te asteptam cu Dacia la intalnire...vezi ca noii veniti in Club..aduc o cola la 2l si seminte...Acum ramane sa stabilim ora si unde...si ridicati mana care dintre voi vor venii!!!!
                            Voi fi acolo . Aduc si cola si seminte

                            Comment


                            • maine o sa vin j yeu ca deobicei

                              Comment


                              • Te asteptam LiviuFlorin...nu i nimic daca mai vi si cu prietenii...care mai au masini principalul este sa facem un club cu cati mai multi membri!
                                CARPE DIEM!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google