LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • alexynho,la intalnirea de aseara din port puteai sa ii urechezi putin.Ca am vazut chipuri cunoscute din club acolo.

    Comment


    • da ) adevarul la cate masini am fost aseara puteam sa zic ceva ) ...deci la intalnirea de aseara care a fost mai intarziata au fost :

      1 Alexynho afo *
      2 Goe bks *
      3 Florentin fng *
      4 Mihai Dvm *
      5 Vlad
      6 Vagabond
      7 Ady cga *
      8 Catalin autozone *
      9 Tibi *

      si au mai fost si alti pasageri ) bine si cei de sus decat cei cu steluta au fost cu masinile
      A Fost Odata! .sigpic

      Comment


      • Ai vazut ca se poate.Chiar mai multi decat la intalnirile obisnuite.Pana la urma cum ramane cu viitoarele intalniri?Votam doar noi doi?

        Comment


        • Eu am venit cu o idee , voi ceilalti o dezvoltati Da sau NU :P ...avand in vedere ca deja sa incalzit bine afara trebuie sa cautam un loc unde se gaseste ceva umbra o banca 2 ...si din partea mea in port e bine
          A Fost Odata! .sigpic

          Comment


          • neata all
            ceva modificari vad pe aici
            madalin merg macaralele electrice :P
            :sign_war

            Comment


            • Mumu l-ai dotat si pe Mada cu macarale electrice?Ale mele merg fara probleme pana acum.Am schimbat doar siguranta ca sa le duca si pe ele impreuna cu casu su bricheta.Ne uitam si la proiectorul care nu mai merge asta daca esti liber sambata?

              Comment


              • neatza all ...da incercam sa mai modificam programu poate asa se mai gandesc si vin ca altfel nu stim cum :-?? ... si eu am probleme cu geamurile fata la masina :| dar nu am "timp" acum sa le fac )
                A Fost Odata! .sigpic

                Comment


                • eu as dori sa-mi prezint condoleantele clubului, deoarece nu au mai fost intalniri de cand s-a incalzit afara....daca reusiti sa reinviati clubul ma anuntati si pe mn....

                  Comment


                  • Se aproba goe.Noua nu ne place pe caldura.Vrem sa inghetam in ghete cand ne intalnim.

                    Comment


                    • Astazi la ora 3 toata lumea sa fie prezenta in port...ce reaq...hai sa mai socializam si noi...

                      Comment


                      • a fost lume de nu sa mai putut cred )
                        A Fost Odata! .sigpic

                        Comment


                        • alexynho,iti dai seama dupa impresii si foto.

                          Comment


                          • ciuciu de la giurgiu poze ) daca nu e alexynho normal ca nu vine nimeni )
                            A Fost Odata! .sigpic

                            Comment


                            • Sa se mai faca putin curat pe aici ca sa pus praful.

                              Comment


                              • eu m`am saturat sa fac curat mereu :d ...mai ales ca acum masina mea numai merge alte probleme ...cu cheia , cititorul din ea
                                A Fost Odata! .sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google