LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DUMINICA, INTALNIRE LOGAN CLUB GIURGIU, ORA 17:00 LA KAUFLAND !


    Lista cu cei prezenti:


    1. !!@mihai@!!
    2. MumuJack
    3. pufosu
    4. deejayflorys
    5. Gelu`
    6. cataaac
    7.
    8.
    doar atat pentru azi ??@?? Nu se mai inscrie nimeni

    Comment


    • ati cam dat kicks azi doar 6 insi 7 cu catalin si 8 cu mine in trecere de vb cu catalin (autozone)

      Comment


      • Lista cu cei prezenti astazi :

        1. !!@mihai@!!
        2. florentin84
        3. pufosu
        4. deejayflorys (cu bicicleta)
        5. catalin
        6. BuGabriel

        A fost ff frumos la intalnire ne-am distrat am facut si poze

        Daca si data viitoare suntem tot la fel de multi dam faliment

        Comment


        • Mai fratilor, nu va mai plangeti, ca ati fost cam multi! Eu am zis sa cititi pe la Calarasi, ca am fost cateva luni doar 3-4 insi. Incet si cu rabdare. Va inteleg ca sunteti mai grabiti- deh! sange mai tanar, nu ca mine- dar luati-o incet!
          Apropos de deplasari, daca va hotarati sa faceti vreo vizita pe la vecini, puteti sa va cuplati 2-3 la o masina, ca nu e nici o rusine! Bafta in continuare si nu uitati de poze! Daca lipseste fotograful, sunt sigur ca are cineva telefon "dastept" sa faca cateva poze!
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • Nu este vorba de o plangere ci de un fenomen neinteles.La primele intalniri am fost mai multi iar pe parcurs am incaput sa scadem.A scazut interesul sau primavara o fi de vina.

            Comment


            • e bine si asa ce sa facem ...io am zis ca usor usor ne marim si noi , ca deh nu poti gata peste noapte sa iti vine 20 masini la intrunire ;) ...cu putina rabdare si mai multa daruinta zic ca se poate !


              Mihai da pozele alea unde sunt ? astept sa vad si io din ele ce faci !
              A Fost Odata! .sigpic

              Comment


              • La cat de multi am fost mai vrei si poze ................... Vlad asteptam postarea pentru duminica

                Comment


                • nu conteaza ca au fost putini poze trebuiau facute ..daca nu ti`a convenit ca sunt putini de ce ai mai stat ?! si puneai p altcineva sa faca acolo cateva poze daca io nu am putut sa vin ... daca nu te tii de promosiune si de treaba spune si gata nu o da in abureli aici ...
                  A Fost Odata! .sigpic

                  Comment


                  • MAI DAR VA SUPARATI ASA REPEDE SE MAI INTAMPLA SA MARIT ZIUA DUMINICA MAI STA OMU CU FAMILIA SE MAI ODIHNESTE STATI LINISTITI VA VENI SI TIMPUL CAND VOM FACE EXCURSI DAR.... TOATE LA TIMPUL LOR MAI ALES CA DE LA 1 AM IESIT DIN RECENSIUNE ) ASA CA VOM FI MAI MULTI DAR .... RABDARE SI FARA CERTURI SAU ALTE CHESTI INUTILE NE VOM STRANGE VOM MERGE LA PADURE NE INTALNIM CU ALTI LOGANIOSTI DIN TG MAGURELE DIN CALARASI DAR.. RABDARE CEI TINERI :p LUATI PERMISELE SI O SA FACEM ATUNCI MAI MULTE
                    :sign_war

                    Comment


                    • Nu e trb de permis ca e ca si luat,dar trb sa mai astept 2 luni sa ma apuc de sc deja stiu alea cu legislatie , mecanica , si cate cv din prim ajutor

                      Comment


                      • Originally posted by MumuJack View Post
                        MAI DAR VA SUPARATI ASA REPEDE SE MAI INTAMPLA SA MARIT ZIUA DUMINICA MAI STA OMU CU FAMILIA SE MAI ODIHNESTE STATI LINISTITI VA VENI SI TIMPUL CAND VOM FACE EXCURSI DAR.... TOATE LA TIMPUL LOR MAI ALES CA DE LA 1 AM IESIT DIN RECENSIUNE ) ASA CA VOM FI MAI MULTI DAR .... RABDARE SI FARA CERTURI SAU ALTE CHESTI INUTILE NE VOM STRANGE VOM MERGE LA PADURE NE INTALNIM CU ALTI LOGANIOSTI DIN TG MAGURELE DIN CALARASI DAR.. RABDARE CEI TINERI :p LUATI PERMISELE SI O SA FACEM ATUNCI MAI MULTE
                        da nu se supara nimeni Mumu cel putin io nu ... doar ii ziceam lu mihai ca a zis ca face ceva si nu a mai facut si nu a procedat cum trebuie , nu conteaza la intalnire cati si ce suntem conteaza sa fie activitate si in poza ca au fost putini asta e se mai intampla ... in rest totul este OK din partea mea
                        A Fost Odata! .sigpic

                        Comment


                        • Mai baga din alea vechi alexynho sa avem activitate.

                          Comment


                          • Originally posted by pufosu View Post
                            Mai baga din alea vechi alexynho sa avem activitate.
                            tare asta pufosu astept postarea pentru duminica ca din cate am inteles e mai speciala burp: sa curga
                            A Fost Odata! .sigpic

                            Comment


                            • LOGAN CLUB GIURGIU Organizeaza o ieseala la padure, la un gratar, mancare, bautura, in acest fel ne vom cunoaste mai bine..

                              Fiecare membru poate veni cu sotia, amanta, prietena, copilasi, pisica, catelul, etc.

                              Suma de bani va fi una de 10 lei, cred ca este suficent.

                              Lista cu cei prezenti :

                              1. !!@mihai@!!
                              2. vev3ritz01
                              3.
                              4.
                              5.
                              6.

                              Comment


                              • LOGAN CLUB GIURGIU Organizeaza o ieseala la padure, la un gratar, mancare, bautura, in acest fel ne vom cunoaste mai bine..

                                Fiecare membru poate veni cu sotia, amanta, prietena, copilasi, pisica, catelul, etc.

                                Suma de bani va fi una de 10 lei, cred ca este suficent.

                                Lista cu cei prezenti :

                                1. !!@mihai@!!
                                2. vev3ritz01
                                3.deejayflorys
                                4.
                                5.
                                6.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google