LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nimic nou pe aici?
    sigpic

    Comment


    • Liniste si pace!

      Comment


      • urat asa
        sigpic

        Comment


        • salut ! il stie cineva pe GR 99 WCR ? eram curios... el cred ca a ramas putin cu impresia ca m-am dat la el pe la ateneu, lido, c a rosetti, dar de fapt voiam doar sa-l salut si sa-l intreb de user ca vazusem abtibildul cu logan club pe luneta. e un logan verde inchis metalizat.
          vad ca altfel, adica "prin metode specifice" e greu...

          Comment


          • Stickerul din fata de pe parbriz il avea cu Logan Club? Daca da... inseamna ca nu e din oras... singurul din oras care are sticker din acela sunt eu . Cred ca e de pe la tara probabil . Si nu, eu unu n-am auzit/vazut numarul acesta .

            Comment


            • il avea pe luneta, nu in fata. stickerul era cel rotund cu doua steaguri. era parca pe dreapta.
              am uitat ca poate sa nu fie din oras. din cauza ca cei cu numere de bucuresti
              sunt in general din oras. )
              dar si asa, poate intra pe aici.

              Comment


              • sigur nu este din oras
                sigpic

                Comment


                • Ba ce le mai place la unii sa se laude cu "abtipilde" ) ... omu zicea de luneta , si Florin sa trezit sa zica de parbriz ca e singurul logan din giurgiu ) ...zici ca cine stie ce e , daca era o modificare sa merite lauda mai ziceam )
                  A Fost Odata! .sigpic

                  Comment


                  • In primul post nu zicea nimic de luneta sau parbriz . Daca nu stii.... mai bine taci.

                    Comment


                    • pai daca e singurul care are pe parbriz ce ai cu el? simt o urma de invidie alex))
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by maestrupiersic View Post
                        In primul post nu zicea nimic de luneta sau parbriz . Daca nu stii.... mai bine taci.


                        "abtibildul cu logan club pe luneta." asta ce e boss ? ) uitate mai bine ...
                        A Fost Odata! .sigpic

                        Comment


                        • ce liniste s-a lasat nu mai zice nimeni nimic?
                          sigpic

                          Comment


                          • Trebuie perfuzat putin poate asa se mai plimba cineva pe aici.

                            Comment


                            • Logan Club Giurgiu s-a cam dus... In curand cred ca nu prea o sa mai aiba nimeni loganuri..) Afo are solentza, eu in primavara o schimb iar ceilalti nu vin la intalniri) Deci RIP LCG

                              Comment


                              • Pai cand se mai fac intalniri ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google